Προς το περιεχόμενο

Μουσική απο διαφημίσεις/εκπομπές (Radio & TV)


mrFrodo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 9,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

den kserw an exei rotisi kapoios allos kai an nai zito sugnomi alla mou ksefyge..

to tragoudi pou paizei sti kainourgia diafimisi tis coca-cola me to miso-adeio miso gemato potiri to gnorizei kanenas?

kai episeis allo ena apo kinimatofrafiko trailer,den ksero an to rotao sto sosto topic,einai apo ti tainia pink panther (2006),sto trailer paizoun 3 tragoudia,to classic pink panther theme,to one way or another ton blondie kai auto pou psaxno..

to trailer uparxei edw

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

kai episeis allo ena apo kinimatofrafiko trailer' date='den ksero an to rotao sto sosto topic,einai apo ti tainia pink panther (2006),sto trailer paizoun 3 tragoudia,to classic pink panther theme,to one way or another ton blondie kai auto pou psaxno..

to trailer uparxei edw

 

'Caesars - Jerk It Out'

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ζητήσω κι εγώ τη βοήθεια αλλά και τις γνώσεις σας. Πρόκειται για τη μουσική που ακούγεται στη διαφήμιση της ΑΦΗΣ, εταιρίας ανακύκλωσης μπαταριών, με την Αθανασία Τσουμελέκα. Ακούγεται ένα κομμάτι σε στυλ ENYA αλλά δεν είμαι σίγουρος... Ευχαριστώ εκ των προτέρων...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

den kserw an exei rotisi kapoios allos kai an nai zito sugnomi alla mou ksefyge..

to tragoudi pou paizei sti kainourgia diafimisi tis coca-cola me to miso-adeio miso gemato potiri to gnorizei kanenas?

Φίλε Μάριε, αν είχες κάνει ένα search για coca-cola θα το είχες βρεί σε δευτερόλεπτα και δεν θα περίμενες να σου απαντήσει κάποιος !

Είναι το εξαιρετικό Like a rolling stones - Bob Dylan !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια, ψάχνω το τραγούδι από τη διαφήμιση toi et moi (tv)

Δεν την έχω ακούσει ο ίδιος, αλλά μου είπαν ότι έχει μέσα σφύριγμα.

 

Δοκίμασα τις Carolina marquez, τα Killer's song, PLeasure Ground klπ, αλλά μου λένε ότι δεν είναι αυτό (ναι, μου έχουν ζητήσει να το βρω).

 

Έχει κανείς υπόψη του κάποιο τραγούδι;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωρίζει κάποιος το τραγούδι που ακούγεται στη διαφήμιση του Citroen C5 στην οποία εμφανίζονται πρόσωπα ζώων σε σώματα ανθρώπων??

http://www.insomnia.gr/vb3/showthread.php?p=1046976&highlight=citroen#post1046976

http://www.insomnia.gr/vb3/showthread.php?p=1047176&highlight=citroen#post1047176

 

Ελπίζω οι απαντήσεις του dim_b να σε καλύψουν επαρκώς. blink.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια χαρα ,επειδη μεσω της αναζητησης δεν βρηκα κανενα αποτελεσμα, γνωριζει κανεις τον τιτλο του τραγουδιου απο τη διαφημιση ford focus st?

 

Sorry αν εχει ηδη απαντηθει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...