Προς το περιεχόμενο

filmnet-help


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω κάνει σύνδεση filmnet και θα ήθελα να ξέρω πως μπορώ να έχω filmnet και στις δύο tv στο σπίτι. Ας μου πει όποιος ξέρει (υλικά, συνδεσμολογία, κόστος κλπ)<BR>Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω οτι προκειται για μια απλη RF διακλαδωση.Περιπου 500δρχ. ενας διακλαδωτηρας(εσωτερικου χωρου),δυο αρσενικα rf φισακια 200δρχ,και καθαρισες με λιγο κοκκο...Αν θελεις μακρια καλωδια,λογω απωλειας σηματος,παρε ενισχυτη γραμμης 3-4000δρχ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε υπαρχει και η λυση να παρειε εναν πομπο που λεγεται videosender κανει 8000δρχ περιπου εκπεμπη στα HUF τον συνδεεις στο φιλμνετ βλεπεις σε οσες τηλεορασεις θελεις( βλεπει και η γειτονια δηλαδη) γλιτωνεις τις καλωδιωσεις και μπορεις να το συνδεσεις στο βιντεο και να βλεπεις σε αλλο δωματιο η να συνδεσεις επανω του καμερα κτλ<BR>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΝΑΙ φιλε αν και μενω θεσαλλονικη την αγορασα απο Αθηνα καλαμακιου 20 περιπου με ποσειδωνος απο καταστημα ηλεκτρονικων βεβαια πωλειται και εδω αν δεν ξερουν το ονομα εξηγησε τους τι κανει η συσκευη ,δουλευει αψογα κυριως με τηλεορασεις που εχουν κεραια ενσωματωμενη αλλα και με την κεραια την κεντρικη, απλα μερικες φορες εχει (νερα) η οθονη, φαντασου οτι η γειτονια μου ολη βλεπει φιλμνετ απο ενα σπασμενο αποκωδικοποιητη που εχω , ελπιζω να σε διαφωτισα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε xlmk αυτό που λές είναι πολύ καλό το ξέρω απο πρώτο χέρι γιατί το πείρε και ένας φίλος μου, αλλά δεν είπες όμως στον gus το κόστος αυτής της συσκευής, δεν λέω γλητόνεις καλοδιόσεις και τα τι άυτα αλλά τόσα λευτά... δεν ξέρω λίγο υπερβολήκό μου φένεται .<BR>Φιλικά abeness

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...