Προς το περιεχόμενο

Μουσική απο διαφημίσεις/εκπομπές (Radio & TV)


mrFrodo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 9,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γεια χαρα ' date='επειδη μεσω της αναζητησης δεν βρηκα κανενα αποτελεσμα, γνωριζει κανεις τον τιτλο του τραγουδιου απο τη διαφημιση ford focus st?

 

Sorry αν εχει ηδη απαντηθει..[/quote']

Αν έκανες αυτό που λέει εδώ ο dim_b και αντί για «Citroen», έγραφες «Focus», θα ήταν το 1ο αποτέλεσμα που θα έπαιρνες. blink.gif

 

Καλώς μας ήρθες! drunk.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι μια διαφημιση με τον Ρουβά για το BU. σε ενα αεροδρομιο που παιρνει το μαντηλι απο μια κοπελα για να σκουπισει το μαγουλο του. ξερει κανεις το τραγουδι ποιο ειναι? εκανα μια γρηγορη αναζητησει αλλα μπα.... (το λεω για να μη με μαλωσουν οι mod) :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

mia diorthwsi gia tin database tou sxetikou topic, sta nea tragoudia pou prostethikan s'ena simeio grafei ''Expert: Revelation Day - Twosome'' to swsto einai Twoface - Fire in your eyes (ay ay)

 

Είσαι σίγουρος ότι είναι το 'Fire...'; Γιατί εγώ νομίζω ότι είναι το 'Revelations...'. Το σίγουρο είναι ότι είναι Twosome! :mrgreen:

Όταν την πετύχω ξανά την διαφήμιση -μετά από τις τόσες φορές που την βλέπω- θα το σιγουρέψω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είσαι σίγουρος ότι είναι το 'Fire...'; Γιατί εγώ νομίζω ότι είναι το 'Revelations...'. Το σίγουρο είναι ότι είναι Twosome! :mrgreen:

Όταν την πετύχω ξανά την διαφήμιση -μετά από τις τόσες φορές που την βλέπω- θα το σιγουρέψω!

 

Anyways, είτε είναι το "Fire In Your Eyes" είτε το "Revelations Day" , ο artist είναι ο "Twoface" :)

 

και..edit: P.S. Ναι, το Fire In Your Eyes ήταν στην advert.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

kanenas de gnorizei to tragoudi apo tin palia diafimisi tou 7-days strudel??:)

 

Αν κάνεις σήμερα άλλα 30 post για την ίδια ερώτηση κάποιος θα σου πεί ψέμματα :D

 

ΤΟ είδαμε το ερώτημά σου, όποιος ξέρει θα απαντήσει, δεν χρειάζεται να το ξαναποστάρεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...