Προς το περιεχόμενο

Μουσική απο διαφημίσεις/εκπομπές (Radio & TV)


mrFrodo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 9,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά ξέρει κανείς ποιό ήταν το κομμάτι που έπαιξε στο video αποχώρησης της Φανής στο "So you think you can dance" χτες;

 

Ευχαριστώ εκ των πρωτέρων!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά εγώ θέλω πιο πολλά τραγούδια από το χθεσινό "So you think you can dance". Θέλω αυτά που χορέψανε οι εξής:

1. Ζευγάρι Γιώτα-Λούκας

2. Ζευγάρι Γιώτα-Ζαν Πιέρ

3. Ζευγάρι Γιώτα-Φανή

4. Σόλο Ζαν Πιέρ και

5. Σόλο Λούκας

Ευχαριστώ πολύ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά εγώ θέλω πιο πολλά τραγούδια από το χθεσινό "So you think you can dance". Θέλω αυτά που χορέψανε οι εξής:

1. Ζευγάρι Γιώτα-Λούκας

2. Ζευγάρι Γιώτα-Ζαν Πιέρ

3. Ζευγάρι Γιώτα-Φανή

4. Σόλο Ζαν Πιέρ και

5. Σόλο Λούκας

Ευχαριστώ πολύ

 

Κι εγω τα θελω αυτα,επισης θελω και το τραγουδι που χορεψαν Λουκας-Ζαν Πιερ,Φανη-Λουκας,το σολο της Γιωτας,και το τραγουδι που εβαλαν στον Μιτς και χορεψε.Βασικα ολα!:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω να κανω και μια παρατηρηση πανω σε μουσικα κομματια απο ταινιες . Το θεμα θα γινοταν πολυ ευκολοτερο αν τα ηλιθια καναλια που εχουμε , αφηναν τουσ τιτλουσ τελους των ταινιων που προβαλλουν να παιχτουν , που εκει αναφερονται και εν μεσω αλλων, και τα τραγουδια που παιζουν στην ταινια. Αλλα που τετοια τυχη ... εδω τα κοβουν ακομα και στο σινεμα. Μονο τα κρατικα καναλια αφηνουν τους τιτλους , αυτο τουλαχιστον το σεβονται. Ευχαριστω!
μη τυχον και χασουν κανα δεκατο του δευτερολεπτου απο τις πολυτιμες διαφημισεις φιλε profiler... η ιδιωτικη τιβι γενικα δε παιζεται ,για το π.. ειναι....
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα! Μήπως ξέρει κάποιος το τραγούδι που έπαιξε χθες στους τίτλους τέλους στη σειρά singles? Κ μήπως κάποιος από σας ξέρει το τραγούδι που χόρεψε η Βασιλική με τον Γιάννη στο "Ελλάδα έχεις ταλέντο" στον τέταρτο ημιτελικό (όχι το μάμπο, το αργό τραγούδι ψάχνω το οποιο χορεψε και ο Πετρος στο 19ο επεισοδιο του Show you think you can dance)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Re paides to tragoudi apo tin diafimisi tis coca cola pou einai o typos mprosta stin camera kai xerete to kserete? (an yparxei vasika san tragoudi)

 

To kanoniko song einai to Lola apo tous The Kinks.. :) alla sth diafhmish dn gnwrizw apo poio sugkrothma exei ginei diaskeuh.. :oops:

 

Καλημέρα! Μήπως ξέρει κάποιος το τραγούδι που έπαιξε χθες στους τίτλους τέλους στη σειρά singles?

 

An 8eleis mporeis n vreis ola ta songs p akougontai sta epeisodia sto site ths seiras.. ;)

www.s1ngles.gr :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα σε ολους!Εχει βγει μια καινουργια διαφιμιση της Μinoan Lines,γνωριζει κανεις το τραγουδι?

Έχει ξαναειπωθεί. blink.gif

 

«Nouvelle Vague - In A Manner Of Speaking»

Το original ανήκει στους Tuxedomoon και μια ακόμη πιο ωραία διασκευή, κατά τη γνώμη μου, από αυτή των Nouvelle Vague σε αυτό το εκπληκτικό τραγούδι έγινε το '89 από τον Martin L. Gore. blink.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...