Προς το περιεχόμενο

Μουσική απο διαφημίσεις/εκπομπές (Radio & TV)


mrFrodo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 9,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

guys ποιό Χριστουγεννιάτικο τραγούδι παίζει στην νέα διαφήμιση της Coca Colas όπου οι πιγκουίνοι κάνουν πάρτυ και σκάει μούρη μία αρκούδα και πάει λέγοντας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωρίζει κανείς ποιο είναι το κομμάτι που ακούγεται στο χριστουγεννιάτικο σποτ της Vodafone; :neutral:

 

Nai re paidia, einai 2 diafimiseis pou paizontai twra. H mia me tin petalouda exei to kommati: K-os - The Love Song. Einai omws kai mia alli pou diafimizei to internet tis vodafone kai einai instrumental kommati. To kserei mipws kaneis?? (to exw akousei kai sto radio)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω το τραγούδι που παίζει στη διαφήμιση του Chivas με τους 3 τυπάδες που ψαρεύουν στους πάγους. Απ' όσο έχω δει δεν έχει αναφερθεί. Τα λόγια λένε (περίπου) "We could be together, everyday together..." και ακούγεται η φωνή της τραγουδίστριας των Hooverphonic (Mad About You) αλλά βέβαια δεν μπορώ να είμαι σίγουρος. Ξέρει κανείς τπτ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω το τραγούδι που παίζει στη διαφήμιση του Chivas με τους 3 τυπάδες που ψαρεύουν στους πάγους. Απ' όσο έχω δει δεν έχει αναφερθεί. Τα λόγια λένε (περίπου) "We could be together, everyday together..." και ακούγεται η φωνή της τραγουδίστριας των Hooverphonic (Mad About You) αλλά βέβαια δεν μπορώ να είμαι σίγουρος. Ξέρει κανείς τπτ;

http://www.insomnia.gr/vb3/showthread.php?p=960317&highlight=chivas#post960317 :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όσους γουστάρουν τις μουσικές που έχουν οι << Μπέμπες >> :

 

BMW X3 (4 Εποχές) :Amon Tobin - Sordid

 

BMW 3... :Angelo Badalamenti - Freshly Squeezed KAI επίσης από badalamenti - Audrey's dance

 

BMW 1 series :Prodigy - You ''ll be under my wheels

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

xerei kaneis pou 8a mporoysa na brw to kommati pou epaize sto teleytaio epeisodio ths seiras Para Pente, sto teliwma, ayto me to piano, thn wra pou oloi 8ymontoysan tous allous kai telika synanth8hkan sto kanali...

 

paliotera ayto to kommati epaize se analoges skhnes anamnhsewn sthn seira toy mega Dolce Vita...

 

please opoios mporei na boh8hsei as mou grapsei kai sto mail mou....einai megalh anagkh...

 

[email protected]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω το τραγούδι που παίζει στη διαφήμιση του Chivas με τους 3 τυπάδες που ψαρεύουν στους πάγους. Απ' όσο έχω δει δεν έχει αναφερθεί. Τα λόγια λένε (περίπου) "We could be together, everyday together..." και ακούγεται η φωνή της τραγουδίστριας των Hooverphonic (Mad About You) αλλά βέβαια δεν μπορώ να είμαι σίγουρος. Ξέρει κανείς τπτ;

 

 

sarah khider - mermaid song

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...