Προς το περιεχόμενο

Photos from your cameras


paschalia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Στην πραγματικότητα είμαι άυλος και η προσωποποίηση μου αποτελεί θρησκευτικό αδίκημα. Είμαι κάτι σαν θεός δηλαδή, γι'αυτό άλλωστε μπορώ και στέκομαι δίπλα στους Floyd. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχμ , ενα κινητακι 5 ΜΡ εχω, και ουτε καν ..ειδικο ας πουμε για φωτο, το nokia 6710 navigator. Παραθετω φωτο απο κερατσίνι :

 

 

 

w2bmed.jpg

 

 

 

ev1h5h.jpg

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στον σκλαβενίτη μένεις; :P

 

είμαι λεει ξερεις :P οχι απλα ετυχε να ανεβω στον τελευταιο οροφο και ειδα το...τοπιο :P οποτε λεω ας τραβηξω μια δυο φωτο

απο κει δε παει για περαμα?

ναι στη πρωτη φωτο οπως στριβει το λεωφορειο,απο κει παει για περαμα, ειναι η Λεωφορος Δημοκρατιας αυτη,απ την αντιθετη ροή κυκλοφοριας παει προς πειραια (αλλα καποια στιγμη σταματαει η λεωφορος δημοκρατιας )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μία απλή φωτογραφία από την οδό Κωλέττη στα Εξάρχεια. Είναι 1μιση βδομάδα πριν περίπου, που είχε κάνει έναν μαμάτο καιρό καλοκαιριού με τέλειο ουρανό. Μια ήρεμη καλοκαιρινή βραδιά. :-D

Δεν είναι τίποτα τρελό, απλά μου άρεσε ο συνδυασμός των χρωμάτων(καλά in real life ήταν πολύ πιο όμορφα).

 

37864231.jpg

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολύ με αρέσει αυτό το κόλπο, που είναι ωραίο το κινούμενο και κουνημένο το σταθερό, αλλά δεν μπόρεσα ποτέ να το πετύχω. Πετυχαίνω εύκολα όμως το αντίθετο, κουνημένο το κινούμενο και ωραίο το σταθερό :-D

+1 ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...