Προς το περιεχόμενο

The Office (USA)


tzinos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

O Will Ferrell ήταν να εμφανιστεί σαν guest για λίγα επεισόδια όπως και έγινε. Δεν νομίζω να τον προσλάβουν για μόνιμο μέλος στο The office.

 

Πάντως για να σας ανοίξω την όρεξη, guess who 8α είναι ο special guest star στο season finale...

 

 

jim-carrey.jpg

 

OH YEAH ! ! !

μαζί με Ricky Gervais, Will Arnett, James Spader, Ray Romano and Catherine Tate

 

 

έχει να γίνει πανικός :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 137
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Η σειρα κατα την γνωμη μου ειναι μια απο τις καλυτερες κωμωδιες ολων των εποχων. Οχι τοσο για το γελιο που εβγαζε, οσο για την συνεχεια στα χρονια και για το οτι συνδυασε τα παντα, απο γελιο, συγκινηση, τα παντα...

 

 

Υ.Γ. το ξερετε οτι ο Creed

ειναι ο scranton strangler ετσι??

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η σειρα κατα την γνωμη μου ειναι μια απο τις καλυτερες κωμωδιες ολων των εποχων. Οχι τοσο για το γελιο που εβγαζε, οσο για την συνεχεια στα χρονια και για το οτι συνδυασε τα παντα, απο γελιο, συγκινηση, τα παντα...

 

 

Υ.Γ. το ξερετε οτι ο Creed

ειναι ο scranton strangler ετσι??

 

 

μμμμ,

 

δε νομίζω να έχουν δείξει κάτι μέχρι στιγμής που να λένε ότι είναι ο creed. Θυμάσε κάποιο συγκεκριμένο επεισόδιο; γιατί νομίζω so far δε ξέρουμε καν αν είναι άντρας ή γυναίκα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μμμμ,

 

δε νομίζω να έχουν δείξει κάτι μέχρι στιγμής που να λένε ότι είναι ο creed. Θυμάσε κάποιο συγκεκριμένο επεισόδιο; γιατί νομίζω so far δε ξέρουμε καν αν είναι άντρας ή γυναίκα.

 

 

Spoiler

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μμμμ,

 

δε νομίζω να έχουν δείξει κάτι μέχρι στιγμής που να λένε ότι είναι ο creed. Θυμάσε κάποιο συγκεκριμένο επεισόδιο; γιατί νομίζω so far δε ξέρουμε καν αν είναι άντρας ή γυναίκα.

 

 

για δες

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αντε παλι θα βγω μουρμουρης. Ειπα και στο χαουζ οτι το εχω βαρεθει. Ε το οφις το εχω σκυλοβαρεθει. Αυτη η σεζον ειναι σιγουρα τραγικη και τα επεισοδεια με τον γουιλ κακογουστα. Η σειρα εχει χασει την σπιρταδα της τουλαχιστον 2 σεζον. Θαρω οτι τελειωσε εκει που φιληθηκε ο τιμ με την παμ. Και ναι μεχρι εκει περιπου και εγω θα ελεγα οτι ειναι κορυφη και αξια συνεχεια του βρετανικου οφις. Τελος παντον, το απολαυσα για αρκετο καιρο και δεν εχω παραπονο στο συνολο. Απλα με ποναει να βλεπω αγαπημενες σειρες να ξεζουμιζονται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...
  • Moderators

Xωρις τον Καρελ τα πραγματα εγιναν χειροτερα, παραμενει "καλη" σειρα αλλα οχι αυτο που ηταν.

 

Yeap,θα συμφωνησω.Και οπως ειπε και ο Rainn Wilson,θα επρεπε να εχει παρει ενα emmy για τον ρολο του στη σειρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μεγαλη ηττα που

δεν καταφεραν να φερουν κανεναν να αντικαταστησει τον scott. καλος χρυσος ο εντυ, αλλα η σειρα ηθελε ενα καινουργιο προσωπο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαλια η πρεμιερα, ισως ποιο χαλια απο την προηγουμενη σεζον! το οφις εχει παρει πορεια πριζον μπρεικ λολ, καθε καινουριο επεισοδειο και χειροτερο. Κριμα γιατι ηταν καποτε οντως κορυφη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...
  • Moderators

Τέλος (οριστικά) και το The Office (USA). H 9η season ήταν αρκετά καλύτερη από τις προηγούμενες (αν και κατα τη διάρκειά της είχε κάποια subplots (Jim/Pam και το όλο story του Andy) που ήταν λίγο ό,τι να 'ναι.

Πάντως προς το φινάλε (και μαζί με το φινάλε) έδωσαν αρκετά καλά επεισόδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο συνολο της πολυ καλη η σειρα. νομιζω μεχρι 5η σεζον πηγαινε πολυ καλα.γενικα καθε σεζον εδινε αρκετο χιουμορ σε πολλα επεισοδια.κριμα δεν θα ξαναδουμε τις φαρσες του τζιμ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...