Προς το περιεχόμενο

Μουσική απο διαφημίσεις/εκπομπές (Radio & TV)


mrFrodo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Kalispera paidia..3 tragoudia exw mazepsei k ithela na rwtisw an kaneis gnwrizei kati na mou pei..

 

1.ena r'n'b tragoudi elliniko pou paizoun teleutaia sta club,to tragoudaei enas antras(oxi NiVo) k einai sxetika grigoro k xwris polla bit.

2.apo tin ekpompi tou evaggelatou <<Apodixeis>> ena trailer pou epaize pou tha pigaine se nisia k ton edeixne se ena limani,eixe ena tragoudi me mia gynaikeia foni,pio palio akougotan k einai gnwsto.

3.Apo tin diafimisi tou Lampsi FM nomizw(paizetai autes tis meres stin tileorasi) ena tragoudi pou akougetai tis Paparizou se kapoio simeio.

 

Euxaristw poly...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

το τραγούδι της διαφήμισης της blue star ferries το ξέρει κάποιος?

 

Υ.Γ. η αναζήτηση τι απέγινε?

 

εγώ βρήκα και την διαφήμιση και τα λόγια του ρεφραίν: and these are the greatest days that iʼve ever known. and i wanna know. that iʼll be never alone.as long as the sun stays in the sky.

 

http://www.youtube.com/watch?v=fpbrBW0u1l4

 

το τραγούδι όμως ακόμα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω αν εχει ειπωθει παλιοτερα,παντως εγω το εψαχνα καιρο.Τελικα το βρηκα,το τραγουδι της Pepsi Max ειναι το Hey now now απο The Cloud Room.

Μράβο ρε Κατερινάκι!!! Μου άρεσε πολύ το κομμάτι της pepsi αλλά δεν το είχα βρει πουθενά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μράβο ρε Κατερινάκι!!! Μου άρεσε πολύ το κομμάτι της pepsi αλλά δεν το είχα βρει πουθενά.

 

Με μια αναζητηση στον φιλο μας τον Γουγλη καθαρισα!!:wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως κάποιος ξέρει ποιο είναι το τραγούδι στη διαφήμιση της BMW series 1;Που δειχνει δυο αμάξια το ένα δίπλα στο άλλο.Μ'αρέσει πολύ.(Το τραγούδι όχι το αμάξι)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ βρήκα και την διαφήμιση και τα λόγια του ρεφραίν: and these are the greatest days that iʼve ever known. and i wanna know. that iʼll be never alone.as long as the sun stays in the sky.

 

http://www.youtube.com/watch?v=fpbrBW0u1l4

 

το τραγούδι όμως ακόμα....

 

πω πω, πως θα γίνει να το βρούμε?:(

δεν το βρίσκω με τίποτα.:evil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τραγουδι που τραγουδουσε η Ανδριανα Μπαμπαλη αν δεν κανω λαθος,στους τιτλους του "Θα βρεις το δασκαλο σου" ποιο ηταν?Ευχαριστω

 

Έτσ λέγεται...

Ανδριανα Μπαμπαλη - Θα βρεις τον δάσκαλο σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...