Προς το περιεχόμενο

Photos from your cameras


paschalia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

...αυτ'ο λέω κι εγώ. Όχι το ανάποδο...

το καταλαβα ! εγω εννοουσα  μηπως το παρακανα , μηπως το ανοιξα πολυ το χρωμα  και φαινεται χαλια ..

κοιτα τι δουλεια κανει το χρωμα σε μια φωτο μεχρι και λαμπες αναβει .. B)

1172748_313452638802382_1114619838_o.jpg

 

1796074_313452652135714_1735775460_o.jpg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Γενικά το 'χεις πολύ με τα χρώματα, τις λεπτομέρειες, το βάθος πεδίου, και τα "στημένα κάδρα" (αλλά με μια γερή δόση φυσικότητας, λίγο φλου αν με πιάνεις, ίσα-ίσα για να γλυκαίνουν) βρε μπαγάσα...Καλά περνάς 'κει κάτω :ρ  (Σαντορίνη)

 

Όσο για τις πειραγμένες, η 1η ήταν ναι μια χαρά. Την άλλη με τις λάμπες, της άλλαξες τα φώτα όντως :ρ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μακαρι να ημουν εκει κατω was  (σαντορινη) στην τσιμεντουπολη ειμαι - αντε μεχρι το λουτρακι να προλαβουμε να παμε καμμια βολτα !

 

ασχετο .. το εστιατορια που ποσταρα πιο πανω .. οσο γαματη θεα εχει - τοσο γαμησε τα εχει φαγητο !

μιλαμε το χεροτερο που εχω φαει στην ζωη μου ! θεα απιστευτη αναμεσα στο βουνο και στην θαλασσα - που λιγο να προσεχε το φαι και τις τιμες του θα ηταν καθε μερα γεματος , και τωρα δε βλεπεις πανω απο δυο τραπεζια γεματα ποτε !

 

ετσι , να μιλαμε και λιγο , μην ανεβαζουμε αλλες φωτο γιατι ενοχλουμε το μελος απο πανω , και θα σταματησει να παρακολουθει το νημα και κριμα ειναι ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...με συγχωρείς φίλε, αλλά αν κάθεσαι σε εκείνο το πανόραμα, και θες και να γουστάρεις κι όλας το φαγητό που θα φας, είσαι πολύ θρασύς :ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για πόστερ ταινίας, για εξώφυλλο βιβλίου, για αφίσσα δωματίου, για σακκουλάκι πατατάκια, για πρόμο γραμμής κατά της αυτοκτονίας...

 

Μόνο για πολιτική διαφήμιση δεν κάνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελεια  ''ατμοσφαιρα'' απλα νομιζω εχεις ''παραπαρει'' ουρανο ! αν εκοβες λιγο - εκει κοντα που κανει την ασπρη γραμμη - θα ερχοταν κ λιγο πιο κοντα η μεγαλουπολη θα ηταν ακομη πιο τελεια πιστευω ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thanx Guys. Ναι το σκέφτηκα να κόψω λίγο ουρανό αλλά μετἀ αποφάσισα να μη το κάνω, θα συμφωνήσω με τον washcloud, μου άρεσε όπως φαίνεται σαν πόστερ. Όπως έχω ξαναπεί δεν είμαι και κανας επαγγελματίας, ευπρόσδεκτα όλα τα σχόλια. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...