Προς το περιεχόμενο

Photos from your cameras


paschalia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

                 Λουτρακι - απ το μοναστηρη του προφητη-ηλια !

1947878_311846332296346_1240761588_n.jpg

 

και μια σαντορινη απ το καλοκαιρι που περασε (σορρυ αν χαλαω λιγο την φωτο στην ακρη :-) )

1170920_617065318346416_1799672810_n.jpg

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

                 Λουτρακι - απ το μοναστηρη του προφητη-ηλια !

1947878_311846332296346_1240761588_n.jpg

 

και μια σαντορινη απ το καλοκαιρι που περασε (σορρυ αν χαλαω λιγο την φωτο στην ακρη :-) )

1170920_617065318346416_1799672810_n.jpg

 

 

Mau-maus, όχι φίλε δε πειράζει τέτοιες φωτό να τις ποστάρεις. Για μένα όσο όνειρο ζωής είναι να πάω Ανκορ Βατ ή στο τείχος της Κίνας άλλο τόσο είναι η Σαντορίνη κ η Καλντέρα. Πόσταρε κι άλλες αν έχεις, αν κ όσες να ποστάρεις δε πρόκειται να βγεί το feeling του να είσαι εκεί... Πόσο μάλλον κ με κανα γκομενέτο μαζί...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mau-maus, όχι φίλε δε πειράζει τέτοιες φωτό να τις ποστάρεις. Για μένα όσο όνειρο ζωής είναι να πάω Ανκορ Βατ ή στο τείχος της Κίνας άλλο τόσο είναι η Σαντορίνη κ η Καλντέρα. Πόσταρε κι άλλες αν έχεις, αν κ όσες να ποστάρεις δε πρόκειται να βγεί το feeling του να είσαι εκεί... Πόσο μάλλον κ με κανα γκομενέτο μαζί...

thanke de@th ωραιος !

σου ευχομαι να πας το συντομοτερο δυνατο ! μπορει να μην εχει να σου δωσει τιποτα το νησι οσο αναφορα την διασκεδαση , τα μπαρακια τις γαματες παραλιες κτλ εχει να δωσεις ομως στο ματι σου απιστευτες εικονες ! που ισως να μην συναντησεις πουθενα αλλου ! τωρα για το γυναικοτο που λες - ναι αξιζει να εισαι με γυναικα ! σκεψου οτι εγω περασα τελεια με γυναικα που ειμαι 8 χρονια μαζι !

αν  πας με καμμια φρεσκια που εισαι στην ζαχαρι και στα μελια σκεψου τι εχει να γινει :-)

εγω δε την ξαναχαλαω την φωτο γι αυτο ποσταρω το νησι με  το γυναικοτο

 

 

 

 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάο-Μάο, αδερφέ, θα συμφωνήσω με Ντεθ : ΕΙδικά εκείνη που λες ότι είσαι ολίγον παρείσακτος, εγώ θα έλεγα ότι η στάση που είχες όταν βγήκε, είναι που την κάνει ακόμη πιο "ανθρώπινη" κι ωραία την φωτό.

 

Ωραία φάση και η άποψη από ύδωρ Λουτρακίου

.

Λαμπερή και η Μις Μάο-Μαό-ε-σα. Να την χαίρεσαι μπαγάσα (και να σε χαίρεται κι αυτή).

Η οποία επίσης "κουμπώνει ωραία" με την πρώτη πικ όπου συμπρωταγωνιστεί μαζί με το νησιώτικο φόντο.

...Στην δεύτερη το παρακάνει βέβαια -είναι σα να βγήκε φωτό η Σαντορίνη μαζί της και όχι το ανάποδο- αλλά νταξ'.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

thanks ρε washcloud !

υπαρχουν ατομα και ατομα ! υπαρχεις εσυ και ο ντεθ που θα βγουν θα πουν καμμια καλη κουβεντα ακομη και για το of-topic

και υπαρχει και το παληκαρι απο πανω που θα βγει καπακι να ποσταρει την σαντορινη σκετη και να τονισει το ''on-topic'' της δικης του φωτο και αυτοματα το of της δικιας μου! τι να κανουμε ετσι ειναι αυτα απο ολους εχει ο μπαξες .. :-)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σωστος μαου , απολες τις αποψεις ;)

 

και δυο πανω απ την Αθηνα , με τους καλους καιρους ,καλη βολτουλα αλλη μια φορα. (καταχεσμενο το παρμπριζ)

 

yME0HCk.jpg

 

WRn5NVz.jpg

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλες οι φωτό είναι ωραίες η καθεμιά με τον τρόπο της. Υπάρχουν βέβαια και τα άτομα που νομίζουν πως είναι το κέντρο του συμπαντος. Εσύ δλδ πόσταρες μια ¨καλύτερη¨για να ταπώσεις εμένα επειδή νόμιζες πως τόνισα το ον τόπικ της υπόθεσης και ήθελές να το δέιξεις. Μμμμάλιστα και το κακό που είναι που ακριβώς;;;; Θα συμφωνήσω με την τοποθέτηση για τον μπαξε ωστόσο και μου αρέσει και η φωτο btw.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι ρε φιλε καμμια σχεση ! αν εσυ ποσταρεις την ακροπολη και εισαι καπου στην ακρη κ βγω εγω καπακι και ποσταρω την ακροπολη σκετη και γραψω ακροπολη ον-τοπικ δεν θα σου φανω καπως ? ε ετσι μου φανηκες κ συ εμενα ..  ειπαμε .. μπαξες ..

 

τωρα αν σε χαλασε πολυ το οφ τοπικ μου κανε αναφορα να σβηστουνε μεγαλε κανενα προβλημα ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε θα μου φανεί κάπως όχι και δεν βλέπω και τον λόγο να ¨φανεί¨ κάπως. Πόσταρε κάποιος Σαντορίνη και έβαλα και εγω μια δική μου Σαντορίνη. Εαν έβαζες και εσυ μια δική σου Σαντορίνη χωρίς σχόλιο θα ήτανε πιο ωραίο. Εαν έβαζα ακρόπολη και έβαζες και εσύ ακρόπολη πάλι θα ήταν πολύ ωραίο. Ετσι συνήθως φτιάχνονται τα Album.

 

Οσον αφορά το οφ τόπικ ούτε μοντ είμαι ούτε ιδιοκτήτης του τόπικ για να μου το χαλάσει. Ο καθείς ποστάρει ανάλογα με τον μπαξέ του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα δε μου φανηκες καπως επειδη ποσταρες καπακι την σαντορινη καλα εκανες , αλλα επειδη εγραψες ον-τοπικ θελοντας να δειξεις το δικο μου οφ τοπικ αλλιως δεν ειχες κανεναν λογο να το κανεις ! θα  ανεβαζες την φωτο και δεν ελεγες τιποτα ουτε θα σου ελεγα εγω μετα σωστα ??

και μετα εγω σχολιασα οτι υπαρχουν ατομα κ ατομα .. υπαρχεις εσυ που τους ενοχλει το οφτοπικ και υπαρχει και ο was  που λεει μια κουβεντα σχολιαζει το οφ τοπικ το κανει πιο ανθρωπινο το ολο θεμα ! ε εμενα μου αρεσουν αυτοι οι ανθρωποι που ειναι το κακο ?? πολυ το ψυριζουμε κ δε κανει καλη καρδια φιλε μου καληνυχτα..

 

kuzko21 απο που εναι τραβηγμενες ρε φιλε ειναι τοσο γαματη η αθηνα και δε το ξερω? που ζω εγω τοσα χρονια   :-)  ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προς λύσην λοιπόν, μόλις τώρα κατάλαβα πως είχες γράψει και ανέτρεξα. Επειδή συνήθως εώς πάντα δε διαβάζω τα σχόλια των φωτό και μόνο τις φωτό βλέπω είδα μόνο την Σαντορίνη.

 

Το ¨ον τοπικ¨το δικό μου αναφερόταν καθάρά ως λογοπαίγνιο στην κατεύθυνση του ¨α ωραία ποστάρουμε όλοι Σαντορίνη¨, αυτό και τπτ άλλο. Πολύ καλό σου βράδυ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...