Προς το περιεχόμενο

iPod ηχεία


navid

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα ήθελα να μου πείτε τη γνώμη σας για ηχειάκια για iPod.

 

Ψάχνω για κάτι που:

 

1. Να μπορώ να το χρησιμοποιήσω και ως φορτιστή του iPod.

2. Να είναι ψιλοφορητά... εννοώ όχι πολύ βαριά/ογκώδη και όχι κατ' ανάγκη να διαφημίζονται ως "φορητά"

3. Να παράγουν ένα ήχο αξιόλογο δεδομένου ότι θα χρησιμοποιηθούν σε ένα δωμάτιο 15 περίπου τετραγωνικών.

4. Να μην είναι πολύ ακριβά... μέχρι τα 150 euro τελική...

 

 

Όποιος έχει κάποιο από τα μοντέλλα Altec IM3, IM5, ... και έχει να μου κάνει mini-review θα ήταν ευπρόσδεκτος. Επίσης άκουσα και για παρόμοιου τύπου ηχεία ότι έχει βγάλει η Logitech... μήπως... κάποιος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι και 500 (εκτός άμα θέλεις ήχο Hi-Fi), αλλά και πάλι όχι 150, σαν παράδειγμα το iPod Hi-Fi της Apple που έχει χαρακτηριστεί από πολλούς ακριβό κοστίζει περί τα 350$. Δική μου άποψη είναι ότι χρειάζεσαι περίπου ένα πόσο των 250 εύρο για να πάρεις κάτι αξιόλογο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το να πάρεις ένα σύστημα Hi-Fi για να ακούς μουσική από το ipod το θεωρό λίγο ανούσιο μιας και στην τελική αυτό που θα ακούς θα είναι mp3 άρα καμιά σχέση με Hi-Fi

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το να πάρεις ένα σύστημα Hi-Fi για να ακούς μουσική από το ipod το θεωρό λίγο ανούσιο μιας και στην τελική αυτό που θα ακούς θα είναι mp3 άρα καμιά σχέση με Hi-Fi

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να το θέσω αλλιώς:

 

Από τα Altec Lansing iM..διάφορα, ή από τα αντίστοιχα της Logitech, υπάρχει κανένα κατ' αρχήν που να μην είναι και φορτιστής;

Επίσης, αξίζουν τα λεφτά τους ή απλά δεν ακούγονται...;

 

Από όλα αυτά, κάποιοι που είχαν κάποια επαφή, ποιό/ποιά έχουν να ξεχωρίσουν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να το θέσω αλλιώς:

 

Από τα Altec Lansing iM..διάφορα, ή από τα αντίστοιχα της Logitech, υπάρχει κανένα κατ' αρχήν που να μην είναι και φορτιστής;

Επίσης, αξίζουν τα λεφτά τους ή απλά δεν ακούγονται...;

 

Από όλα αυτά, κάποιοι που είχαν κάποια επαφή, ποιό/ποιά έχουν να ξεχωρίσουν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...