Προς το περιεχόμενο

Μουσική απο διαφημίσεις/εκπομπές (Radio & TV)


mrFrodo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν ξέρω αν βοηθά το στοιχείο -γιατί έσπαγα το κεφάλι μου κάθε φορά που άκουγα την μουσική- αλλά το κομμάτι που ακούγεται στο Johnny Walker Black Label μου θυμίζει πάααααααααααααρα πολύ το 'You Showed Me' από Lightning Seeds[/b']. Λέτε να έχει καμία σχέση; Σχέση' υπό την έννοια το κομμάτι που ακούγεται να είναι γραμμένο από Lightnig Seeds... Kαμιά ιδέα άλλη; :neutral:

Isws Maria ts,,,an den einai afto pou les tote eisai para para poly konta..........ma ti gnwseis einai aftes...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν ξέρω αν βοηθά το στοιχείο -γιατί έσπαγα το κεφάλι μου κάθε φορά που άκουγα την μουσική- αλλά το κομμάτι που ακούγεται στο Johnny Walker Black Label μου θυμίζει πάααααααααααααρα πολύ το 'You Showed Me' από Lightning Seeds[/b']. Λέτε να έχει καμία σχέση; Σχέση' υπό την έννοια το κομμάτι που ακούγεται να είναι γραμμένο από Lightnig Seeds... Kαμιά ιδέα άλλη; :neutral:

MariaTs sti diafimisi nomize tragoudaei gynaika enw sto song pou edwses antras,,,pantws moiazoun ipervolika,,,isws einai epanekdosi

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

MariaTs sti diafimisi nomize tragoudaei gynaika enw sto song pou edwses antras,,,pantws moiazoun ipervolika,,,isws einai epanekdosi

 

Μα δεν έγραψα κάτι διαφορετικό νομίζω! Λέω μήπως η μουσική είναι γραμμένη από Lightining Seeds και η ερμηνεία ως έχει... Να παίζει δηλαδή αυτό που βλέπουμε καμιά φορά: Lightning Seeds feat. Αφροξυλάνθη... :lol:

Aστείο παράδειγμα είναι, μην κάνεις καμιά τέτοια αναζήτηση!!! :-P :grin:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην σειρά του Alpha, 'Μου λείπεις' ακούγονται κάτι ωραίες μελωδίες με πιάνο... Γνωρίζει κανείς τίποτε; Τίτλους, συνθέτη κλπ.; :neutral:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην σειρά του Alpha, 'Μου λείπεις' ακούγονται κάτι ωραίες μελωδίες με πιάνο... Γνωρίζει κανείς τίποτε; Τίτλους, συνθέτη κλπ.; :neutral:

Μπορείς να ηχογραφήσεις κάτι; Λίγα στοιχεία για τη σειρά μήπως και την πετύχουμε...; :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το τραγουδι απο μια διαφημιση του deewards που δειχνει την ιστορια ενος στρατιωτη ξερετε πως λεγεται; που δειχνει κατι πινακες και πως εξελισσεται η ζωη του.

 

EDIT

 

τελικα βρεθηκε. ειναι το which side are you on

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ripperas γνωρίζεις πόσοι έχουμε κάνει την ίδια ερώτηση κι απάντηση δεν έχουμε πάρει; Είμαστε στην αναμονή! :neutral:

 

Aν και παλιοσειρά στην εγγραφή... καλώς ήρθες, έστω και τώρα! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...