Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαριζονται   ηχεια   η/υ    περιπου   σαν  κι  αυτα   της   φωτογραφιας.

Τα   ειχα   αποθηκευμενα   και   καποια   στιγμη   που   τα   εβαλα   δεν  δουλεψαν  και  βαριεμαι   το  ανοιγμα/κλεισιμο.

Οποιος   τα   θελει   ερχεται   ΜΟΝΟΝ  στην  εδρα   μου  πισω   απο   αρειο παγο/εφετειο  και   παιρνει  οσο  το   δυνατον  γρηγοροτερα.

Ποσταρετε   εδω   και  αμεσα   στειλτε   πμ.

 

SP121.jpg

Ενδιαφέρομαι, αν είναι ακόμα διαθέσιμα! :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενδιαφέρομαι, αν είναι ακόμα διαθέσιμα! :)

 

Ειναι  διαθεσιμα   αλλα   ειδα   το   μηνυμα   σου   κατα   τυχη   γιατι   δεν   εστειλες    πμ   οπως   γραφω.

 

Επισης   απ  οτι   βλεπω   εισαι   Θεσσαλονικη.

 

Εκτος  κι  εχεις   κατεβει   Αθηνα......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαριζονται   ηχεια   η/υ    περιπου   σαν  κι  αυτα   της   φωτογραφιας.

Τα   ειχα   αποθηκευμενα   και   καποια   στιγμη   που   τα   εβαλα   δεν  δουλεψαν  και  βαριεμαι   το  ανοιγμα/κλεισιμο.

Οποιος   τα   θελει   ερχεται   ΜΟΝΟΝ  στην  εδρα   μου  πισω   απο   αρειο παγο/εφετειο  και   παιρνει  οσο  το   δυνατον  γρηγοροτερα.

Ποσταρετε   εδω   και  αμεσα   στειλτε   πμ.

 

SP121.jpg

 

 

ΔΙΑΘΕΣΙΜΑ....

Χαριζεται   ups  eaton   1500va   νομιζω   που  το   στειλαμε   για   αλλαγη   μπαταριων   στο   εξουσιοδοτημενο   σερβις   και  μολις   το   παραλαβαμε   σταματησε   να   δουλευει   πανω   στον  μηνα.

Τωρα   θελουν  οι    αχρηστοι   350  ευρω   να   το   επισκευασουν!!!!!

 

$_57.JPG

 

Νομιζω   πως   ειναι  σαν  κι  αυτο  της   φωτογραφιας.

Χωρις   τις   μπαταριες   που   τις   πληρωσαμε    160   ευρω!!!!

Αν   θελει   κανεις   ν  ασχοληθει    ας   περασει   απο   του   γκυζη   που  το   εχω   αφησει   να   το   παραλαβει.

Κατοπιν   συνεννοησεως   φυσικα.

Ποσταρετε   πρωτα   εδω   και   αμεσα   στειλτε   πμ.

 

 

 

 

 

 

ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ......

 

 

 

ΣΥΝ   ΤΑ   2   DVDRW   IDE  ΛΕΥΚΑ   DRIVE......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζονται 10 protective films για την οθόνη του Sony Xperia Z3. Συγκεκριμένα, αυτά εδώ. Αγοράστηκαν από λάθος, δεν μου χρειάζονται.

 

Εκδήλωση ενδιαφέροντος εδώ και μετά pm για συνεννόηση. Παρακαλώ, κάντε quote το post αυτό στην απάντησή σας. Έξοδα αποστολής δικά μου.

 

Ενημερώνω ότι τα προστατευτικά δόθηκαν στο άλλο forum. Για όσους ανησυχούσαν (???) για τα έξοδα αποστολής με δεδομένο ότι μένω εκτός Ελλάδος, ενημερώνω ότι ανήλθαν στο δυσβάσταχτο ποσό των €0,77 τα οποία και πλήρωσα.

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητοί συμφορουμιτες καλημερα,

 

προ καιρου μου είχε χαρίσει ενας φιλος εδω ενα κουπονι καθαρισμου για χαλιά (Περιοχή Αττικής).

 

Επειδη δε καταφεραν να με εξυπηρετήσουν στις ημερομηνίες/διάστημα που ήθελα δε το χρησιμοποίησα οποτε θεωρώ οτι ειναι κρίμα να παει χαμένο.

 

Ενημερώνω ότι λήγει τέλος του χρόνου αλλα δεν εχουν πρόβλημα και επίσης οποιος δώσει τώρα χαλιά θα τα παρει Γενάρη.

 

εκδηλωση ενδιαφέροντος εδώ και επειτα πμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρήκα σε ένα παλιό κουτί κάρτας γραφικών ένα serial key για το 3dmark vantage advanced edition το οποίο δεν χρησιμοποίησα ποτέ. Δεν ξέρω αν λήγουν αυτά, αλλά αν το θέλει κανεις ας στείλει pm.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρήκα σε ένα παλιό κουτί κάρτας γραφικών ένα serial key για το 3dmark vantage advanced edition το οποίο δεν χρησιμοποίησα ποτέ. Δεν ξέρω αν λήγουν αυτά, αλλά αν το θέλει κανεις ας στείλει pm.

ευχαριστω πολυ τον φιλο για το key.θα το δω αργοτερα αν δουλευει η οχι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εκκαθάριση:

 

1. Θήκη απο Seagate FreeAgent 3,5", πλήρης με τις βίδες και τα πλαστικά, χωρίς τον δίσκο βεβαίως. Κρατημένο

2. Τροφοδοτικό 400W model PSP-575P2P, ελλατωματικό, για ανταλλακτικά/πειραματισμούς

3. Τροφοδοτικό 300W model MPT-301, ελλατωματικό, για ανταλλακτικά/πειραματισμούς

4. Αυτό το ραδιόφωνο παγκοσμίου λήψεως που πήρα απο συμφορουμίτη αλλά τελικά δεν χρησιμοποιήθηκε ούτε απο εμένα. Κρατημένο

5. Κάρτα γραφικών Calibre P860, GeForce 8600GT 512MB dual DVi. πιθανώς ελλατωματική. Κρατημένο

6. Inverter t73l031.00 που βγήκε απο laptop της Dell ή της Lenovo

7. CD μουσικής "Afrocubism"

8. Κινητό τηλέφωνο ZER E35 χωρίς φορτιστή Κρατημένο

 

Μήνυμα εδώ και πμ σε εμένα.

Παραλαβή απο το χώρο μου (Καλλιθέα) μέχρι την Κυριακή.

Επεξ/σία από e-tic
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...