Προς το περιεχόμενο

Photos from your cameras


paschalia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Πες μωρέ κι έχω αλληθωρήσει προσπαθώντας να δω "κάτι"... Ενίοτε ο τύπος παύει να έχει σώμα από την μέση και κάτω, ενίοτε ψιλο"χάνεται" και η μεσαία από το πλάνο. Ενίοτε η μεσαία με τον τύπο γίνονται ένα. Ενίοτε όλοι περπατάνε στον αέρα και ενίοτε κάνουν διάδρομο στο γυμναστήριο. Αυτά. Πονοκέφαλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^ Χαχ, όχι, δεν περίμενα ΤΟΣΗ φαντασία, είναι η αλήθεια...

 

 

(Μόζι, απλά δεν κατάλαβα Χριστό από αυτό που πόσταρες...ΝΟΜΙΖΩ ότι έχει να κάνει με κάποια τηλεοπτική σειρά -δεν είμαι σίγουρος, αλλά κάτι τέτοιο μου θυμίζει το όνομα που έγραψες- όμως εγώ η τελευταία σειρά που παίζει να είδα είναι οι Ντιουκς. Κι εννοώ την ορίτζιναλ των 80ies. Κι εννοώ ΤΟΤΕ...)

 

 

...τελικά φαίνεται ότι αυτό το ηφέκτ μόνο σ' εμένα έσκασε, ε...

Ε λοιπόν, όταν εγώ -μετά που το τόνισε ο Σνικ- εστιάζω στη νοητή διαγώνια γραμμή που περνάει ανάμεσα από τα ανοιχτά πόδια των πρωταγωνιστών του, έχω την αίσθηση ότι πρόκειται για μία φωτογραφία που πάρθηκε ενώ η γυναίκα και ο Κότζακ στο βάθος περπατούσαν ΑΝΑΠΟΔΑ....(στην ίδια φορά δηλαδή με τον..."τσαντάκια"....Μου δίνεται δηλαδή η ψευδαίσθηση κίνησης προς τα δεξιά...)

 

:-)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α μάλιστα, αυτό το είχα σαν "μήπως" σκέψη και προσπάθησα να το εκβιάσω αλλά οπτικά δεν εμφανίστηκε. Το μόνο άμεσο/έντονο ήταν ότι "χάνονται" τα λευκά μέρη/σώματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(Μόζι, απλά δεν κατάλαβα Χριστό από αυτό που πόσταρες...ΝΟΜΙΖΩ ότι έχει να κάνει με κάποια τηλεοπτική σειρά -δεν είμαι σίγουρος, αλλά κάτι τέτοιο μου θυμίζει το όνομα που έγραψες- όμως εγώ η τελευταία σειρά που παίζει να είδα είναι οι Ντιουκς. Κι εννοώ την ορίτζιναλ των 80ies. Κι εννοώ ΤΟΤΕ...)

Το κατάλαβα.  :-) 

 

Ένα γνωστό video-game είναι το Half-Life.

 

http://knowyourmeme.com/memes/half-life-3-confirmed

 

 

Half-Life 3 Confirmed is a catchphrase associated with the rumored announcement of the fifth installment in the popular Half-Life franchise developed by Valve. Since the release of Half-Life 2: Episode 2 in October 2007, fans have long anticipated the next installment in the franchise, which over time lead to numerous intentionally fake theories that have little to nothing to do with the games
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραια φωτο, δε λεω.. αλλα ρε παιδι μου, δε μας κανει καμμια μα καμμια αισθηση μετα απο φωτογραφιες απο Ματσου-Πιτσου, Αριζονες, Ινδιες, Ιμαλαια και οπου αλλου εχεις παει!!

 

πως να το κανουμε.. δε φταιμε εμεις, εσυ φταις φωτη!!!

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τωρα θες να με κανεις να ψαχνω τα ποστ σου με τις φωτο να σου λεω που εχεις παει.. ρε αθεοφοβε δεν εχεις παει κατι βενεζουελες, περου και τετοια;;;χαχαχαχα τωρα αν δεν εχεις παει στο Ματσου-Πιτσου αλλα εχεις παει 2-3 βουνοκορφες πιο δεξα, κλαιν....

 

εμεις δεν εχουμε παει ουτε 100 βουνοκορφες κοντα..!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...