Προς το περιεχόμενο

Μουσική απο διαφημίσεις/εκπομπές (Radio & TV)


mrFrodo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για τη νέα διαφήμιση της Heineken (στο ταμείο ενός super market):

 

«Un Homme et une Femme» (A Man and A Woman) του Francis Lai.

 

Εδώ υπάρχει κι ένα sample. blink.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το κομμάτι που έπαιζε σαν σήμα για το δελτίο καιρού πριν κάτι αιώνες' date='με φλογέρα κλπ,το ξέρετε?

θυμάμαι είχε βρεθεί,αλλά δεν μπορώ να το εντοπίσω.[/color']

Μπορει να'ναι και ο Τσοπανακος, αλλα αν ψαχνεις το σημα του δελτιου καιρου για τους αγροτες, τοτε ψαχνεις ABBA - Arrival.

 

Για οσους ψαχνουν τα κομματια απο τη σειρα 10η εντολη, εχω πληροφοριες οτι ο Κοκκινοπουλος αρνειται να τα αποκαλυψει και ισχυριζεται οτι στην πλειοψηφια τους ειναι δημιουργιες ενος συγκροτηματος απο την Κουβα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

dhmhtrhs22, το κομματακι που ζητουσες πιο παλια απο τη διαφημιση της Greenpeace, μηπως ειναι το θεικο ανυπερβλητο τρισμεγιστο Return to Innocence απο Enigma??? Νομιζω μαλιστα οτι το συγκεκριμενο spot το επαιζε πολυ συχνα το SevenX

 

mou einai adinaton na perigrapso to sinesthima!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

YES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

to vrika epitelous to mamidi, to kseskismeno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! oute 1 oute 2 !!!!

8 oloklira xronia to psaxna,!!!! eleos!!!!!!!!!!!!!!

kai epitelous dikeothika otan elega oti iparxi kommati se spot tis greenpeace arketa palio to opio den iparxi stin sxetiki me ta kommatia apo diafimisis database!!!!!!!!!!!!

xilia euxaristo re opios/opia kai na eisai!!!! kai anarotiemai pios theos se estile!!!!?????

 

ΥΓ:to kommati mamai kai derni.......einai ena taksidi sto xoroxrono... mia oniroksi...............apla anipervlito

(SORRY gia tin ektasi tou post)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασχολούμαι πολύ με τη μουσική και θα έλεγα πως είναι απο τα πιο απαραίτητα πράγματα στη ζωή μου...Θεωρώ πως έχω αρκετές μουσικές γνώσεις και πολύ συχνά φιλοι μου με ρωτούν για κάποια τραγούδια...Ωστόσο ,σε αυτό το φόρουμ νιώθω πολύ "λίγος"... Γίνεται απίστευτη δουλειά και πραγματικά υποκλίνομαι σε κάποια παιδιά για τις απίστευτες γνώσεις τους επί του θέματος. Μπραβο και πολλα ευχαριστώ...

 

Συγγνώμη που ειμαι off topic..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Geia...

Psaxnw ton titlo toy tragoydioy ths diafhmishs ths renault me ton Loeb kai ola ta... zwa gyrw tou!!!

Sygnwmh an to exei hdh zhthsei kapoios alla den mporw na to brw kapou

Efxaristw

 

 

Εχει ειπωθεί' date='της citroen ειναι...

http://www.insomnia.gr/vb3/showthread.php?p=1058093&highlight=citroen#post1058093

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα βρουμε επιτελους το κομματι απο το what's up???το αυθεντικο!καντε κατι ρε παιδια το κομματακι μαμαει!

 

εγω το βρηκα ως Sid-la la mac,

που το διαβασα δω οτι λεγεται ετσι.

εσενα δε σου κανει ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

re sis ena palio kommati pou epeze stin diafimisi ton rologion FESTINA (i diafimisi den itan autousia alla provalotan os xorigos se diafores ekpompes kai tilepexnidia) kai ta logia pou ksexorizes apo to kommati itan "something in your eyes" mipos thimate kapios kati?? thanks

 

_________________________

 

KALE MOU ANTHROPE!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως ξέρει κανείς το τίτλο του τραγουδιού της διαφήμισης της Cosmote (What's up) στο κλαμπ μέσα που λέει la la la la; κάποιος φίλος μου είπε ότι είναι από τον επιθεωρητή σαίνη! και αν γνωρίζει τον τίτλο του τραγουδιου της διαφήμισης της ΕΒΓΑ:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...