Προς το περιεχόμενο

Photos from your cameras


paschalia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

 

Αυτό είναι το θέμα μου,πως εξαιτίας της ανθρώπινης παρέμβασης -μέσα σε αυτήν και οι σκαλωσιές- κάτι λείπει.

 

...ε τώρα νομίζω είναι κομπλέ έτσι :

 

 

1150378_10202763436799930_277685349_n.jp

 

Ωραίο βασικά κορυφαίο!! αν και ξέχασες να σβήσει το κενό ανάμεσα στο δεξί της χέρι,πόδι και σώμα για να φαίνεται πίσω το άλλο layer :P

 

Btw και οι Καρυάτιδες,ακρόπολη κτλ ανθρώπινη παρέμβαση είναι δεν είναι καποιο φυσικό δημιούργημα και αποτελεί το θέμα της φωτό... οι σκαλωσιές απλά είναι παρατημένες εκεί και καμία ιστορία δεν έχουν να πούνε (πέρα ότι κανείς δεν νοιάζεται και τις παράτησαν εκεί) ούτε σχέση έχουν με το ότι ωραίο προβάλει το θέμα και χαλάνε τον κανόνα των τρίτων (rule of thirds) ενώ με ενα κροπάρισμα το κεντρικό θέμα παραμένει και οι κανόνες διατηρούνται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει τυπε αν ησουν κριτης σε διαγωνισμο και την εστελνα ας την εκοβες/ετσι μου αρεσε ετσι την ποσταρα δικαιολογησα το γιατι,γνωμη σου-γνωμη μου, παμε παρακατω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...ωχωχ, η ζωή....σε ΜΙΑ ρόδα!

 

 

 

 

 

@ ΚFC * : ...όι ρε, δεν ξέχασα...Απλά βαριόμουνα. (Γκλαντ γιου λάικτ)

 

 

 

 

...εν τω μεταξύ, πρώτη φορά που βλέπω με τον τρόπο που μόλις είδα, το αποπάνω 4σύλλαβο ρήμα που έγραψα...

Και μου φαίνεται ότι δεν θα το ξαναδώ ποτέ πια όπως το έβλεπα μέχρι τώρα...

 

 

Σκάλι, τί λες, γιατρεύεται η pervίπτωσή μου....;

 

 

 

 

 

 

*

 

 

...μα κι εσύ "ωμή κριτική" σε γυναίκα...; Χαλόου! Πού ζεις; Στη Χαβάη;

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

lol κομμένες οι κριτικές/προτάσεις βελτίωσης από εδώ και πέρα, πείτε μόνο καλά λόγια... :ph34r:

Μα δεν μου λένε καλά λόγια ούτε τις ποστάρω για να πάρω κάποια επιβεβαίωση,εγώ η ίδια στο πρώτο ποστ έγραψα πως οι φώτο δεν είναι καλής ανάλυσης γιατί είναι από κινητό και τέρμα ερασιτεχνικές όσο για το θέμα με τις Καρυάτιδες μου προτάθηκε κάτι εγώ δεν συμφώνησα δεν καταλαβαίνω γιατί πρέπει οπωσδήποτε να το υιοθετήσω. Νομίζω πως δεν χρήζει τόσης ανάλυσης πάντως και δεν σκοπεύω να το αναλύσω παραπάνω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχεις φορέσει κάποιο φίλτρο στον φακό;

Οχι γυμνός ο φακός...αλλά μου πήρε κανα 20λεπτο να την τραβήξω.

 

2m4opoo.jpg

Windows XP  all over again....

 

 

Επίσης von meiner Seite: Είναι διαφορετικό να πεί κάποιος Ἑμένα θα μου άρεσε κροπαρισμένη¨ και διαφορετικό να πεί ¨Κροπάρισε την θα είναι καλυτερη¨.

 

Το πρώτο δηλώνει προσωπική προτίμηση κάτι που είναι απολύτως αποδεκτό και αποδέχεται την διαφορετικότητα του φωτογράφου ενώ το δεύτερο δηλώνει κάτι σαν πάγια αλήθεια κάτι το οποίο δεν υπάρχει σε μια φωτογραφία.

 

Και όχι, δεν είναι αυτονόητο ότι ένα statement είναι προσωπική άποψη εάν δεν ειπωθεί...Scripta Manent. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...μιας και πήρε κάποια "πολιτική" κλίση εσχάτως το θρεντ...

 

DSC02850.jpg

 

 

 

 

...θα ήθελα επίσης να τονίσω κάτι σχετικά με το...ακροπόστλιταν του KF... Colonel :

Ως...στρατιωτικός, τα είπε "τσεκουράτα" μεν, αλλά δεν νομίζω ούτε πως διεκδίκησε δάφνες "αυθεντίας", ούτε ήταν "επικριτικός" : να ΒΟΗΘΗΣΕΙ ήθελε, τονίζοντας κάποιους "κανόνες" που γνωρίζει, όχι για να τους...επιβάλλει, αλλά για να ληφθούν υπ' όψη...Για το ΚΑΛΟ, όχι για τίποτ' άλλο... :-)

[...έτσι δεν είναι στρατηγάκο μου (που θα 'λεγε κι ο Ηλιόπουλος); Καλά δεν τα λέω;]

 

 

 

...τέλος, μια διευκρίνηση : το παρακάτω απευθυνόταν σε 'μένα και σε προηγούμενό μου σπόιλερ και όχι πουθενά αλλού. 

Εγώ το έχω πιάσει, και είπα να το τονίσω μην τυχόν παρεξηγηθεί, μέσα στην ανακατωσούρα των ποστ της προηγούμενης σελίδας...

 

Μπααα, η επιστήμη σηκώνει τα χέρια ψηλά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...