Προς το περιεχόμενο

Μουσική απο διαφημίσεις/εκπομπές (Radio & TV)


mrFrodo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 9,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ξερει κανεις το τραγουδι που παιζεται στη διαφημιση του Αlpha Radio?

 

Καλή χρονιά! Την ίδια απορία έχω και εγώ σε μερικά ποστς παραπάνω... Στην αναμονή λοιπόν, για κάνα αποτέλεσμα! Βλέπεις είναι λίγο περίεργο το κομματάκι... :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή χρονιά! Την ίδια απορία έχω και εγώ σε μερικά ποστς παραπάνω... Στην αναμονή λοιπόν, για κάνα αποτέλεσμα! Βλέπεις είναι λίγο περίεργο το κομματάκι... :mrgreen:

loipon perimenw mia apantisi panw se auto to kommataki!!!as euxithoume oti aurio mexri to mesimeri na mou exoun apantisi kai na min me grapsoun!!!vasika egw to kommati den to exw akousei alla tha diksei!!!makia kai kali xronia:mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θυμάμαι αν έχουν γραφτεί είς το παρελθόν ή όχι ( sorry ), αλλά ας τα γράψω έτσι για να υπάρχουν ( αυτά τα 2 μου ήρθαν έτσι ξέμπαρκα σήμερα κατά νού :D )

 

Εκπομπή Prive στο Mega -> Barry Adamson - Saturn In The Summertime

 

---

 

ΔΙαφήμιση πιστωτικής ( ολοκαίνουργια adv ) τράπεζα δεν θυμάμαι, κάρτα I Go --> The Ramones - Hey Ho, Lets Go

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

billpeppas το πρώτο είναι πασίγνωστο... έχει παλιώσει πια και το δεύτερο έχει ήδη απαντηθεί μερικά ποστς πιο πάνω-πιο πίσω! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχην καλη χρονια! Μηπως ξερει καποιος το κομματι που παιζεται στην νεα διαφημηση της Heineken με τον διασημο που τον κυνηγανε ολοι? Δεν ειδα να εχει αναφερθει προηγουμενως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

paokkerkir[/b'] καλώς όρισες στα μέρη μας! Ο 'ξεσαλονικιός' μάλλον δεν πρόσεξε ότι είσαι νέος στην παρέα μας... :D

maria,me tyflwse o dikefalos gi ayto...alla eipa na kratisw xamilous tonous :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...