Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μάλλον το αντίθετο θα έλεγα πως ισχύει στο wow από την οδήγηση. Τουλάχιστον όσες έχω γνωρίσει εγώ - πλην μιας ΤΡΑΓΙΚΗΣ εξαίρεσης από την Ισλανδία lol - ήταν πάρα πολύ καλές παίκτριες.

 

Εγω παλι η γυναικες με τις οποιες επαιζα ηταν ολες μα ολες στην καλυτερη "αποδεκτες". Μαζι και η guild leader η οποια ηταν warrior ναι μεν καλο τανκ αλλα ακριβως το αντιθετο απο αυτο που φημιζονται οι γυναικες (η ικανοτητα multitasking). Βεβαια και ο γκομενος της που ηταν priest και αυτος ψιλοτραγικος ηταν σε οτιδηποτε εκτος απο PvE αλλα τουλαχιστον σε αυτο το παλικαρι "ελαμπε".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μιλαω για τις ηδη gamers που παιζουν το παιχνιδι και οχι για την γκομενα μου.

Η δικια μου εκτος απο Wii ολα τα αλλα δεν τα γουσταρει με τιποτα (αντε και Resident Evil που της αρεσει να με βλεπει να το παιζω).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε και στα 10ρια παλι δεν εχει mages :-)

 

λές ε? Δεν φεύγω εύκολα, είμαι και πιστή η άτιμη :P

 

Για αυτό ποτέ δεν πας με alt σε raids με mains. Οι mains με τους mains, και οι alts με τους alts.

 

Btw, αστειεύεσαι για 10άρι έτσι; Γιατί όταν πήγα στο 1ο μου 10άρι ICC μετά απο αρκετά 25άρια, μου φάνηκε γελοίο το instance.

 

Πας και παραπάς. Μπορούσα να κάνω rolls σε όλα τα tanking items αν ήθελα, άλλο που δεν το έκανα για να τα πάρει το main tank πρώτα.

Πήγες στο 10άρι μετά από 25άρι..λογικό να σου φαίνεται εύκολο. Εμείς πάμε μόνο σε 10άρια, που σημαίνει το 80% αυτών που έρχονται στα raids δεν έχουν καθόλου gear από 25άρι. Πήγαμε ICC μετά από ToGC10 και ακόμα κάποια fights είναι δύσκολα (δες putricide, sindragosa).

 

/αντρίλα mode on

 

Λοιπόν sleepy κάνω migrate τώρα, γίνομαι hordας και τους πλακώνω όλους στο ξύλο για πάρτι σου spammαροντας

 

A N A L, T A K E C A L E Y I N R A I D :lol:

 

/αντρίλα mode off

 

<3 :-D

 

Από άλλες γυναίκες που έχω γνωρίσει και παίζουν WoW μόνο μια ήταν πολύ καλή και σε hardcore guild. Ήταν η πρώην μου και της είπα να πάρει το WoW για να παίζουμε μαζί:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Από άλλες γυναίκες που έχω γνωρίσει και παίζουν WoW μόνο μια ήταν πολύ καλή και σε hardcore guild. Ήταν η πρώην μου και της είπα να πάρει το WoW για να παίζουμε μαζί:P

 

και εδώ σταμάταει το topic για να επεξεργαστούμε το "η πρώην μου"... :P

 

 

η πρώην guild σου? :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενα recruit ειπα να κανω αλλα δεν... :-(

 

Και γω εχω θετική εμπειρια απο γυναικες.. Και αυτες του guild ηταν καλες αλλά και 3 φιλες που παιζουν νιωθουν! μπορεί να βαριουνται να διαβασουν ή να μαθουν κατι αλλά ΤοC 10 1η φορα σε raid περα απο VoA λαθος δεν εκαναν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από άλλες γυναίκες που έχω γνωρίσει και παίζουν WoW μόνο μια ήταν πολύ καλή και σε hardcore guild. Ήταν η πρώην μου και της είπα να πάρει το WoW για να παίζουμε μαζί:P

 

Ξύπνησε ο σεξιστής μέσα μου!

 

Ακα

 

 

 

pc044%20eat%20pussy.jpg

with

web_logo.jpg

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...