Προς το περιεχόμενο

ΕΡΤ digital


bchris

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 361
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Όντως μάλλον κάτι παίζει με τον δέκτη της Sony. Το δοκίμασα χθες σε μια 26άρα Bravia και μου βγάζει το ίδιο μήνυμα.

 

Μου είπαν ότι δεν το υποστηρίζει ο δέκτης όπως δεν υποστηρίζει ούτε το teletext και τα ψηφιακά αγαπημένα. Τους άφησα τηλ. για να με πάρουν αν υπάρξει firmware update. Τους τα έχωσα και λίγο λέγοντας ότι είναι απαράδεκτο δέκτες του κόλου με 20? να παίζουν καλά και με τα 1000 που είχα δώσει για την 26S2000 να μην μπορώ να δω EPG.

 

Όσοι έχουν το ίδιο θέμα ας τα χώσουν στην αντιπροσωπία μπας και το φτιάξουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
Ακουσα ότι βάλανε EPG αλλά πατάω EPG στην TV (έχει ενσωματωμένο δέκτη) και μου λέει "Η υπηρεσία δεν είναι διαθέσιμη". Τελικά βάλανε ή όχι ? (είμαι αθήνα).

 

είναι ναι.. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 7 μήνες μετά...

θα ηθελα να ρωτησω εαν εγω που μενω Καστορια μπορω να εχω την ΕΡΤ ΨΗΦΙΑΚΗ

εχω εναν αποκωδικοποιητη MANHATTAN PLAZA ST 120 ειναι συμβατος? επισης νομιζω οτι η τηλεοραση μου εχει ψηφιακο δεκτη. ειναι μια SONY BRAVIA 32 HD READY

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

ΠΕΡΙΣΥ δεν μας λεγανε οτι μεχρι το τελος του χρονου να προστεθουν ολα τα κρατικα καναλια στην ψηφιακη???μαλλον μας κοροιδευουν και σε αυτο το θεμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνώμη για το άκυρο πόστ αλλά έχει έρθει η ert digital στην περίοχη της Καβάλας ,γιατί αν και η τηλεορασή μου πιάνει ψηφίακα κανάλια εμένα δεν βρίσκει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνώμη για το άκυρο πόστ αλλά έχει έρθει η ert digital στην περίοχη της Καβάλας ,γιατί αν και η τηλεορασή μου πιάνει ψηφίακα κανάλια εμένα δεν βρίσκει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνώμη για το άκυρο πόστ αλλά έχει έρθει η ert digital στην περίοχη της Καβάλας ,γιατί αν και η τηλεορασή μου πιάνει ψηφίακα κανάλια εμένα δεν βρίσκει...

 

Τα πάντα είναι έτοιμα από τεχνικής πλευράς στην Θάσσο , αλλά για κάποιο λόγο δεν αρχίζουν την εκπομπή σήματος .

 

Η Δράμα τα πιάνει εδώ και 2 σχεδόν χρόνια από κάποιον επαγγελματία ηλεκτρονικό με μεράκι !

 

Πάντως να ξέρεις.... , δεν χάνεις και τίποτα ... , πολύ μάπα το καρπούζι πατριώτη :fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνώμη για το άκυρο πόστ αλλά έχει έρθει η ert digital στην περίοχη της Καβάλας ,γιατί αν και η τηλεορασή μου πιάνει ψηφίακα κανάλια εμένα δεν βρίσκει...

 

Τα πάντα είναι έτοιμα από τεχνικής πλευράς στην Θάσσο , αλλά για κάποιο λόγο δεν αρχίζουν την εκπομπή σήματος .

 

Η Δράμα τα πιάνει εδώ και 2 σχεδόν χρόνια από κάποιον επαγγελματία ηλεκτρονικό με μεράκι !

 

Πάντως να ξέρεις.... , δεν χάνεις και τίποτα ... , πολύ μάπα το καρπούζι πατριώτη :fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Με αφορμή την ανακοίνωση της digea για την κάλυψη της Αθήνας στις 18 Ιουνίου είπα να επαναφέρω το θέμα της Ert Digital.

 

Έχει ακούσει κανείς κάτι;

Στην Πάτρα δεν πιάνουμε ERT Digital. Για ποιόν λόγο να πληρώνουμε στην ΕΡΤ τα ίδια με τα μέρη που καλύπτει με ψηφιακό σήμα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με αφορμή την ανακοίνωση της digea για την κάλυψη της Αθήνας στις 18 Ιουνίου είπα να επαναφέρω το θέμα της Ert Digital.

 

Έχει ακούσει κανείς κάτι;

Στην Πάτρα δεν πιάνουμε ERT Digital. Για ποιόν λόγο να πληρώνουμε στην ΕΡΤ τα ίδια με τα μέρη που καλύπτει με ψηφιακό σήμα;

 

Για τον ίδιο λόγο που θα πληρώνεις και τους τελωνειακούς με τον λογαριαμό της ΔΕΗ. Ο κοινλως χρησιμοποιούμενος όρος στην καθομιλουμένη είναι "μ@μησιάτικα". Γουελκαμ το Γκρις και με τις υγείες σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...
εγώ πάντως έπιανα ( Γαλάτσι) τα κανάλια της ΕΡΤ (ετ1,ετ2,ετ3) και κάποιους σταθμούς αλλά όταν έχει λίγο αέρα τα χάνω!!! μόνο αυτά που αναφέρω.

 

Αυτό είναι που λένε....άμα το κανάλι φυσάάάάει!!!!!!:-D :-D :-D

Από βροχές πως τα πάει??:devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...