Προς το περιεχόμενο

filmnet crack problems


Προτεινόμενες αναρτήσεις

οπως θα εχετε δει εχω ηδη ξαναγραψει για<BR>το filmnet .Το προβλημα αυτη τη φορα ειναι<BR>σχετικα με τα σχεδια που υπαρχουν στο γατακι<BR>εκτος απο το κωδικο του τσιπ που τελικα μαθαμε πιος ηταν, υπαρχουν και αλλες ελειψεις<BR>1 στο ιδιο σχεδιοτο κοκινο καλωδιο παει στο πιν40 του ic 803 ςτο δικο μου δεκτη(4000)<BR>υπαρχει μονο το ic503 με 40 πινς<BR>2.το καφε καλωδιο παει στοπιν18 .μετα λεει οτι βγαζουμε το j511. βγαζοντας το δε δουλευει καθολου ο δεκτης<BR>3.το πρασινο λεει nc(not connected) αφου δε χρισημοποιειται δε υπαρχει λογος να το βαλουμε.Με ολα τα παραπανω δε θελω να θιξω<BR>κανενα απλα πιστευω οτι αυτοι που εφαγαν<BR>καποιες μερες η εβδομαδες για να βρουν αυτο <BR>το σχεδιο, ας ξοδευαν μια ωρα παραπανω<BR>για να γραψουν δυο πραγματακια παραπανω και<BR>να εξηγουν καλυτερα το κυκλωμα.<BR>Οποιος εχει κατι να μου γραψει σχετικα με το θεμα η μπορει να με βοηθησει με το κυκλωμα ας<BR>γραψει η ασ μου στειλει e-maiL ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ<p>[This message has been edited by k2247 (edited 07-12-2000).]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...