Προς το περιεχόμενο

Photos from your cameras


paschalia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Παιδιά να ρωτήσω κάτι λίγο άσχετο, αλλά σχετικό με τη φωτογραφία. Έχει αγοράσει κανένας σας φωτογραφική μηχανή από εξωτερικό? Αν ναι, από που? Θέλω να αλλάξω την D3000 μου γιατί χρειάζομαι τη λειτουργία του βίντεο και από ότι έχω παρατηρήσει οι τιμές Ελλάδας-Εξωτερικού διαφέρουν αρκετά. Αν μπορεί κάποιος να μου δώσει μερικές πληροφορίες θα του ήμουν ευγνώμων! :)

 

By the way, πολύ όμορφες οι φωτογραφίες σας! Μπράβo! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω αποφασίσει ακόμα! Κοιτάζω D3100, D3200, D5100! Προσπαθώ να βρω ποια είναι "καλύτερη" σε θέμα βίντεο, κυρίως, για να μην ψάχνω να αλλάξω πάλι του χρόνου γιατί δε γίνεται. Ναι, και στο amazon που είδα 80άρι μή σου πω και παραπάνω. Αυτή η διαφορά από που προκύπτει? Απλά οι Έλληνες πωλητές αποφάσισαν να τις έχουν σε υψηλότερη τίμη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω αποφασίσει ακόμα! Κοιτάζω D3100, D3200, D5100! Προσπαθώ να βρω ποια είναι "καλύτερη" σε θέμα βίντεο, κυρίως, για να μην ψάχνω να αλλάξω πάλι του χρόνου γιατί δε γίνεται. Ναι, και στο amazon που είδα 80άρι μή σου πω και παραπάνω. Αυτή η διαφορά από που προκύπτει? Απλά οι Έλληνες πωλητές αποφάσισαν να τις έχουν σε υψηλότερη τίμη?

 

κατι παιζει με τις αντιπροσωπειες και την εγγυηση...

θελει ψαξιμο το θεμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμμ... ποιος ξέρει? Είναι λίγο τραγικό γιατί διαβάζω reviews και λέει και τις τιμές και πχ εκεί βρίσκεις σώμα της D3200 με 490 ευρώ (ενώ η τιμή Ελλάδας είναι από 600 ευρώ και πάνω) και σώμα της D5100 με 480 (ενώ η τιμή Ελλάδας είναι 580 και πάνω).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμμ... ποιος ξέρει? Είναι λίγο τραγικό γιατί διαβάζω reviews και λέει και τις τιμές και πχ εκεί βρίσκεις σώμα της D3200 με 490 ευρώ (ενώ η τιμή Ελλάδας είναι από 600 ευρώ και πάνω) και σώμα της D5100 με 480 (ενώ η τιμή Ελλάδας είναι 580 και πάνω).

 

εγω ακόμα δεν πήρα απάντηση για την δικια μου μηχανη...

[εχω στείλει ερωτημα απο τα xmas]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι ερώτημα έστειλες?

 

για την εγγυηση

επισης είχε ενα αφιερωμα ο φωτογραφος για τις εγγυησεις στην ελλαδα αλλα δεν μπορω να βρω το περιοδικο...

επισης δεν προτεινω σε κανενα να το αγορασει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για την εγγυηση

επισης είχε ενα αφιερωμα ο φωτογραφος για τις εγγυησεις στην ελλαδα αλλα δεν μπορω να βρω το περιοδικο...

επισης δεν προτεινω σε κανενα να το αγορασει

Το έχω αυτό το τεύχος αλλά είμαι εκτός Θεσσαλονίκης. Αν θες στο σκανάρω όταν γυρίσω.

 

Βάλτε καμιά φωτογραφία ρε παίδες! Εγώ σταμάτησα το 52 weeks project γιατί θα αλλάξω φωτογραφική μηχανή και την D3000 θα την δώσω στο μαγαζί που θα πάρω την D5100 για ανταλλαγή. Οπότε είπα να σώσω μερικά κλικς :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχα πραγματικά δεν ξέρω, τα 3 κίτρινα πάντως που βλέπεις ειναι σημαιά απο την Freetown Christiania (http://en.wikipedia.org/wiki/Freetown_Christiania) την οποία τράβηξα οταν ειχα παει δανία, την τράβηξα πιο πολύ για το μύνημα που δίνει η συγκεκριμένη φωτογραφία αλλα μου άρεσε και ο συνδιασμός των χρωμάτων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...