Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ούτε κι' εγώ βολεύτηκα ποτέ το Healbot και οποιοδήποτε άλλο healing addon. Μόνο το X-Perl χρησιμοποιώ για να βλέπω όλα τα group στο raid. Πού είναι το fun του παιχνιδιού αν τα κάνεις όλα πατώντας 1 πλήκτρο? ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators
Πού είναι το fun του παιχνιδιού αν τα κάνεις όλα πατώντας 1 πλήκτρο? ;)

 

δεν πατάς ένα πλήκτρο, απλά περνάς το mouse πάνω από το κάθε raid member και ύστερα usάρεις το spell που θες με τα keybindings σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν πατάς ένα πλήκτρο, απλά περνάς το mouse πάνω από το κάθε raid member και ύστερα usάρεις το spell που θες με τα keybindings σου

 

Καλά που λέει ο λόγος το είπα αυτό ρε συ Thresh :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ήταν έτσι δε θα τερμάτιζε κανένα guild το WotLK. 25 μουλάρια στην αίθουσα και μπανιστήρι :-)

 

Μερικές guilds έχουν γυναίκες, άλλες έχουν πολλούς druids και paladins (GHEYYYYYYS :lol:) ε δεν νομίζω να είχαν και ιδιαίτερο πρόβλημα :P

 

Loling with your sig btw :lol:

 

Και η Sylvanas καλό μωρούλι. Σταθερή αξία όλα αυτά τα χρόνια

 

ss974.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μερικές guilds έχουν γυναίκες, άλλες έχουν πολλούς druids και paladins (GHEYYYYYYS :lol:) ε δεν νομίζω να είχαν και ιδιαίτερο πρόβλημα :P

 

Loling with your sig btw :lol:

 

Και η Sylvanas καλό μωρούλι. Σταθερή αξία όλα αυτά τα χρόνια

 

ss974.jpg

 

Λες ε; Με pala και drood βγαίνουν τα raid :-)

 

Sylvanas πάντα μωρό, με την κουκουλίτσα της και σχεδόν τίποτα άλλο.

 

Όσο για το sig, τι να κάνουμε, ας βγει κανένα φράγκο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατά τύχη ανακάλυψα πως το account μου είναι active. Σε κάποιον είχα στείλει scroll of Ress εδώ στο insomnia - δεν θυμάμαι name - και το ενεργοποίησε χωρίς να μου το πει μετά από καιρό :lol:. Θα πιω τα brew samples στην υγειά του :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αντε οι paragon βγάλνε επιτέλους και το LK 25 hc. Προσωπικά περίμενα να τους πάρει περισσότερο χρόνο για να τον φάνε , κάτι παραπάνω από δύο μήνες χρειάστηκαν . Το πολύ θετικό ήταν ότι το raid δεν είχε κανένα mage μέσα , πάντα έλεγα ό,τι ήταν τελείως άχρηστοι , πέρα από το να φτιάχνουν προβατάκια , το πολύ αρνητικό ότι είχαν retri pala μέσα . Τι άλλο θα δουν τα μάτια μας , δεν αντέχεται τόση απελπισία με αυτά τα classes.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...