Προς το περιεχόμενο

Μουσική απο διαφημίσεις/εκπομπές (Radio & TV)


mrFrodo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημερα παιδια.Μηπως ξερει κανεις πως λεγεται ενα τραγουδι που παιζεται στη διαφημιση του VW Ροlo με τον οδηγο να βλεπει διαφορα κουφα εξω στο δρομο??

Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για δες [b']X&Y (Manipura's Frosty Sunday remix)[/b]

Tι να σου πω παιδάκι μου!! Να 'σαι καλά! Αυτό είναι!:mrgreen:

 

Hmmm

an den einai to speed of sound (to opoio ypothetw oti tha to anagnwrizes san track) tote mallon einai to Talk

Dokimase to mix tou Max Graham kai eimai sxedon 99% sigouros oti einai afto...alliws an den einai afto.. dokimase to mix apo Junkie XL (sto Talk panta)

Thanx man! Eίναι του Manipura τελικά! Άκου όνομα το παλικάρι!:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα παιδια.Μηπως ξερει κανεις πως λεγεται ενα τραγουδι που παιζεται στη διαφημιση του VW Ροlo με τον οδηγο να βλεπει διαφορα κουφα εξω στο δρομο??

Ευχαριστω.

Για να βοηθήσω αυτούς που θα σε βοηθήσουν (γιατί εγώ δε ξέρω το κομμάτι) θα σας δώσω στο link με το video της διαφήμισης όπου ακούγεται το εν λόγω κομμάτι.

Διαφήμιση Polo

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Jose Cuervo Especial: Μετά από αρκετή αναζήτηση για την εύρεση του υπέροχου λάτιν κομματιού που ακούγεται στην διαφήμιση, το αποτέλεσμα δεν υπήρξε θετικό. Το κομμάτι γράφτηκε μόνο για τους σκοπούς της διαφήμισης και δεν έχει διατεθεί προς κυκλοφορία. Περισσότερα διαβάστε εδώ:

>http://commercials.tuneforums.com/thread_view.php?threadID=275

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια, μηπως ξερετε πιο ειναι το κομματι που ακουγεται στη διαφημιση των Γεμιστων Μπισκοτων Παπαδοπουλου, αυτη με τους νεαρους που κανουν ποδηλατο, στην αρχη παιζει κατι σαν σφυριγμα...θα σας ειμαι ευγνωμων το ψαχνω εδω και μια εβδομαδα...και δεν το βρισκω:cry: μεχρι και e-mail στην εταιρια Παπαδοπουλου ετσειλα σημερα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα,παρα την πολυτιμη βοηθεια με το βιντεακι απο την διαφημηση του Polo,δεν καταφερα να βρω το τραγουδι.Αν καποιος αλλος μπορει να βοηθησει θα το εκτιμουσα β α θ υ τ α τ α!!!! Ειναι η διαφημηση του Polo, με τον οδηγο να βλεπει διαφορα κουφα στο δρομο... Ευχαριστω εκ των προτερω!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια, μηπως ξερετε πιο ειναι το κομματι που ακουγεται στη διαφημιση των Γεμιστων Μπισκοτων Παπαδοπουλου, αυτη με τους νεαρους που κανουν ποδηλατο, στην αρχη παιζει κατι σαν σφυριγμα...θα σας ειμαι ευγνωμων το ψαχνω εδω και μια εβδομαδα...και δεν το βρισκω:cry: μεχρι και e-mail στην εταιρια Παπαδοπουλου ετσειλα σημερα...

 

carolina marquez - pleasure ground

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα,παρα την πολυτιμη βοηθεια με το βιντεακι απο την διαφημηση του Polo,δεν καταφερα να βρω το τραγουδι.Αν καποιος αλλος μπορει να βοηθησει θα το εκτιμουσα β α θ υ τ α τ α!!!! Ειναι η διαφημηση του Polo, με τον οδηγο να βλεπει διαφορα κουφα στο δρομο... Ευχαριστω εκ των προτερω!!!

Μάλλον είδες το post του DJ_XLR8 δεν πρόσεξες το δικό μου (ίσως επειδή άλλαξε σελίδα).

Hush - Lovestruck είναι το τραγούδι από την διαφήμιση του Polo.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, μήπως ξέρει κανείς το τραγουδάκι που παίζει στην διαφήμιση της τράπεζας Κύπρου με την γυναίκα?

Τράπεζα Κύπρου (σοβαρή κυρία): Roop Suhana Lagta Hai - Gentleman

Από την προηγούμενη σελίδα ! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αναζητειται το κομματι της παλιας διαφημισης της σμιρνοφ με τον χοντρο τενορο που πηδουσε στο πληθος! αν ξερει κανεις το κομματι ας κανει τον κοπο! thanks!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...