Προς το περιεχόμενο

Photos from your cameras


paschalia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

^

 

...με το που την είδα, σκέφτηκα "σαν σχόλιο", να βρω μια φωτό με τον Χασισιάρη να χαμογελάει (...χωρίς να υποννοώ κάτι άλλο - πέραν από το "η ώρα του παιδιού"...)

 

Guess όμως what : Δε χαμογελάει ΠΟΤΕ ο πούστης........

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^

 

...με το που την είδα, σκέφτηκα "σαν σχόλιο", να βρω μια φωτό με τον Χασισιάρη να χαμογελάει (...χωρίς να υποννοώ κάτι άλλο - πέραν από το "η ώρα του παιδιού"...)

 

Guess όμως what : Δε χαμογελάει ΠΟΤΕ ο πούστης........

 

 

 

 

 

kasi1.jpg

 

 

 

 

B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

B)

 

...η αλήθεια είναι ότι δεν άντεξα για πολύ το σκρόλινγκ όταν έκανα την αναζήτηση...

 

Οπότε λάικ για το κουράγιο σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...η αλήθεια είναι ότι δεν άντεξα για πολύ το σκρόλινγκ όταν έκανα την αναζήτηση...

 

Οπότε λάικ για το κουράγιο σου

στην πρώτη σειρά ήταν τύπε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Απρόσκλητος επισκέπτης αγνώστου ταυτότητας (όποιος ξέρει τι είναι ακριβώς, θα μου λύσει τεράστια απορία, ο γούγλορας δεν με βοήθησε). Παρά τα όποια "βασανιστήρια" (εισαγωγικά λέμε, μην βρω την Peta στην πόρτα μου και δεν έχω νεραντζάκι να κεράσω), δεν δήλωσε τα στοιχεία του. Κι επειδή μου δημιούργησε ένα σύγκρυο η σκέψη του που μπορεί και να είχε βρει στέγη, κάναμε συμφωνία να μου παράσχει υπηρεσίες μοντέλου με αντάλλαγμα το δρόμο προς την ελευθερία (τον οποίο και ακολούθησε αφού σβήσανε τα φώτα). Σκέρτσα, νάζια, οπτικά/βιολογικά εφέ, ήταν μέρος του συμβολαίου με την απόλυτη συναίνεση και πρωτοβουλία του.

 

 

Όχι και τόσο νεκρή φύση, παλάτι για την πάρτη του.

Ζητά ταπεινά συγγνώμη που η πρώτη σας γνωριμία είναι με τα μετόπισθεν του, οι ντροπές του πρώτου πενταλέπτου και η τάση για φυγή...

 

image.jpg

 

 

 

Τέλος οι ντροπές, κούκου και τζα μαζί.

 

image.jpg

 

 

 

Ναι, χρυσαφίζω όταν πέφτουν τα φώτα πάνω μου και όχι δεν είναι η ουρά μου αλλά το κεφάλι μου. Που άμα κάνεις και ζουμ ταραταζούμ, ξεχωρίζεις και μάτια.

 

02b.jpg

 

 

 

Προκλητικές πόζες, όλα για την τέχνη. Και την ελευθερία. Και ναι, χρυσαφίζω κι απ' την καλή κι απ' την ανάποδη.

Δεν έχω 2 μέτρα πόδι όπως πολλά μοντέλα, αλλά έχω πολλά πόδια. Πολλά, πολλά, πολλά πόδια...

 

image.jpg

 

 

 

Το ότι χρυσαφίζω το εμπεδώσαμε. E, ασημίζω κιόλας.

Για το συγκεκριμένο εφέ απαιτείται πρώτα ένα καλό body moisturize ολίγων δευτερολέπτων, απ' την κορφή έως τα νύχια. In that order.

 

image.jpg

 

 

 

...διότι το body juice είναι αυτό που λαμπυρίζει υπό το φως κατά τις ευλύγιστες κινήσεις μου και δημιουργεί το silver body sparkles εφε.

To οποίο στο video καταγράφεται υπέροχα αλλά σε φωτο δεν το πιάσαμε. H αποχώρηση από το πλατό, pure pron.

 

image.jpg

 

Perverts.

 

Επεξ/σία από scullyist
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...