Προς το περιεχόμενο

Μουσική απο διαφημίσεις/εκπομπές (Radio & TV)


mrFrodo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ψάχνω ενα χαρούμενο punk rock κομμάτι που έχουν στη διαφήμιση των Goody's που όλοι είναι "μισοί" και συνδέονται στα Goody's.

 

Nα προσθεσω επισης οτι οι στιχοι στο ρεφρεν πανε καπως ετσι "she said i know but the fire in my heart will show,she said i know but...."kati kai sto telos grow η κατι τετοιο για να κανει ρημα με το heart will show πιο πανω.Μηπως το γνωριζει κανεις?

 

Oριστε και ενα ηχητικο αποσπασμα:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ψάχνω ενα χαρούμενο punk rock κομμάτι που έχουν στη διαφήμιση των Goody's που όλοι είναι "μισοί" και συνδέονται στα Goody's.

 

Nα προσθεσω επισης οτι οι στιχοι στο ρεφρεν πανε καπως ετσι "she said i know but the fire in my heart will show' date='she said i know but...."kati kai sto telos grow η κατι τετοιο για να κανει ρημα με το heart will show πιο πανω.Μηπως το γνωριζει κανεις?

 

Oριστε και ενα [u']ηχητικο αποσπασμα:[/u]

 

 

...Sugarplum Fairy - She :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σήμερα παρατήρησα στο Eurosport ενα διαφημιστικό σποτάκι για τα αθλητικά γεγονότα του Ιουνίου που θα καλυφθούν απ' το κανάλι (Mundial' date=' Roland Garros......)

 

.........μήπως γνωρίζετε πιο τραγούδι παίζει "απο πίσω" ???

 

ευχαριστώ ![/quote']

ορίστε και ένα sample:

 

http://www.sendspace.com/file/uw6yds

 

(αγνοείστε τα πολλά λόγια του σχολιαστή ---το πιο "καθαρό" τμήμα του δείγματος ειναι στα 29-33sec)

 

help please !!!

 

 

....το βρήκα !!!

 

...anyway αν ενδιαφέρει κάποιον είναι το Mylo - Paris 400

:-D :mrgreen: :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

..Sugarplum Fairy - She

mxpert thanks!!Tρεχω να το κατεβασω!

Μηπως ξερεις και ενα αλλο,το οποιο το ακουσα πριν λιγες μερες στον Radio Dee Jay ενα rock-pop κομματι το οποιο στο ρεφρεν ελεγε "something is wrong,what's going on".Το τραγουδαει ενας αντρας και ειναι pop-light rock κομματακι.Εχεις ιδεα ποιο μπορει να ειναι??Thanks again!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

mxpert thanks!!Tρεχω να το κατεβασω!

Μηπως ξερεις και ενα αλλο' date='το οποιο το ακουσα πριν λιγες μερες στον Radio Dee Jay ενα rock-pop κομματι το οποιο στο ρεφρεν ελεγε "something is wrong,what's going on".Το τραγουδαει ενας αντρας και ειναι pop-light rock κομματακι.Εχεις ιδεα ποιο μπορει να ειναι??Thanks again![/quote']

 

...μάλλον όχι ...δεν έχω ιδέα για ποιο λες... :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιό τραγούδι είναι στην καινούργια διαφήμιση της Ford για το Focus;

Το έχω ακούσει σε ένα video που έχω με breakdance αλλά δεν μπορώ να βρω ποιό είναι!

 

...δεν έχω ιδέα για ποια διαφήμιση λές, αλλά για δοκίμασε:

Chemical Brothers - Shake Break Bounce

 

:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

paidia psaxno to kommati stin diafimisi tou OPEL ASTRA pou einai ena hard rock me entono lead ilektrikis kitharas leei kai kati stixous oi opioi diskola ksexorizonte...mipos to kseri kanis??? (isos katafero na anevaso kai kapio sample an mporeso) THANKS A LOT

 

Κι εγώ το ψάχνω...

 

Anyone???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...