Προς το περιεχόμενο

The Office (USA)


tzinos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Ειδα σερι και τις 6 σεζον :o

 

Απ'οτι διαβασα ο Καρελ θα παιξει και στην 7η και μετα θα συνεχιστει χωρις αυτον η σειρα;

Ή δεν θα συνεχιστει;

Ή δεν είναι ακόμα τίποτα σιγουρο;;

 

Καλα εβαλα και λιγο το αγγλικο office αλλα το εκλεισα αμεσως.. :eek:

 

---------- Προσθήκη στις 12:02 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 12:00 ----------

 

Καμιά ιδέα για το ποιά είναι η καλύτερη σεζόν μέχρι στιγμής;

Για μενα ειναι καπως ετσι

 

1-2-3

6

5

4

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ξερετε ποια σεζον δειχνει τωρα το σταρ;;;

Μου φαινεται την υποτιμησα την σειρα...

 

Ειχα πετυχει και πιο παλια καποια επεισοδια στο σταρ αλλα δεν μου ειχε κανει εντυπωση. Βασικα νομιζω δεν μου αρεσε καν

 

Αλλα τωρα καμια βδομαδα εχω κολλησει και το βλεπω καθε πρωι!

 

Εμένα συνεχίζει να μη μου αρέσει. Καθόλου όμως. Μέχρι που αναρωτιέμαι για το χιούμορ αυτών που τους αρέσει. Οι χαρακτήρες είναι καρικατούρες και προβληματικοί, κομπλεξικοί τύποι. Χιούμορ (ποιο; ) δεν υπάρχει και το "σώζει" η παραγωγή και η έξυπνη σκηνοθεσία.

 

Για να σας αρέσει κάτι θα βρίσκετε που δεν βλέπω εγώ. Εκτός κι αν το κάνετε για σπάσιμο :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω ρε yannis27gr εμενα μου αρεσει πολυ. Εκτος ισως απο τον Krasinski που δεν την παλευει, οι Carell, Wilson και Helms ειναι απιθανοι. Επισης, ακομα και το υπολοιπο καστ ειναι ενδιαφερον. Ειδικα αυτος ο μαυρος που επαιζε και στο Hot Tub Time Machine και ο Creed δινουν ρεστα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Από τα πολλά highlights του Office (αυτό είναι από την αρχή επεισοδίου της 5ης season)

 

The Office - Dwight's Fire Safety Drill

http://videosift.com/video/The-Office-Dwight-s-Fire-Safety-Drill

(δεν το βρήκα σε καλύτερη ποιότητα στο youtube)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Καλα εχεις και ενα δικιο, αλλα ειχα τοσο καιρο να δω επεισοδιο που το κατευχαριστηθηκα.

 

 

Το ιδιο και με HIMYM και ΤΒΒΤ. Κανουν καλο οι 4 μηνες αποχη. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 7 μήνες μετά...

Γιατι, γιατι, γιατι δεν μιλαμε γι'αυτην την σειρα εδω περα? Ειναι η καλυτερη του NBC και τα τελευταια επεισοδια του Carell ειναι πραγματικα διαμαντια. Ειχα να το δω πριν απο το Πασχα και ετσι επιασα ολα τα επεισοδια απο το 19 και μετα. Εχω δει μεχρι το 22 και οτι και να πω ειναι λιγο. 7 χρονια ασταματητα καταφερνει να ειναι γαματη αντιθετα με αλλες καποτες αγαπημενες σειρες. Ειναι αδικο να μην εχει την εκτιμηση που της αξιζει εδω μεσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Μαζι σουgrin.png

 

Εφυγε και ο Φαρελ?Θα μεινουμε με τον θεο τον Creed?Ο οποιος btw εχει το ιδιο ονομα-επιθετο και στην πραγματικοτηταgrin.png

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

What? Ακόμα δεν ήρθε...

Δεν το εψαξα πολυ το θεμα,απλα

 

δεν τον ειδα στο τελευταιο, εβαλαν τον Creed, περασα μια βολτα απο imdb forums και ειδα διαφορους να λενε περι προσωρινης λυσης για τα τελευταια επεισοδια η οποια παιζει να γινει μονιμη..Δεν εχω ιδεα τι παιζει, δεν το εχω ψαξει, οποτε κρατα μικρο καλαθι

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...