Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ε...ΙΔΙΑ στοιχεια? Δηλαδη εαν αγορασει καποιος καποιου το αccount με 1 toon, δεν μπορει να μεταφερει αυτο το toon στο δικο του account ? η το αντιθετο ετσι ωστε στο τελος να εχει ολα τα toons σε ενα account ?

 

To e-mail και τα Shipping details του account μπορεις να τα αλλαξεις παντος.

 

Άμα δεν έχουν ίδια ονόματα τα accounts μεταφορά δεν γίνεται.Μόνο με κλάψα σε κάνα gm/email,οπού χρειάζεσαι legit δικαιολογία και καλά.Η μόνη λύση είναι το κουτί που είπε και ο polaki, που ρίχνει το κέρδος σου γενικά, άσε που όσοι δεν το ξέρουν ξενερώνουν με την ιδέα της δεύτερης συνδρομής,συν το ότι το όνομα σου(account) θα γίνει μπάλα ανά την υφήλιο(όχι ότι θα γίνει τίποτα απλά είναι λίγο meh).Ο χρυσός αιώνας για πώληση account έχει περάσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ρε παιδιά ,

τι cool φωνή ο professoras στο ICC, καλά ζωγράφισε πάλι η blizz . Μαζευτήκαμε κάτι causaloκοπρόσκυλα χτές και μετά καμιά 10αρια wipes τον φάγαμε . Από τις καλές στιγμές του παιχνιδιού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά ,

τι cool φωνή ο professoras στο ICC, καλά ζωγράφισε πάλι η blizz . Μαζευτήκαμε κάτι causaloκοπρόσκυλα χτές και μετά καμιά 10αρια wipes τον φάγαμε . Από τις καλές στιγμές του παιχνιδιού.

 

Good news everyone!!!!!

Professor Fansworth απο Futurama!

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=1D1cap6yETA[/ame]

 

και ο γνωστός μας Putri! :-)

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=9PStC-LNZ2s[/ame]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον για Resto Druid, τι add-ons προτεινετε ?

 

HealBot ? Grid ? other?

 

Νεο toon, 80ρι με full t10 θα μου ρθει :) και σχεδον τζαμπε , και τωρα το μαθαινω... Δεν ειμουν ποτε healer .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως... και ειδικά για druid αν δεν έχεις παίξει ποτέ σου resto.

 

Διάβασε οπωσδήποτε αυτό, τουλάχιστον να έχεις μια ιδέα για το πως χειρίζεσαι ένα resto druid.

 

Προσωπικά μόνο το X-Perl χρησιμοποιώ. Το grid και το healbot δεν με βόλεψαν καθόλου. Αν και αυτό είναι καθαρά θέμα προσωπικού γούστου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά μόνο το X-Perl χρησιμοποιώ. Το grid και το healbot δεν με βόλεψαν καθόλου. Αν και αυτό είναι καθαρά θέμα προσωπικού γούστου.

 

Συμφωνώ, και εγώ μόνο XPerl για τον priest μου.

Εχω δει βιντεο που πολλοι χρησιμοποιούν το healbot και το grid, κυριως επειδή πχ με αριστερο κλικ πανω στη μπαρα ενος char κανεις πχ μικρό heal και με δεξι κλικ κανεις μεγαλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ, και εγώ μόνο XPerl για τον priest μου.

Εχω δει βιντεο που πολλοι χρησιμοποιούν το healbot και το grid, κυριως επειδή πχ με αριστερο κλικ πανω στη μπαρα ενος char κανεις πχ μικρό heal και με δεξι κλικ κανεις μεγαλο.

 

Οχι μονο! Μπορεις αν εχεις πλαγια πληκτρα να τα ορισεις και αυτα.. π.χ. για priest να βαλεις prayer, CoH, flash κλπ.

Παντως και γω προτιμω το Χperl.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...