Προς το περιεχόμενο

Photos from your cameras


paschalia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

να ρωτήσω εγώ κάτι τώρα..Το φλικρ δεν δινει την δυνατότητα να δεις τα στοιχεια μιας φωτο?

εξοπλισμο δλδ και μετρήσεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ρωτήσω εγώ κάτι τώρα..Το φλικρ δεν δινει την δυνατότητα να δεις τα στοιχεια μιας φωτο?

εξοπλισμο δλδ και μετρήσεις?

 

Ναι, απλά στη δική μου μετά την επεξεργασία που υπέστη (Photomatix Pro) δεν εμφανίζονται..

Εκτός αν φταίει το ότι χρειάστηκε να τις κάνω resize με το VSO image converter γιατί λόγω του μεγάλου μεγέθους των αρχείων δεν μπορούσα να τις ανεβάσω.. :/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε μαλλον με select χρωματος στο ΦΣ,

αν και υπαρχουν μηχανες που εχουν αναλογη ρυθμιση και βγαζουν ΑΠΙΘΑΝΑ αποτελεσματα.

ποσο θελωωωωωω :wub:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η πρώτη φωτό είναι το μεσημέρι της Τετάρτης. Ο ιδρώτας ξεκινούσε από σβέρκο περνούσε σούφρα και έφτανε φτέρνα. Ευτυχώς το σπίτι διαθέτει ντουζιέρα με βαρελάκι τραντίσιοναλ και ήμουνα μέσα έξω. Σε μια στιγμή νόμιζα ότι τα @@ μου από τη συστολή διαστολή θα κάνουν ραγάδες. Από εκείνη τη μέρα μόνο βράδυ με μπαλαντέζα (δεύτερη φωτό).

3 κιλάκια σε μια εβδομάδα και μια ελιά στο σωσίβιο που από στρόγγυλη έγινε οβάλ.

Χριστούγεννα και μαλακίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η πρώτη φωτό είναι το μεσημέρι της Τετάρτης. Ο ιδρώτας ξεκινούσε από σβέρκο περνούσε σούφρα και έφτανε φτέρνα. Ευτυχώς το σπίτι διαθέτει ντουζιέρα με βαρελάκι τραντίσιοναλ και ήμουνα μέσα έξω. Σε μια στιγμή νόμιζα ότι τα @@ μου από τη συστολή διαστολή θα κάνουν ραγάδες. Από εκείνη τη μέρα μόνο βράδυ με μπαλαντέζα (δεύτερη φωτό).

3 κιλάκια σε μια εβδομάδα και μια ελιά στο σωσίβιο που από στρόγγυλη έγινε οβάλ.

Χριστούγεννα και μαλακίες.

 

αν έτρωγες σουβλάκια και όχι λουκάνικα θα είχες πάρει 1 κιλάκι

πάντως εγώ τρελαίνομαι για σουβλάκια, τζατζίκι, χωριάτικη σαλάτα και ψωμί καψαλισμένο στα κάρβουνα!

 

 

αααααααααααααααααααααχχχχχχχχχ!!!!!!!!!!!! :cry:

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...