Προς το περιεχόμενο

Photos from your cameras


paschalia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εχει ξεφτιλιστεί το θέμα στις καβουρότρυπες.Αυτό ειναι το κακό όταν μια παραλία γίνεται "φίρμα".

 

Ελευθερο καμπινγκ σε σημείο αηδίας,οι σκηνές φτάνουν μέχρι την...άσφαλτο. Εάν πας μετά τις 10:00 δε βρίσκεις κοκκο άμμου να στήσεις μια ομπρέλα για...βροχή.

 

Πάντως ειναι εύκολο να την βρείς.Μόλις δεις καμμια 6-7 καδους με καμμιά 30 κυβικά σκουπίδια,καταλαβαίνεις πως πρέπει να στρίψεις εκεί. :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατα τα αλλα απαγορευεται το ελευθερο καμπινγκ.

 

Κατα τ'αλλα αυτοί που κάνουν ελεύθερο κάμπινγκ που συνήθως έχουν "ανώτερη μόρφωση και παιδεία",σέβονται πραγματικά το περιβάλλον.........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατα τ'αλλα αυτοί που κάνουν ελεύθερο κάμπινγκ που συνήθως έχουν "ανώτερη μόρφωση και παιδεία",σέβονται πραγματικά το περιβάλλον.........

 

Μάντολες, οι χειρότεροι είναι. Αν ξαναπάω Cedar θα κοιτάξω να είναι μάιος, να έχει λιώσει το χαρτί τουαλέτας από τις χειμωνιάτικες βροχές τουλάχιστον :eek:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

 

picture204j.jpg

 

picture068c.jpg

 

 

λαδωμα για lucifer :-D

δικες σου ειναι η τις εβγαλες απλα φωτογραφια? :)

 

εγω εχω μια μανια με τις γατες, οπου δω γάτα την χαιδευω και την ταιζω (εχω και ο ιδιος 4). Και τα σκυλια μου αρεσουν (εχω 2) αλλα οι γατες εχουν περισοτερη πλακα και ιδικα αν ξέρεις να τους μαθεις να κανουν περιεργα πραγματα (ανοιγμα πορτας , πορτας του ψυγειου , βρυσης κλπ). :devil:

 

Παλιοτερα ειχα ενα γατο μεγαλο σαν μικροσομο σκυλο και επερνε τηλεφωνο την νυχτα απο το σταθερο (πατουσε το κουμπι για ανοιχτη ακροαση και μετα τυχαιους αριθμους και αλλες φορες το κουμπι για να καλεσει τον τελευταιο αριθμο που πηρες κλπ) γιατι του αρεσε ο ηχος των πλήκτρων . :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Παλιοτερα ειχα ενα γατο μεγαλο σαν μικροσομο σκυλο και επερνε τηλεφωνο την νυχτα απο το σταθερο (πατουσε το κουμπι για ανοιχτη ακροαση και μετα τυχαιους αριθμους και αλλες φορες το κουμπι για να καλεσει τον τελευταιο αριθμο που πηρες κλπ) γιατι του αρεσε ο ηχος των πλήκτρων . :lol: :lol: :lol:

[/quote

 

χαχαχαχαχα! αντε μετά να δικαιολογηθείς...'όχι δεν σας πήρα τηλέφωνο. Ίσως ήταν ο γκριζούλης' :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δικες σου ειναι η τις εβγαλες απλα φωτογραφια? :)

 

 

 

η πρωτη βολταριζε στο σπιτι (μαζι με τα 3 αδερφακια της, την μαμα της, εναν μεγαλυτερο αδερφο απο προηγουμενη γεννα και μια αλλη που ισως ηταν κι αυτη μεγαλυτερη αδερφη. η δευτερη ηταν αδεσπωτη.

)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...