Προς το περιεχόμενο

Μουσική απο διαφημίσεις/εκπομπές (Radio & TV)


mrFrodo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

- Freeze σ'λέω!

- Put the kot (κότα) down' date=' slowly... :lol: :lol:

Πραγματικά πολύ αστεία διαφήμιση! Δυστυχώς δεν γνωρίζω τέτοιον σύνδεσμο! :neutral:[/quote']

 

 

ΘΑ το βρεις εδω:

 

http://rapidshare.de/files/8815457/FreddosPresentsTheKot.wmv.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

Ελπίζω να το δει ο άμεσσα ενδιαφερόμενος thanosgen που είχε και την απορία! :grin:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

kostakhs και μένα μου αρέσει αυτό το κομμάτι που ακούγεται στο διαφημιστικό, αλλά έχω την εντύπωση πως είναι γραμμένο μόνο για το διαφημιστικό. Για προσεξέ το! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διάβασα σε ένα site οτι το τραγούδι που ακούγεται στην διαφήμιση του Johnnie Walker "Painting" είναι απο τους A-Bomb. Παρόλα αυτά δεν έχω ακούσι το κομμάτι για να σας πω εάν οντως είναι αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

paidia aurio vrady exei focus(NET) kai fakelous(MEGA) opoios anagnwrisei ta komatia twn titlwn as postarei epishs mousiki apo cuervo kai grants h diafimisi me basket massachusetts

se anazitisi se ksena sites me vasis dedomenwn apo diafimiseis dysthxws den vrhka kati

elpizw kapote na vrethoun!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους στην κοινότητα!

Συγχαρητήρια σε όλους για την συνεισφορά τους!!Λοιπόν Ψάχνω και εγώ ένα κομμάτι απο διαφημιση. Είναι η διαφήμιση από τα μπισκότα παπαδοπούλου γεμιστα τα κλασσικά. Το σκηνικό του σποτ εξελίσεται σε ένα κατσαριδάκι. Η μουσική του είναι ένα συνεχόμενο σφυριγμα πολύ χαρούμενο!Σου φτιάχνει την διαθεση!

ps:Αν είμαστε τυχεροί μετά τις γιορτές θα έχουμε το κομματάκι(που ψάχνω και εγώ καιρό) της Δελτα φρεσκο γάλα!!τώρα από ποιότητα κλπ δεν γνωρίζω. Γνωστός μου από την εταιρειαείπε οτι κατι θα γίνει για να λυθεί το προβλημά μας! :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους στην κοινότητα!

Συγχαρητήρια σε όλους για την συνεισφορά τους!!Λοιπόν Ψάχνω και εγώ ένα κομμάτι απο διαφημιση. Είναι η διαφήμιση από τα μπισκότα παπαδοπούλου γεμιστα τα κλασσικά. Το σκηνικό του σποτ εξελίσεται σε ένα κατσαριδάκι. Η μουσική του είναι ένα συνεχόμενο σφυριγμα πολύ χαρούμενο!Σου φτιάχνει την διαθεση!

ps:Αν είμαστε τυχεροί μετά τις γιορτές θα έχουμε το κομματάκι(που ψάχνω και εγώ καιρό) της Δελτα φρεσκο γάλα!!τώρα από ποιότητα κλπ δεν γνωρίζω. Γνωστός μου από την εταιρειαείπε οτι κατι θα γίνει για να λυθεί το προβλημά μας! :wink:

 

Κατ'αρχή καλώς ήλθες! Το κομμάτι απ'την διαφήμιση για τα μπισκότα Παπαδοπούλου είναι το Pleasure Ground - Carolina Marquez. :grin:

 

Τώρα για το 2ο' ακόμα το αναζητάμε, αν και παίζει προσωρινά να είναι όπως ακούγεται το: In My Life - Chip. Τι είναι κι από που κρατά η σκούφια του' άγνωστο! :neutral:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατ'αρχή καλώς ήλθες! Το κομμάτι απ'την διαφήμιση για τα μπισκότα Παπαδοπούλου είναι το Pleasure Ground - Carolina Marquez. :grin:

 

Τώρα για το 2ο' ακόμα το αναζητάμε' date=' αν και παίζει προσωρινά να είναι όπως ακούγεται το: In My Life - Chip. Τι είναι κι από που κρατά η σκούφια του' άγνωστο! :neutral:[/quote']

 

Σε ευχαριστώ πολύ MariaΤs!Επειδή παρακολουθώ το forum καιρό το Pleasure Ground - Carolina Marquez έχει ξανα αναφερθεί; Συγνώμη αν δεν το πρόσεξα.. Πάντως για το in my life κάτι πιστεύω θα κάνει ο φιλαράκος μου, είναι τσακάλι και έχει γνωστούς στο τμήμα marketing :grin: και πάλι σε ευχαριστώ!

Μόλις έχω νέα πρώτοι θα τα μάθετε γιατί βλέπω πολυ ζήτηση έχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

inlove.. νομίζω πως κάποιος είχε ξαναρωτήσει αλλά δεν πήρε απάντηση! Τώρα μαζί με σένα πήρε κι όποιος είχε την ίδια απορία με σένα! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες κανένα νέο απο το spot της Alfa Romeo 159[/b']? Δεν την ξαναείδα για να κρατήσω τα λόγια.

 

Επειδή είναι κομματάρα

Alfa Romeo 159

spot: http://www.mitoalfaromeo.com/html/download.html

 

lyrics:http://www.alwaysontherun.net/portis.htm#h

 

title:portishead-roads (dummy)!!!

Παρακαλώ έναν DSL-α αν μπορεί να το βρεί και να μας πει αν είναι το κανονικό ή καποια διασκευή.Εγω μόνο live το βρήκα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...