Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Χαριζεται μητρικη ASUS MAXIMUS FORMULA SE (SPECIAL EDITION) σοκετ 775 σε αριστη οπτικη κατασταση με το backpanel της χωρις την ξεχωριστη καρτα ηχου.

Εχει μαλλον δυσλειτουργια με αρκετους τυπους μνημων η πιθανον να θελει νεο βιος με αποτελεσμα αλλες φορες να ξεκιναει και αλλες οχι.

Την παραλαμβανεται ΜΟΝΟΝ απο την εδρα μου πισω απο το εφετειο/αρειο παγο εντος 48ωρου.

Ποσταρετε πρωτα εδω και αμεσα στειλτε πμ.

 

http://www.asus.com/Motherboards/MAXIMUS_FORMULA_SPECIAL_EDITION/

 

P_500.jpg

 

 

ΚΡΑΤΗΜΕΝΗ......

Ευχαριστώ πολύ για τη μητρική υπόσχομαι εά την φτιάξω να του την δώσω
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί ρε, αφού είπα ότι τα έξοδα αποστολής είναι δικά μου, ποιο είναι το πρόβλημα;

Όχι ρε,εγώ στο Razor_7 μιλούσα για τα μεταφορικά.Δεν ενδιαφέρομαι εγώ έτσι κι αλλιώς :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναλόγως βάρους του πακέτου και μεθόδου αποστολής (απλό, συστημένο κτλ). Δεν μπορώ να ξέρω από τώρα, αλλά όσα και να είναι, κλάιν, μακάρι να κάνει τη δουλειά του αυτός που θα εκδηλώσει ενδιαφέρον, εμένα αυτό μου φτάνει.

  • Like 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

post-260042-0-92915500-1417346669_thumb.jpg

Χαρίζονται οι θηκουλες για Nexus 5. Μόνο η κόκκινη έχει χρησιμοποιηθει οι άλλες καθολου. Η ημιδιαφανης ελαφρώς κιτρινισε, η άσπρη είναι πλάτης και η μπλε πολύ λεπτή..

Παραλαβή από Αττική

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Avant Premiere στον κινηματογράφο "Αθήναιον" (Β.Σοφίας 124 - πλησίον ΜΕΤΡΟ Αμπελοκήπων) σήμερα του "Dumb and Dumber To" και παίζουν κάποιες προσκλήσεις (από  διαγωνισμό WIND) για την προβολή στις 20:30 (επί τόπου παρουσία το αργότερο στις 20:00).

 

Όποιος τυχόν ενδιαφέρεται :

 

1) Ποστάρει ένα "count me in" ΕΔΩ (όχι πμ γιατί είναι σχεδόν τίγκα το ίνμποξ και δεν θέλω να σβύσω μηνύματα για ν' ανοίξω χώρο χωρίς να τα ελέγξω πρώτα) και αναφέρει για πόσα άτομα προτίθενται να πάνε.

 

2) Επειδή είμαι κομμάτια και δεν ξέρω πόσο ακόμη θ' αντέξω για να ελέγξω την όποια κίνηση, καλό είναι η εκδήλωση ενδιαφέροντος να γίνει το συντομότερο δυνατόν. Να πούμε σε πρώτη φάση το αργότερο στις 17:00; (Και βλέπουμε...Ίσως αντέξω μέχρι 18:00)

Όπως καλό είναι ενδιαφέρον να εκδηλώσει όποιος πραγματικά ψήνεται να πάει και να μην το μετανιώσει κα'να τέταρτο μετά που θα το εκδηλώσει.

 

3) Μπορεί να πάει και ένα άτομο σκέτο, μπορεί να είναι και ζευγάρι, μπορεί και τρίο ( :rolleyes:), μπορούν και περισσότερα (δεν δίνω δεσμευτικό αριθμό, γιατί δεν ξέρω πώς θα πάει από ενδιαφέρον η φάση. Θα δούμε - βλέποντας και κάνοντας). Δεν χρειάζεται ταυτότητα, δεν χρειάζεται κάτι άλλο - απλά να δώσει ένα όνομα στο οποίο είναι κρατημένες οι προσκλήσεις, στο ταμείο, και όλα καλά.

Το οποίο όνομα θα το δώσω εγώ (μετά από επιλογή των "τυχερών", διότι σκοπεύω να το ποστάρω και σε άλλα φόρουμ) στους ενδιαφερόμενους, μέσω πμ.

 

 

http://tinyurl.com/osz7ym2

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα.

Απο Ηρακλειο Κρητης χαριζονται τα παρακατω...
Καποια ειναι λειτουργικα κ αλλα ελαττωματικα,για το λογο αυτο ειναι καλυτερα να δοθουν

σε ατομο απ΄την περιοχη μου και σε διαφορετικο καθε φορα,το προτιμω.

Εχω μεταφορικο οποτε θα ειναι ευκολο για το κεντρο,αλλιως με δεμα και τα εξοδα στον παραληπτη...

θα τα ανεβαζω ενα-ενα μολις φευγουν για να αποφυγω λαθη.

Μηνυμα πρωτα εδω και μετα σε πμ.

1΄΄Ελαττωματικη.Οθονη 19 με καλωδια και βαση, με μια αποτυχημενη προσπαθεια αλλαγης πυκνωτη΄΄παει καιρος΄΄...

οποιος θελει να ξαναδοκιμασει,αλλιως ανταλλακτικα.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...