Προς το περιεχόμενο

Μουσική απο διαφημίσεις/εκπομπές (Radio & TV)


mrFrodo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 9,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά' date=' μήπως έχουμε κανένα νέο απο τη ραδιοφωνική διαφήμιση του "[b']Ακρωτήρι CLub REstaurant[/b]";;;

Ευχαριστώ πολύ!

 

Γιατί δεν μας διευκολύνεις λίγο κι εσύ; Δώσε μας ένα δείγμα να ακούσουμε για να σου απαντήσουμε σε περίπτωση που το γνωρίζουμε! Βλέπεις υπάρχει και κόσμος που είναι από αλλού ντ' αλλού! :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά να ρωτήσω κι εγώ?? Ψάχνω το κομμάτι στο σποτάκι που πριν μια εβδομάδα έβαζε ο best radio για την διαφήμηση του club Crystal... Είναι ξένο housaki και δεν έχει vocals.........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαρία καλημέρα!

Δυστυχώς δεν έχω δείγμα του κομματιού...

Το έχω ακούσει μόνο στη ραδιοφωνική διαφήμιση του μαγαζιού στο Γκάλαξι...

Αν τύχει και το ακούσει κάποιος, ας με βοηθήσει.

Σε κάθε περίπτωση ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην καινούρια διαφήμιση μιας κρέμας Nivea με μια τύπισσα που κυκλοφορεί στην πολυκατοικία της χορεύοντας παίζει το ξεσηκωτικό "Deceptagon" των Letigre...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

request: στα τελευταία 2 επεισόδια του Θέμου στα κλιπάκια που δείχνει με τους καλεσμένους σε backstage σκηνές καπου καπου ακουγεται ενα γρήγορο ροκάκι με γυναικεία φωνητικά, τυχαίνει να το γνωρίζει κανείς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης ψάχνω ένα sexy, slow κομματάκι που έπαιζε στον Θέμο κατά την προβολή των video της φωτογράφησης της Σάσας Μπάστα, (πριν 2 βδομάδες or so) και χθές της Ιωάννας Κουταλίδου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας παιδιά! Μήπως πρόσεξε κανείς τα τραγούδια του τελευταίου επεισοδίου της 10ης εντολής? ήταν ένα συγκεκριμένο, αργό κομμάτι που παίχτηκε 3-4 φορές στο ίδιο επεισόδιο. Υπέρτατο!! Δε συγκράτησα στίχους δυστυχώς... επίσης δε βοηθώ ιδιαίτερα... αλλά λέω, μήπως... Ευχαριστώ...

 

Υπάρχει περίπτωση να λές το Marianne Faithfull - There Is A Ghost ..

Διαφορετικά βάζει πολύ Madrugada και 16 horsepower.. με λίγα λόγια κομματάρες!! :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η μουσικη απο την διαφήμιση της fena fresh? Δεν ειμαι σιγουρος αν ειναι μονο μουσικη ή εχει και λόγια...Την ακουσα στο Republic Radio το πρωι αλλα ξερω οτι παιζει και στην τηλεόραση. Το γνωρίζει κανείς;

 

Αν και καθυστερημένα, το κομμάτι που ψάχνεις είναι το

Le Peuple De L'herbe - Adventure

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Hmmmm ....

Egw paides psaxnw gia to kommati apo thn thleoptikh diafhmish tou alpha radio(den paizei mono ston alpha alla k se alla kanalia).

An 8ymamai kala periexei tous stixous "clap your hands".Opoios mporei as voh8hsei ... :)

 

Epishs,kserei kaneis to kommati apo mia palia diafhmish ths absolut vodka me ena equalizer pou eperne to sxhma tou mpoukaliou?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Hmmmm ....

Egw paides psaxnw gia to kommati apo thn thleoptikh diafhmish tou alpha radio(den paizei mono ston alpha alla k se alla kanalia).

An 8ymamai kala periexei tous stixous "clap your hands".Opoios mporei as voh8hsei ... :)

 

Epishs' date='kserei kaneis to kommati apo mia palia diafhmish ths absolut vodka me ena equalizer pou eperne to sxhma tou mpoukaliou?[/quote']

 

Που και που ρίχνουμε μια κι εδώ (στην 2η database)! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά σήμερα στο γυμναστήριο έπαιζε nitro radio και άκουσα μια διαφήμιση για ένα αντιηλιακό.Έλεγε κάτι τέτοια: <<κάποιοι φέτος θα βάζουν και θα ξαναβάζουν και θα ξαναβάζουν αντιηλιακό...μπλα μπλα μπλα...>>

Δεν είχα ξανακούσει τη μάρκα και δεν έπιασα το πρώτο τμήμα της.Πάντως σε sun action τέλειωνε (το λέγαν δηλαδή ...... sun action ).

Κατάλαβε κανείς για ποιά διαφήμιση μιλάω να μου πει τι τραγούδι παίζει;

Δε βοηθάω πολύ ε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια εγω ψαχνω το τραγουδι απο το πολυ την κυριακη και απο το 7 θανασιμες πεθερες.Δεν τα βρισκω πουθενα.Οποιος μπορει ας βοηθησει.Ευχαριστω εκ των προτερων...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σε ολους! Ψαχνω το τρσγουδι που ακουγεται στην διαφημιση του Absolut tracks (οχι αυτο του Kravitz) μου φαινεται οτι λεει my absolute track...

 

Οποιος το ξερει ας με βοηθησει.

Ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...