Προς το περιεχόμενο

Req. Συμβουλές για isdn.....


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά καλημέρα...<P>Είμαι ένας από τους απογοητευμένους της απαράδεκτης ταχύτητας του internet και του καλού μας ΟΤΕ και σκέφτομαι να κάνω την υπέρβαση μου και να πάρω isdn...<P>Το πρόβλημα μου όμως είναι ότι εκεί που θα μπεί το netmod (για να μην καταργηθούν όλες οι γραμμές του σπιτιού) είναι μεγάλη απόσταση από το pc....<P>Ερωτώ λοιπόν όποιον γνωρίζει. Τα νέα usb netmod (και λόγο του usb) πόσο μεγάλο καλώδιο (usb εννοείτε) μπορούν να σηκώσουν μέχρι το pcακι μου;;;;;<P>Αν γνωρίσει κάποιος παρακαλώ να μου πει...<P>Ευχαριστώ.<BR>Δημήτρης.<BR>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Den 3ero poso makri kalodio exi to usb pantos mporis na kanis tin metatropi ke meta na feris kapio ilektrologo pou na pari grami apo to netmod ke na tin pai se oles tis siskeves tou spitiou oste na litourgoun ke i ales grames tou spitiou...<P>-----------------------------<BR><FONT face="Comic Sans MS">D.K. and Fuck the U.S.A.</FONT f><BR>ladhm</FONT c><p>[This message has been edited by ladhm (edited 02-03-2001).]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε ευχαριστώ (αν και καθυστερημένα), αλλά όπως είπα το πρόβλημα μου είναι ότι το σπίτι είναι ολοκαίνουργιο και δεν λέει να περνάω τώρα νέα καλώδια. (άσε που θα με σκοτώσει και η γυναίκα).<BR>Κάτι θα σκεφτώ, θα δούμε πάντως...<P>Δημήτρης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...