Προς το περιεχόμενο

Apple ipod 20Gb (second edition)


dpolal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

paidia kai ego exo iPod 2.0 ton 20GB kai mou xalase stous 8 mines.fantastiki idea,poly kala ola,alla ti na to kano an ola ta alla einai kala kai to diko mou pou to plirosa 440 Euro xalase???den epikoinonei pleon me to PC,kai genika me PC,apla epanafortizetai,den mporo na epemvo sta dedomena tou.oti eixa valei mesa mexri to proto 8mino afto einai den mporo oute na grapso oute na sviso.

 

Exeis kanei Restore tou iPod meso tou s/w iPod Updater? (format tou iPod)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Exeis kanei Restore tou iPod meso tou s/w iPod Updater? (format tou iPod)

 

 

Παρόμοιο πρόβλημα είχα αντιμετωπίσει και εγώ και δεν έφταιγε το ipod αλλά τα windows...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια εχω δοκιμασει τα παντα και δεν παινει τιποτα.Δεν ξερω τι γινετε και περναει ο καιρος χωρις να μπορω να χρησιμοποιοησω το iPod.Εχω δοκιμασει και format και δεν κανει τιποτα.Παντως νομιζω οτι εχει παθει βλαβη η υποδοχη του iPod.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια εχω δοκιμασει τα παντα και δεν παινει τιποτα.Δεν ξερω τι γινετε και περναει ο καιρος χωρις να μπορω να χρησιμοποιοησω το iPod.Εχω δοκιμασει και format και δεν κανει τιποτα.Παντως νομιζω οτι εχει παθει βλαβη η υποδοχη του iPod.

 

Αν είσαι από Αθήνα πήγαινε στην Στουρνάρη απέναντι σχεδόν από το Πλαίσιο που είναι το κατάστημα της Apple και ζήτα από το παλικάρι που δουλεύει εκεί να συνδέσεται το ipod σου σε κάποιο από τα pc που έχει εκεί με ΑΛΛΟ καλώδιο όμως.

 

Αν λειτουργήσει τότε έχει πρόβλημα το καλώδιο σου...

Αν όχι τότε... :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

exw to ipod shuffle me 512Mb kai einai mikro san ena tsixlokouto....super euxaristimenos....me endiefere to mini ipod alla epeidi panta eimai san to gaidouri koubalontas polla pragmata gia to panepistimio logo sxolis...kateliksa sto shuffle...logo barous...midamino...kserw tha peite 512mb pou pas me to (biib) alla mias kai stin parea exoume oloi ipod (4 eimaste) oi upoloipoui 3 exoun 20G kai 2x40G .....tespa bazw ta 10 tragoudakia mou pou kserw oti tha prolabw na akousw mesa stin mera ....kai ama thelw data exw kai ena memory stick 5 Gb kserete gia kana tainiaki mwre.....me cd tha asxoloumaste twra...have fun paides IPOD RULES

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...