Προς το περιεχόμενο

Photos from your cameras


paschalia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η μεγάλη επιστροφή! :Ρ Καμία από αυτές δεν είναι "στημένη".Είμαι κατά της σκηνοθεσίας στην φωτογραφία και ειδικά σε τέτοιες περιπτώσεις :)

...ακόμη μεγαλύτερη η αξία τους λοιπόν. Πάντως, για κάποιον που δεν του αρέσει η "σκηνοθεσία" (της πόζας κλπ), έχεις φοβερή αίσθηση να σκηνοθετείς, όχι τα αντικείμενα καθ' εαυτά, αλλά τον "φακό". Μπράβο κι ωραίος.

 

Μιλάμε εν τω μεταξύ για κλικ που έχεις πουλήσει/εκθέσει/κλπ (ή που σκοπεύεις να). Ή καθαρά "για το γούστο μου" φάση;

 

 

 

 

 

* +1 για την μουσική επένδυση του Φύζικς μπαδεγουέι

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εμένα μου αρέσει και οι τρεις πάρα πολύ! Κυρίως η δεύτερη με την κόκκινη ομπρέλα!

Ορίστε μερικές από σήμερα! :)

6798588770_246bac8e97_m.jpg

Sea-gull04 by Chris Anastasiou, on Flickr

6944701759_b8b6d0cb6f_m.jpg

PanoramaBoats by Chris Anastasiou, on Flickr

6944700869_2bfa79dd57_m.jpg

Lake Little Planet by Chris Anastasiou, on Flickr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φοβερά χρώματα - ακόμα κι αν τυχόν είναι πειραγμένα με σοπ.

 

Η τελευταία, πολύ ωραία έμπνευση.

Ευχαριστώ πολύ! Συνήθως στο photoshop πειράζω λίγο το levels, curves και βάζω και ένα unsharp mask. Σπανίως το hue/saturation :)

Μου αρέσουν πολύ αυτοί οι μικροί πλανήτες! ^_^

Ερώτηση: Πώς σας αρέσει πιο πολύ? Όταν είναι κομμένα τα κλαδιά από δέντρα και δεν φαίνονται ολόκληρα (όπως στον πάνω πλανήτη) ή όταν φαίνονται όλα (όπως σ' αυτόν 6577316497_8e0fc0e2e8_t.jpg

SnowParkLittlePlanet by Chris Anastasiou, on Flickr )

Ή δεν σας κάνει διαφορά? :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εύγε! Θα ήταν κρίμα να μην τις τύπωνες σε μεγάλο μέγεθος!

 

@kate μου αρέσει περισσότερο η 2η version!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ πολύ! Συνήθως στο photoshop πειράζω λίγο το levels, curves και βάζω και ένα unsharp mask. Σπανίως το hue/saturation :)

Μου αρέσουν πολύ αυτοί οι μικροί πλανήτες! ^_^

Ερώτηση: Πώς σας αρέσει πιο πολύ? Όταν είναι κομμένα τα κλαδιά από δέντρα και δεν φαίνονται ολόκληρα (όπως στον πάνω πλανήτη) ή όταν φαίνονται όλα (όπως σ' αυτόν 6577316497_8e0fc0e2e8_t.jpg

SnowParkLittlePlanet by Chris Anastasiou, on Flickr )

Ή δεν σας κάνει διαφορά? :-)

 

η 2η

by far

:mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η 2η

by far

:mrgreen:

 

Εντάξει εχουμε καταλαβει όλοι οτι η ιδεα ειναι παρμενη απο τη παρακάτω φωτογραφια.

 

Πολυ ωραιο αλλα ειναι της μοδας φαινεται και δε μ'αρεσει η ελλειψη ιδεας ! :rolleyes:

post-111140-0-16473400-1330681751_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει εχουμε καταλαβει όλοι οτι η ιδεα ειναι παρμενη απο τη παρακάτω φωτογραφια.

 

Πολυ ωραιο αλλα ειναι της μοδας φαινεται και δε μ'αρεσει η ελλειψη ιδεας ! :rolleyes:

 

τα παραλες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@johan0497

 

Μου αρεσε πολυ η φωτογραφια με την κοκκινη ομπρελα, αν και εγω θα την εκανα με το αγαπημενο μου χρωμα, το γαλαζιο.

 

+1 παντως , οτι και κανεις ειναι καταπληκτικες οι φωτο σου :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει εχουμε καταλαβει όλοι οτι η ιδεα ειναι παρμενη απο τη παρακάτω φωτογραφια.

 

Πολυ ωραιο αλλα ειναι της μοδας φαινεται και δε μ'αρεσει η ελλειψη ιδεας ! :rolleyes:

 

Η ιδεα δεν ειναι παρμενη απο την παρακατω φωτογραφια γιατι βλεπω στο google οτι το album τους οι anathema το εβγαλαν καπου το 2012 ενω φωτογραφιες τετοιου στυλ με μια προχειρη αναζητηση υπαρχουν απο το 2010 και ειμαι σιγουρος οτι αν ψαξω θα βρω και πιο παλιες. Οποτε μαλλον το αντιθετο εγινε, οι γραφιστες του cd ειχαν ελειψη ιδεας και δανειστικαν την ιδεα των φωτογραφιων με μικρους πλανητες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ιδεα δεν ειναι παρμενη απο την παρακατω φωτογραφια γιατι βλεπω στο google οτι το album τους οι anathema το εβγαλαν καπου το 2012 ενω φωτογραφιες τετοιου στυλ με μια προχειρη αναζητηση υπαρχουν απο το 2010 και ειμαι σιγουρος οτι αν ψαξω θα βρω και πιο παλιες. Οποτε μαλλον το αντιθετο εγινε, οι γραφιστες του cd ειχαν ελειψη ιδεας και δανειστικαν την ιδεα των φωτογραφιων με μικρους πλανητες.

 

Οκ.Εχετε δικιο για το παραδειγμα μου...Ηταν ατυχεστατο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...