Προς το περιεχόμενο

Powerbook 12,1 g4 ή SONY Vaio VGN-S4Z?


Mudrider

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το πρωτο, 1770 με το νταβατζιλικι της rainbow για την ελληνικη version και το δευτερο απο πλαισιο με 1900 περιπου

 

1:δεν ειχα ποτε μακ αλλα θελω να μαθω το osx

2:μηπως παραειναι πολλα τα χρηματα για το apple με δεδομενο οτι θα αντικατασταθει συντομα απο το καινουργιο?

3: το σονυ θα ειναι πιο γρηγορο η κανω λαθος?

4:μπορω να συνδεσω ηχεια 4.1 ή 5.1 σε καποιο απο αυτα?

5:καποια αλλη προταση σε αντιστοιχο μεγεθος και κοστος?

6:βοηθεια λεω να το παρω αυτην την εβδομαδα!

7:γμτ περιμενα τοσο καιρο μπας και βγει μακιντελ μικρουλι αλλα τζιφος.

8:υπαρχει τροπος να συνδεσω το νοκια 5140i στο μακ με καποιο τροπο?

 

(το εχω βαλει και στα λαπτοπ το ποστ αλλα δεν παιρνω απαντηση και ειπα να ρωτησω και απο εδω..)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5. Πολυ ποιοτικη προταση ειναι τα υπο-φορητα της Dell (12.1") Inspiron 700m

 

http://www1.us.dell.com/content/products/productdetails.aspx/entnb_700m?c=us&cs=19&l=en&s=dhs

 

Βεβαια, δεν ξερω ακριβως τι γινεται με την ελληνικη αντιπροσωπεια.. καλυτερα, αν σε ενδιαφερει, να κανεις ενα τηλεφωνο και τους ρωτησεις για διαθεσιμοτητα, τιμη κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To Dell 700m exei autonomia peripou 1-1:30 ora. Auto den einai laptop, alla folding desktop!! Genika kalo to PB, alla gia 1770 den tha to epairna. Gia to Sony, den ti ginetai me tin antiprosopeia. Tin teleutaia fora pou koitaksa, gia na episkeuastei laptop eprepe na to steileis stin Agglia nomizo!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα ετσι κ'ιαλλιως δεν θα ειμαι ελλαδα.. Φευγω για ισπανια σε λιγο καιρο και γιαυτο το θελω. Νομιζω ελβετια τα στελνουν τα σονυ.

Καθαρα συγκριτικα τωρα το σονυ θα ειναι πιο δυνατο απο το PB?

και επισης υπερεχει σε οθονη η μου φαινεται?

απο την αλλη ε,το παραδεχομαι το pb ειναι πιο σεξυ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισης δεν μπορω να βρω documentation για το s4z/s ..

στο σιτε της σονυ δεν το εχει στην σειρα των μοντελων της...

τι συμβαινει ? ειναι πολυ παλιο ή πολυ καινουργιο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Psakse sto http://www.notebookreview.com gia plirofories. Apo alla mikra Sony pou exo dei, einai pragmatika arista mixanimata, alla kai to PB 12in pou exei enas filos mou einai polu kalo kai aksiopisto. Alla genika einai krima na doseis 1660E gia to PB apo ti stigmi pou US exei 1300$.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

xexexe!! ayto einai to proto mou post apo mac!

pira telika to powerbook!

mou exei bgei ligo i panagiA ALLA tha ta katafero

eixa poroblima me tin diktiosi me to pc alla telika molis ebala tin 10.4.4

toy osx ola kala!

ayto pou me problimatise einai oti den mporei na kani boot apo to instalation cd tou osx (10.4.12) pou irthe me to mixanima.. kai episis to drive kanei ligo periergo thorivo otan roufaei ta dvd i ta cd

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γειααα . αφου εβγαλα τα ματια μου μπολικες ωρες εχω αρχισει και μπαινω στην λογικη του λειτουργικου... παρολα αυτα ακομα εχω προβληματα με την αναπαραγωγη μερικων αρχειων mpeg xvid κτλ... επισης κατι καλο και ωραιο σαν το bs player υπαρχει αραγε? κατι αντιστοιχο του παρτιτιον ματζικ? επισης ο σαφαρι καλος αλλα τα ταμπς μου ελειψαν και εβαλα οπερα αλλα κρασαρε συνεχεια.. η εμπειρια σας θα ειναι καλοδεχουμενη!! αα απο μπαταρια καλα το παει για την ωρα 2.5-3 ωρες με εγγραφη ντιβιντι και χρηση firewire κτλ.. δεν ειναι κι'ασχημα...

γενικα παντως η μεταβαση ειναι λιγουλακι περιπετεια...

αληθεια vpc με ποια windows καλυτερα?

καποιος να με σταματησει επιτελ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. Gia xvid/divx/ola ta movie files, vale to VLC Player i to MPlayer OS X (google)

 

2. Partition magic den xreiazesai, giati ta kanei ola to Disk Utility (Applications>Utilities)

 

3. Tabs exei kai o Safari (Safari>Preferences>Tabs: Enable tabbed browsing). Episis dokimase kai Firefox (gia osa site den einai safari-compatible)

 

4. VPC lene pos einai kalutera me Windows 2000. Auta exo valei kai einai ok gia apla pragmata (MS Access). Eixa dokimasei me XP kai itan tragiki katastasi.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...