Προς το περιεχόμενο

Γνώμες για iPodnano ή iPodvideo


ipod4fun

Προτεινόμενες αναρτήσεις

και εγω το ιδιο επαθα πηγα για το μαυρο και τελικα πηρα το λευκο. Τα μαυρα εφυγαν

αμεσως!!

Γνωριζει κανεις καποιο προγραμμα να μετατρεπει video σε φορματ που να το αναγνωριζει το ipod? Γιατι με το quicktime pro εκτος οτι κανει παρα πολυ ωρα δεν υποστιριζει αρκετους

codecs και τον ποιο βασικο Divx

 

Imtoo DVD to Ipod converter, Videora Ipod converter και Xilisoft Ipod movie converter.Αυτά χρησιμοποιώ εγώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 50
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Έχει παρατηρήσει κανείς ότι τα ακουστικά που παρέχονται στο κουτί είναι επιεικώς για τον που....!!Σκέφτομαι να τα αντικαταστήσω με αυτά

 

http://www.plaisio.gr/IWCatProductPage.process?Section_Id=4444586&Nav_Section_Id=779&Catalog_Id=15&Product_Id=234631&Merchant_Id=1&sts_cid=3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην κάνεις το λάθος. Τα ακουστικά που αναφέρεις είναι πραγματικά δυσχρηστα. Τα ακουστικά που δίνει το ipod δεν είναι ασχημα.Αν δεν παιρνεις καλό ήχο ελεγξε αν η audio out εξοδος του ipod εχει πρόβλημα. Εχουν αναφερθεί τετοια προβλήματα στο ipod 5g και nano. Tο προβλημα διάβασα παρατηρείται σε ψηλές εντάσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα ακουστικα αυτα τα ειχα αγαπήσει μεχρι που μου χαλασαν λόγο τραβήγματος.δεν ειναι και τα πιο ανετα in-ear headphones αλλα απο ήχο γαμάνε.τωρα πια δεν μπορώ να ακούσω με τα κανονικά.θα τα ξανααγοράσω στανταρωτ,βασικα αν βρεις το κόλπο και το χώνεις καλα στο αυτί ούτε γλιστράει ούτε τίποτα.αλλα εχει Τ-Ο-Υ-Μ-Π-Α-Ν-Ο μπάσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για ακουστικά, (όχι ψείρες) αλλά compact και διπλώνουν κιόλας δείτε αυτά από την Sennheiser, την καλύτερη εταιρία, για μένα μονόδρομος, κάντε ένα search στο net και θα καταλάβετε. Απ'ό,τι είδα στο skroutz υπάρχουν στο pixmania, megamarket.gr:

http://www.insomnia.gr/vb3/showthread.php?p=776791#post776791

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...