Προς το περιεχόμενο

Παιδία βοήθεια!!! Εχει κανείς χρησιμοποιήσει το πρόγραμμα γι


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω την κάρτα TV-LIVE κατέβασα το πρόγραμμα απο εδώ,βρήκα το Supersport που ήθελα άλλα παρόλο που ο Hal στο αντίστιχο άρθρο της δοκιμής λέει οτι θα έχω καλή εικόνα δεν παίρνω τα ανάλογα αποτελέσματα.Αν ξέρει κανένας τίποτα ας με βοηθήσει.Επίσης αν ξέρει κανένας για καινούργια έκδοση του προγράμματος ασ μου πει.<BR>Thanks a lot.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε έπρεπε να κάνεις το post στον τομέα δορυφορικο Internet-Tv frown.gif<P>Πάντως ελπίζω να μην κατέβασες το 1.62 στο post του yoda γιατί είχε και κάποιες άλλες<BR><λειτουργίες>!!! mad.gif<P>Τώρα για την εικόνα και εγώ δεν έχω καλά αποτελέσματα.Η polarity αλλάζει συνέχεια,η οθόνη χάνει συνέχεια στον οριζόντιο άξονα.Πρέπει να είσαι συνέχεια πάνω στο πληκτρολόγιο. frown.gif<BR>Ξέρεις την ψιλιαστήκανε την δουλειά από μέσα από το filmnet και έχουν αλλάξει την κωδικοποιήση!!!<BR>Τώρα βολέψου όπως είναι η σημερινή κατάσταση και μπορεί να βγει κάτι καινούργιο στο μέλλον!!!<BR>Πάντως όταν λες δεν έχεις καλά αποτελέσματα,μήπως μπορείς να πεις τι προβλήματα βγάζει η λήψη σου ,μήπως και βοηθήσουμε να βελτιωθεί λίγο η κατάσταση!!! smile.gif<BR>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχε κάνει ένα post με το cablecrypt1.62(έτσι το όνομασε) και είχε βάλει ένα troyan μέσα!!!! mad.gif<BR>Βέβαια το post έφυγε <γρήγορα><P>Aμα είναι να το κατεβάσεις από την ενότητα files που είναι στην κεντρική σελίδα του insomnia!!<BR>Επίσης κοίτα σε παλιότερα post στο Δορυφορικά-Τv κάπου δίνεται και το 2.04!<BR>Mερικοί λένε ότι τους δούλεψε καλύτερα!<BR>Εγώ πάντως με την Pc Tv Live δεν είδα καλύτερα αποτελέσματα!!! frown.gif frown.gif<P><p>[This message has been edited by Vdellas (edited 15-12-2000).]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δέν ξέρω αν έχει σχέση αλλα πιστευω οτι η τελευταια μου αναβάθμιση(motherboard-cpu) βοηθησε πολυ αυτο το προγραμμα(cablecrypt1.50). Τώρα η εικόνα σταθεροποιήται και το polarity problem μειωθηκε αρκετά. Επίσης η αυξηση μνήμης(τώρα έχω 192Μ) εξαφανισε το προβλημμα που ειχε και δεν ξεκιναγε μερικες φορές.<BR>Βέβαια πρέπει να πω οτι τα καταφερνω πολυ χειρώτερα με το supersport.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Me TV-Live douleyw to CableCrypt Decoder 1.50 me poly kala apotelesmata, toulaxiston sto Supersport. (shmera kiolas eblepa AEK-PAO mia xara !)<P>8elei ligo psaksimo kai tweaking gia na breis thn akribh syxnothta pou 8a mporesei to programma na lockarei me horizontal lock. Ama thn breis meta den exeis kanena problhma, den kounaei ka8olou h eikona ston orizontio aksona. Oson afora thn allagh ths polarity, edw kaneis den mporei na kanei tipota giati, toulaxiston oson afora tous podosfairikous agwnes, mia apotomh allagh kameras mperdeyei poly syxna to programma pou 8ewrei oti egine allagh polikothtas kai aytomata allazei polikothta. Ayto einai kati pou prepei na ma8oume na ypoferoume... Pantws akoma kai etsi parakolou8eis poly kala Supersport.<P>Oson afora to Filmnet den exw kataferei na to xrhsimopoihsw teleia akomh. Enw den exw megalo problhma me thn polikothta dystyxws den mporw na piasw kala to horizontal lock kai syxna h eikona arxizei na scrollarei. Epeidh katantaei spastiko, kai epeidh den m'aresoun oi tainies xwris hxo, den asxoloumai ka8olou me to Filmnet pia. <P><P>------------------<BR>Remember your way in is also my way out...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ligo asxeto,alla mias kai to thimithika,epeidi exei graftei apo polous,to filmnet DEN exei kodikopoiisi,oute tin alakse,oso afora tin eikona.Einai kanonika analog, apla den einai anagnorisimoi oi palmoi sygxronismou.To mono pou exei kanei to filmnet prin apo 2 sxedon xronia,einai to na antistrefei tin polikotita stin eikona,mias kai kserei oti oi dektes tou spane efkola,kai oti i allagi polikotitas stous mi spasmenous dektes ginete aftomata.O ixos einai digital,kai giafto ta programatakia pou kykloforoun den kanoun tipota.Stin ousia afto pou kanoun ta programmata,einai na afinoun ton xristi kai oxi to logismiko na rithmizei ta settings tou chip oso afora to timing.<P><BR>Kafao...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...