Προς το περιεχόμενο

Φτηνά μελανιά για ΗP Printers (Καταστήματα) ??


jose

Προτεινόμενες αναρτήσεις

για τον δικο μου (HP 690C) θες απο 60 και πανω για μελανια. Αν βρεις με 60 ευρω εισαι τυχερος. Βεβαια εχω σταματησει να τον χρησιμοποιω. Συμφερει το φωτοτυπαδικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

paidia ta ksanagemisa ta melania mou alla exo problima me to mauro. to exromo bgazei ikanopiitika mporo na po alla edosa kai gia ta 24 euro kai den exmina ikanopoimenos

exo brei me 22 euro exromai kai mayro antistixa stin kalamaria

 

den ksero an einai kala omos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγαινε στον Πανικίδη πάρε μια μπουκάλα Inktec 200ml μαύρο με 16euro και καθάρισες!

http://www.panikidis.com/action.func?param=dD1zZW52cCZhPSZnPcHNwcvZ08nMwSDMx9fBzdnNXszFy8HNwcrJwSBJTktKRVReSFBeSU5LVEVDJnA9MQ==&SESSID=u1tj29kh20b1g8l45q8t6l0gh2

 

Εγώ έχω γεμίσει την κεφαλή άπειρες φορές χωρίς κανένα πρόβλημα. Αν σκεφτείς ότι με τα 200ml γεμίζεις το cartridge των 40ml 5 φορές σου βγαίνει 16/5=3euro το γέμισμα.

 

Και άσε τη HP (και τους άλλους "ειδικούς" της αναγόμωσης) να κουρεύονται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα δεν ξερ γιατι αλλα πολλες κεφαλες απ τον Hp 690c μου εχουν χαλασει πριν ακομα τελειωσει το μελανι. Στην αρχη συνηθως δουλευουν καλα. Αργοτερα βγαζουν μηνυματα οτι δεν εχουν τοποθετηθει σωστα αλλα εκτυπωνουν και μετα δεν αναγνωριζονται καθολου. Εχω μελανι για να γεμισω αλλα δεν εχω κεφαλες. Μπορει να γταιει ο εκτυπωτης γι αυτο; Αν φταιει ο εκτυπωτης γιατι με αλλες κεφαλες δουλευει;

Μηπως υπαρχουν πουθενα αδειες κεφαλες να αγορασω (μεταχειρισμενες);

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 1 χρόνο αργότερα...

Printink ΜΑΓΑΖΙ ΜΕ ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΥΗ ΜΕΛΑΝΙΩΝ ΣΤΗΝ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΓ ΘΕΡΑΠΟΝΤΟΣ 5 . ΜΕΧΡΙ 7 ΦΟΡΕΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΔΟΧΕΙΟ .ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΡΚΕΣ ΕΠΙΣΗΣ ΣΥΜΒΑΤΑ ΜΕΛΑΝΙΑ ΣΕ ΧΑΜΗΛΕΣ ΤΙΜΕΣ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...