Προς το περιεχόμενο

Ξέρετε αν υπάρχει Ελλάδα......?


The Crow

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γαμάει θέλω κι εγώώώώώώώώώ.

 

Αλλά δεν έχω iPod. Έχω ένα γαϊδούρι Creative NJB3 εδώ και κάτι χρόνια.

 

:(

 

Ρώτα σε κανά AppleStore αν και αυτοί φέρνουν μόνο Griffin & Belkin.

Ίσως να έχει ο Παπασωτηρίου.

 

Αλλιώς θα πρέπει να το παραγγείλεις απ' έξω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κανείς αν μπορώ να βρω το συγκεκριμένο αξεσουάρ στην Ελλάδα;;

http://www.tekkeon.com/site/products-mypower.php

 

Δεν ξερω αν βοηθαει ιδιαιτερα, αλλα στο Skroutz βγαζει το εξης αποτελεσμα :

 

http://www.expansys.com.gr/product.asp?code=119912

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγόρασα το 60ρι το μαύρο. Αρχικά είχα το 30ρι αλλά ευτυχώς βρήκα γρήγορα και το πουλησα. Ευτυχώς το είχα πάρει 298ευρω και έτσι δεν έχασα σχεδόν τίποτα. Το 60αρι δεν έχει πραγματικά σχεση με το 30αρι. Η μπαταρία αντέχει πραγματικά το διπλάσιο χρόνο.Και αυτό είναι διαπιστωμένο στην πράξη.Ο σκληρός δεν ακούγεται καθόλου και το tv out είναι εξαιρετικό. Πριν αγοράσετε επιπρόσθετες μπαταρίες δοκιμάστε το 60αρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σοβαρά? Απλώς σου λέω εναλλακτικά από το να πάρεις την extra μπαταρία με 80ευρώ, να δώσεις 100 (expansys) και να πάρεις το 60αρι.... Oσα accessories και να βάλεις στο 30αρι δυστυχώς μένει πίσω απτο 60αρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα φίλε μου τώρα το πήρα και δε σκέφτομαι να το πουλήσω άμεσα.Ίσως τελικά μείνω μόνο με αυτό για 2 χρονάκια και μετά βλέπουμε για κάνα 6G ή 7G.Μπορεί τελικά να μην πάρω ούτε την εξωτερική μπαταρία.Δεν βλέπω και τόσο πολύ βίντεο.Άντε να δω κάνα βιντεάκι σε κάνα ταξίδι.Μέσα στην πόλη το χρησιμοποιώ κυρίως ως mp3 player και εξωτερικό δίσκο.Το 60άρι πιστεύω είναι υπερβολικά υπερτιμημένο.Οι τιμές έπρεπε να ήτανε 300 για το 30άρι και το πολύ 375 για το 60άρι.Η Apple το έχει παραχέ... κατά τη γνώμη μου.

Σκέψου όμως ότι η έξτρα μπαταρία βοηθάει και εσένα που έχεις το 60άρι μια και 3ώρες βίντεο που μπορεί να παίξει + 9ώρες από την μπαταρία=12ώρες συνολικά βίντεο!!Για mp3 ούτε λόγος!Θα αντέχει μιάμισι μέρα και βάλε!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν σε ενδιαφέρει το video εχεις απόλυτο δίκιο. Και εμένα αν δεν με ενδιέφερε θα μενα στο 30αρι. Τώρα για τις τιμές αυτό ισχύει από την 1g του ipod. Πάντα η μικρή έκδοση ήταν κουτσουρεμένη και είχε λίγότερες δυντατότητες. Πιστεύεις πως το 60αρι έπρεπε να είναι 75 ευρώ πάνω απ΄το 30αρι.Είσαι εντελώς λάθος. Αν δεις στην πράξη το 60αρι θα αναθεωρήσεις. Κυρίως στον τρόπο που χειρίζεται videos υψηλής ανάλυσης. Πάντως στα mp3 δεν έχουν καμία διαφορά.Βγάζει ακριβώς τον ίδιο ήχο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα δεν υπάρχει περίπτωση να το συνδέσω στην τηλεόραση γιατί απλά δε με ενδιαφέρει.Πιο πολύ με ενδιαφέρει να βλέπω κάνα βιντεάκι στην οθονίτσα του Ipod.Για την τηλεόραση υπάρχουν τα dvd players.320x240 is fine for me.:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχεις δοκιμάσει το tv out στα 320χ240 του Ipod (30ari)? Αν ναι περιμένω τις εντυπώσεις σου. To εντυπωσιακό με το 60αρι είναι ότι εχεις ενα φορητο dvd player. Μπορεις να το πας όπου θες, να το συνδέσεις σε όποια tv θέλεις (σε κάποιο φίλο σου...) και να δεις ότι θες...Ο τρόπος που χειρίζεται τα βίντεο υψηλής ανάλυσης είναι εντυπωσιακός

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

TO βιντεο στο 30αρι υπάρχει καθαρά για λόγους επίδειξης. Κατάλαβέ το.Το 30αρι είναι για mp3. H μπαταρία του επιεικώς κρίνεται ανεπαρκής....Για mp3 player είναι κορυφαίο...αλλά για βίντεο όχι. Αν ήθελες βίντεο έπρεπε να πάρεις psp με 2gb μνήμη. Είμαι σίγουρος πως το ξέρεις απλώς θέλεις να δικαιολογήσεις τα αδικαιοόγητα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...