Προς το περιεχόμενο

Μουσική απο διαφημίσεις/εκπομπές (Radio & TV)


mrFrodo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καινούργια διαφήμιση του ΟΤΕ... Ο Χατζηγιάννης πάλι λογικά... Εγώ δεν την έχω δει αλλά μου είπαν ότι αυτός είναι. Ξέρετε πώς λέγεται το τραγούδι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ειδε κανεις το τραγουδι που τραγουδησε ενας φοιτητης στην εκπομπη του λαζοπουλου~~κατι με μαριονετς ελεγε...οποιος ξερει ας μ πει που θα το βρω..

ευχαριστω~~

 

τα παιδια που παιξανε ηταν σχολικο συγκροτημα που θα εμφανιζοτανε στο φετινο schoolwave.

 

ονομα δε ξερω, αλλα προλαβαινεις να περασεις αυριο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες, μηπως ξερει κανενας πως λεγεται το κομματι που ακουγεται στις διαφημισεις της SATO (στις καρεκλες γραφειου, καρεκλες αναμονης, κτλ) ?

Βασικα ακουγεται απο ενα πιανο μια μικρη μελωδια. Ειναι καποιο κομματι ή ειναι jigle της διαφημισης ?

Αν το ξερει καποιος, ας με βοηθησει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες' date=' μηπως ξερει κανενας πως λεγεται το κομματι που ακουγεται στις διαφημισεις της SATO (στις καρεκλες γραφειου, καρεκλες αναμονης, κτλ) ?

Βασικα ακουγεται απο ενα πιανο μια μικρη μελωδια. Ειναι καποιο κομματι ή ειναι jigle της διαφημισης ?

Αν το ξερει καποιος, ας με βοηθησει.[/quote']

Πριν πολλά πολλά χρόνια ακουγόταν το «Moments In Love» από Art Of Noise, νομίζω (αν δεν μπερδεύω τη διαφήμιση...). rolleyes.gif

Μήπως ακόμα έχουν αυτό το κομμάτι...; rolleyes.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Cristina όχι! Το κομματάκι είναι μια μικρή μελωδία πιάνου, που διαρκεί όσο και το σποτ της SATO! Και μάλλον έχει γραφτεί για την διαφήμιση! :neutral:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Cristina[/b'] όχι! Το κομματάκι είναι μια μικρή μελωδία πιάνου, που διαρκεί όσο και το σποτ της SATO! Και μάλλον έχει γραφτεί για την διαφήμιση! :neutral:

Υπάρχει περίπτωση να το ηχογραφίσει κάποιος; blink.gif

Δεν την έχω πετύχει ποτέ, από όσο μπορώ να θυμάμαι... rolleyes.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά, εγώ έψαχνα το τραγούδι απο τη διαφήμιση των Τσικλητηρίων. Επίσης το τραγούδι απο τη διαφήμιση της Lancia Y. Τα ξέρει κανείς;

 

Αυτά δεν τα ξέρει κανείς;:confused:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν μπορεί να το κάνει ο φίλος μας που το αναζητεί, έχει καλώς! Εγώ δεν έχω την δυνατότητα αυτή! :(

Ευχαριστω πολυ για τις πληροφοριες. Δεν εχω την δυνατοτητα να το ηχογραφησω ομως :( .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καινούργια διαφήμιση του ΟΤΕ... Ο Χατζηγιάννης πάλι λογικά... Εγώ δεν την έχω δει αλλά μου είπαν ότι αυτός είναι. Ξέρετε πώς λέγεται το τραγούδι?

 

Μόλις πέτυχα την διαφήμιση κι ο γούγλης για ακόμη μία φορά είναι αποτελεσματικός: Όλα ή Τίποτα - Μιχάλης Χατζηγιάννης. :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

re paidia einai to 1 mou minima edo...Tha i8ela na me boi8isei opoios kserei i exei kapoia upopsia...kserete pos legetai to tragoudi stous titlous tis seiras touMEGA peninta peninta?

 

Adam & Eve - Paul Anka. Καλώς όρισες! :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις πέτυχα την διαφήμιση κι ο γούγλης για ακόμη μία φορά είναι αποτελεσματικός: Όλα ή Τίποτα - Μιχάλης Χατζηγιάννης[/b']. :-D

 

Η επίσημη μέρα της έναρξης του καλοκαιριού όμως, επιφύλασσε άλλη μια μεγάλη έκπληξη για τους fans του Μιχάλη. Ένα ολοκαίνουργιο τραγούδι, που πρωτοτραγούδησε στην χθεσινή συναυλία και φυσικά έδειξε ότι θα είναι η νέα επιτυχία του καλοκαιριού. Το δυνατό rock κομμάτι με τίτλο "Όλα ή τίποτα" σε μουσική του Μιχάλη Χατζηγιάννη και στίχους του Νίκου Μωραΐτη το οποίο ντύνει την καινούργια καμπάνια του ΟΤΕ, εγκαινιάζοντας ταυτόχρονα και την καινούργια συνεργασία τους.

 

Exw anevasei to apospasma pou paizetai stin diafhmhsh, aplws ligo tropopoihmeno-diplasio gia tous anypomonous or gia osous paizoun mousiki se magazi kai oso pio nwris to exoun toso kalytera (like me) :mrgreen:

 

Όλα ή τίποτα - Χατζηγιάννης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...