Προς το περιεχόμενο

Μουσική απο διαφημίσεις/εκπομπές (Radio & TV)


mrFrodo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

kai egw 8elw to kainourgio tragoudi tis lacta kai kati akoma an exei dei kaneis tin diafimish apo to ouiski chivas regal ena slow kommataki pio einai?

 

Για την Λάκτα δεν το έχω ψάξει, πάντως η ερμηνεία είναι από Αντριάννα Μπάμπαλη.

Για το Chivas: Mermaid Song - Sarah Khider

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σχετικά με τη Λάκτα ...

 

Είναι η Ανδριάνα Μπάμπαλη , σε καινούριο τραγούδι του Κορκολή , το οποίο θα κυκλοφορήσει λίαν συντόμως σε single .

 

Και αργότερα σε repackaging του "Μην πεις ποτέ" της Ανδριάνας .

 

cheers

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδα (λίγο αργά η αλήθεια είναι) ένα μήνυμα που είχε στείλει κάποιος πριν 20 μέρες ψάχνωντας το τραγούδι του Cutty Shark, και δεν ξέρω αν πήρε απάντηση. Στο mad το έπαιξε με τίτλο "Eden James - Now or never", αλλά στο internet δεν βρήκα τίποτα σχετικό.

Sorry αν επαναλαμβάνομαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή το θέμα Μουσική απο Διαφημίσεις DataBase αργεί να ενημερωθεί, επειδή όταν βάζω λέξη κλειδί στην αναζήτηση (στην περίπτωσή μου citroen), δεν δίνει απαντήσεις αλλά τα θέματα στα οποία υπάρχουν απαντήσεις με την λέξη κλειδί και επειδή -τελικά- ζαλίστηκα να ψάχνω να βρω μια μόνο απάντηση, φτάνοντας στον Σεπτέμβρη... Θυμάται κανείς κομμάτι και γκρουπ για το διαφημιστικό της Citroen που αναπογυρίζουν όλα: δέντρα, καναπέδες, σπίτια κι αυτοκίνητα... :?

 

ΣΗΜΕΙΩΣΗ:Tελικά με την τρίτη φορά ψαξίματος βρήκα την απάντηση στην απορία μου από πάνω, ακριβώς εδώ! :| Επιτέλους! :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καινούριο της Lacta (εγω κι εσυ θα πει θεός ....)

 

Ρε παιδιά , είπαμε :

 

Είναι η Ανδριάνα Μπάμπαλη , σε καινούριο τραγούδι του Κορκολή , το οποίο θα κυκλοφορήσει λίαν συντόμως σε single .

 

Και αργότερα σε repackaging του "Μην πεις ποτέ" της Ανδριάνας .

 

cheers

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

kalhmera kai xronia polla!

 

dyo tragoudakia 8elw an ta 3erei kaneis

 

1) apo th nea diafhmish 3bit pou einai 3 paidia s'ena mini cooper. exw akousei to idio tragoudi sto treiler ths tainias to kotopoulaki. einai kati akatalhptoi stixoi.

 

tnxxxxx

 

Ο ΖΟΝΕ-Dragostea din tei

Τι μου θυμισες τωρα...Τα καλυτερα φοιτητικα παρτυ εχουμε κανει με αυτο το ρουμανικο χιτακι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...