Προς το περιεχόμενο

Μουσική απο διαφημίσεις/εκπομπές (Radio & TV)


mrFrodo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Xeraito to plithos ! vrhka loipon to tharros na grapso kiego epitelous mia fora sto yperoxo auto forum afou mexri tora mono kataskopeua..:oops:

Kai grafo me aformh auto to polipothito song ths diafhmhshs ths Delta!

Ego vre paides to vrhka kai to katevasa apo to dc++ apo ena palikari (na nai kala) Tora an tha to vreite apokei den ksero alla an exete kamia idea pos na to plasaro kai se sas...euprosdekth :mrgreen:

 

aa..kai btw Fantasy ti ennoeis otan les den to xei? to tragoudi pou psaxneis pantos einai to Sarah Khider - Mermaid Song

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Xeraito to plithos ! vrhka loipon to tharros na grapso kiego epitelous mia fora sto yperoxo auto forum afou mexri tora mono kataskopeua..:oops:

Kai grafo me aformh auto to polipothito song ths diafhmhshs ths Delta!

Ego vre paides to vrhka kai to katevasa apo to dc++ apo ena palikari (na nai kala) Tora an tha to vreite apokei den ksero alla an exete kamia idea pos na to plasaro kai se sas...euprosdekth :mrgreen:

 

aa..kai btw Fantasy ti ennoeis otan les den to xei? to tragoudi pou psaxneis pantos einai to Sarah Khider - Mermaid Song

 

Καλώς τον! Καλή η πρόθεσή σου αλλά καλού κακού διάβασε και τους κανόνες! Να δεις που θα στο προτείνει και η Cristina η συντονίστρια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλώς σας βρήκα λοιπόν..αν και εδώ θα πρέπει να διευκρινήσω οτι δεν είμαι male:lol:

Τώρα σχετικά με τους κανόνες..Τους ξέρω πολύ καλά τους κανονισμούς, αλλα δεν κατάλαβα τι ακριβώς ζητάτε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλώς σας βρήκα λοιπόν..αν και εδώ θα πρέπει να διευκρινήσω οτι δεν είμαι male:lol:

Τώρα σχετικά με τους κανόνες..Τους ξέρω πολύ καλά τους κανονισμούς' date=' αλλα δεν κατάλαβα τι ακριβώς ζητάτε[/quote']

 

Ε; :oops: Διόρθωση τότε: Καλώς την!

Εδώ κοίταξες; Κοίτα τι γράφει ο κανόνας υπ'αριθμ 11! :-|

Βέβαια αν κάποιος το θελήσει το άσμα υπάρχει κι άλλος τρόπος! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά..εγώ παντώς το έχω το τραγούδι. Είμαι η κόρη του Δέλτα, μου το 'δωσε ο μπαμπάς μου. Άμα θέλετε κρατήστε εσείς μόνο τον τίτλο του τραγουδιου (Chip - In My Life) και μην το κατεβάζετε απο πουθενά γιατι το απαγορεύει ο κανόνας 11 :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

«Zbigniew Preisner - Tango» [img']http://www.mplampla.gr/files/Trillian/blink.gif[/img]

Αν και είναι και αυτό πολύ καλό, δεν είναι αυτό που ψάχνω.

Καμία άλλη ιδέα?

 

Για το spot VISA, κανείς?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και είναι και αυτό πολύ καλό' date=' δεν είναι αυτό που ψάχνω.

Καμία άλλη ιδέα? [/quote']

Ακόμα ένα που ταιριάζει με τα στοιχεία που έδωσες, αλλά δεν είναι tango, είναι το «Damage» του ίδιου. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

an den kane la8os einai to The a la menthe[/b'] (den 8ymamai syn8eth). To kommati yparxei sthn tainia, alla oxi sto soundtrack.

 

Αν είναι αυτό που ακούγεται στη σκηνή με τα lazers (Nikkfurie - Thé à la menthe), διατίθεται γιά download από εδώ[/url'].

 

Ναι αυτό ειναι. Ευχαριστώ! Α και ξέρει κανένας το τραγούδι στους τίτλους έναρξης της εκπομπής backstage του mega;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σε όλους :) ψαχνω ενα ξένο slow τραγουδι που ακουστηκε στην σειρα "Παρα Πεντε", στο επεισοδιο που ανακάλυψαν οτι,όλοι τους είχαν καποιον δικό τουσ στο αεροπλάνο που έπεσε(στο σημείο που αποφάσησαν να μην ξαναβρεθούν) έχω και ένα μικρό sample http://briefcase.pathfinder.gr/browse/nick833/42716

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...