Προς το περιεχόμενο

Μουσική απο διαφημίσεις/εκπομπές (Radio & TV)


mrFrodo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 9,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

re an eide kaneis apopse to "Aneksixniastes Ypo8eseis" sto STAR, epaikse 2 tragoudia..ena sthn arxh k ena sto telos. to 2o tragoudi pou akousthke sto telos nomizw, NOMIZW, pws eixe stixous "i won't know, if you ever...".. einai kai ta 2 palia tragoudia kai polu gnwsta alla mou diafeugoun oi titloi..an kapoios kserei kati.. thx in advance :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποιος εχει το τραγουδι απο το ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟΝ ΔΑΣΑΛΟ ΣΟΥ?ειναι επειγον!οπποιος μπορει ας μου το στειλει με e-,ail ή ας μου δωσει link!

 

+1 και απο μενα!!!!Το θελωω!

 

Θα σας δει καν'ας mod και δεν τη γλυτώνετε. :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά επειδή το search σε 410 σελίδες thread δεν παίζει, αναγκάζομαι να ρωτήσω κάτι που ίσως έχει ξαναρωτηθεί. Το κομμάτι από τη διαφήμιση ενός νερού (Αύρα, Κορπή δε θυμάμαι ποιο ακριβώς) που είναι απαλή μπαλάντα και παίζει σε slow motion σκηνές η διαφήμιση με μια τύπισσα σε ένα πάρκο, το τραγούδι πάει κάπως "Strange rocks are fallling on my hand" ή κάπως έτσι... Σας βάζω δύσκολα τώρα με τόσα λίγα στοιχεία, ελπίζω να το βρει κάποιος :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάπου είχε αναφερθεί αλλά ν μνήμη μου δεν με βοηθά, ούτε και μετά από αρκετή αναζήτηση δεν το βρήκα. Λέω για το τραγούδι που είχε παίξει στο παρά πέντε σ' ένα παλιό επεισόδιο που οι πρωταγωνιστές είχαν χωρίσει. Πρέπει να ήταν περίπου στα Χριστούγεννα γιατί συναντήθηκαν ξανά στην πρωτοχρονιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάπου είχε αναφερθεί αλλά ν μνήμη μου δεν με βοηθά, ούτε και μετά από αρκετή αναζήτηση δεν το βρήκα. Λέω για το τραγούδι που είχε παίξει στο παρά πέντε σ' ένα παλιό επεισόδιο που οι πρωταγωνιστές είχαν χωρίσει. Πρέπει να ήταν περίπου στα Χριστούγεννα γιατί συναντήθηκαν ξανά στην πρωτοχρονιά.

 

Νομίζω Jewel - Foolish games

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάπου είχε αναφερθεί αλλά ν μνήμη μου δεν με βοηθά, ούτε και μετά από αρκετή αναζήτηση δεν το βρήκα. Λέω για το τραγούδι που είχε παίξει στο παρά πέντε σ' ένα παλιό επεισόδιο που οι πρωταγωνιστές είχαν χωρίσει. Πρέπει να ήταν περίπου στα Χριστούγεννα γιατί συναντήθηκαν ξανά στην πρωτοχρονιά.

 

Δεν είμαι σίγουρη αν έχω καταλάβει σωστά τη σκηνή, δοκίμασε όμως το «I'm Forrest... Forrest Gump» του Alan Silvestri (Sample από το επισόδειο). blink.gif

 

Αν δεν είναι αυτό, δώσε μας πιο πολλά στοιχεία, αν μπορείς. blink.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια κανεις δεν εχει δει αυτη την διαφημιση με τα μωρα που περπατανε στην

πασαρελα? (οταν λεω μωρα εννοω κανονικα μωρα κι οχι ''μωρα'')

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...