Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

πολυ ειναι...

 

Το προβλημα ειναι οτι οτι αν το account εχει 8+ toons δεν ενδιαφερει σχεδον κανενα, ολοι παιρνουν για 1 αντε 2/3 toons, τα αλλα toons χανουν την αξια τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερώτηση. Αξίζει τον κόπο να πάρεις 100 euros για κάτι που έχεις ξοδέψει καλώς ή κακώς μήνες από τη ζωή σου; Δε λέω πως πρέπει να είναι τόσο μεγάλη η συναισθηματική αξία αλλά σιγά τα λεφτά στην τελική..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αξίζει αν θέλεις να ξεφορτωθείς το παιχνίδι και νιώθεις εγκλωβισμένος σε αυτό. Δηλαδή αντί να διαγράψεις τους χαρακτήρες σου, τους πουλάς, βγάζεις και ένα χαρτζιλίκι και πάμε γι' άλλα. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειναι μονο αυτο.. Το να τους κρατησεις δεν λεει κατι γιατί έτσι κι αλλιως δεν μπορεις να τους ξαναδεις και σε 5-6 χρονια θα εχουν χαθει τελείως δεν είναι κατι που μπορείς να πιάσεις ή να δεις κάτι που θα σου μείνει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα, αν μπει όμως το Cataclysm και αναδιοργανώσει το παιχνίδι από την αρχή και του δώσει νέο ενδιαφέρον, άντε ξανανέβασε εσύ χαρακτήρα από το 0 μέχρι το 85 και μάλιστα όχι 1 αλλά 6-7 που βλέπω σε μερικούς χαρακτήρες.

 

Από την άλλη σκέφτομαι ότι όταν βγάλει η Blizz νέο MMO μπορεί να σου δίνει κάποια προνόμια εάν έπαιζες WoW. Ποτέ δεν ξέρεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρε άδεια account και κάνε τους χαρακτήρες transfer εκεί και σε όποιον server θέλει ο αγοραστής. Πιο πολλά θα βγάλεις με 1 account / 1 80άρης παρά με 2 account όσους char και να έχεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eνα Night Elf druid θα μου δωσει κανεις τελικα ? pm me

 

Ας ειναι και horde στη χειροτερη, αλλα εκει θελει και Faction Change και Realm trasnfer

 

δεν θελω 500 toons....αλλωστε εχω και τα δικα μου :)

 

---------- Προσθήκη στις 09:42 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 09:32 ----------

 

Από την άλλη σκέφτομαι ότι όταν βγάλει η Blizz νέο MMO μπορεί να σου δίνει κάποια προνόμια εάν έπαιζες WoW. Ποτέ δεν ξέρεις.

Next Gen MMO = World of Starcraft :confused:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω που εδινα ολο το account μαζι με τα cds(μονο αυτα εκαναν 70-80 ευρω) 120 ευρω δεν το επερνε κανεις.

Εχω 2 80αριδες μεσα εναν 73αρη και καποιους μικροτερους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παντως οταν πουλουσα το account με 7 80ριδες 2 70 ριδες και 1 49 lvl λους τους char του game με λιγα λογια μαζι με epic flight mount στους 7 80ριδες και 54.000 gold μαζι με ολα τα proffs full οπου και αν το εβαλα πανω απο 200 € δεν εδινε κανεις . Στο τελος το κρατησα.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα ρε παιδιά είναι οτι ο αλλος θέλει να παίξει το παιχνίδι, όχι να κάτσει να μάθει πυρινική φυσική για το πώς να παίζει 10 class. Εδω αν δεν εχεις ανεβασει μονος σου χαρακτηρα δεν την παλεύεις με τιποτα, θελει ΠΟΛΥ διαβασμα στην αρχη για να πεις οτι εμαθες να παιζεις. Οπότε τί να το κάνει ο αλλος το account με 5 και 6 chars? Αχρηστοι θα πανε.

 

Η λύση των καινούριον account είναι η εξής, αγοράζεις καινούριο Wow, Wow BC, WoW Wrath με ενα κόστος κοντα στα 50€ συνολο. Το φτιαχνεις με τα ΙΔΙΑ στοιχεία του κανονικού account ωστε να μπορεις να μεταφερεις καποιο χαρακτηρα με 20€. Εισαι λοιπόν ήδη στα 70 κοστος.

 

Ενα account με 1 80άρη με το ζόρι να πάει 80-90€.... Άρα τί θα βγάλεις? 20€ και αν....

Αν ο φιλος σου έχει 7 chars, θα βγάλει καθαρό κέρδος καμιά 120άρα maximum *ΑΝ* καταφέρει να τους πουλήσει όλους... Γενικά, πολύ χλωμό τον κόβω.. Καλύτερα ας διώξει αν μπορεί με 200maximum το μεγαλο account και όσο όσο το άλλο.

 

Αν θέλεις στείλε μου σε ΡΜ τα armory links απ'το account με τους 4 να δω τί professions έχουν. Ίσως χρειαστώ κάποιον να τον κάνω gold maker :-)

 

---------- Προσθήκη στις 14:20 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 14:17 ----------

 

Μια ερώτηση. Αξίζει τον κόπο να πάρεις 100 euros για κάτι που έχεις ξοδέψει καλώς ή κακώς μήνες από τη ζωή σου; Δε λέω πως πρέπει να είναι τόσο μεγάλη η συναισθηματική αξία αλλά σιγά τα λεφτά στην τελική..

 

Αν καποιος εχει αποφασίσει οτι δεν θα ξαναπαίξει, θα πανε χαμενοι οι χαρακτηρες. Στη θέση του τί θα έκανα? Θα πούλαγα το account οσο οσο, και θα αγόραζα απο figureprints το αγαλματάκι του main char μου με 120€. Ετσι το κρατάς και εχεις και το συναισθηματικο κομματι καλυμένο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Η λύση των καινούριον account είναι η εξής, αγοράζεις καινούριο Wow, Wow BC, WoW Wrath με ενα κόστος κοντα στα 50€ συνολο. Το φτιαχνεις με τα ΙΔΙΑ στοιχεία του κανονικού account ωστε να μπορεις να μεταφερεις καποιο χαρακτηρα με 20€. Εισαι λοιπόν ήδη στα 70 κοστος.

 

 

Ε...ΙΔΙΑ στοιχεια? Δηλαδη εαν αγορασει καποιος καποιου το αccount με 1 toon, δεν μπορει να μεταφερει αυτο το toon στο δικο του account ? η το αντιθετο ετσι ωστε στο τελος να εχει ολα τα toons σε ενα account ?

 

To e-mail και τα Shipping details του account μπορεις να τα αλλαξεις παντος.

Επεξ/σία από stefanos9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Next Gen MMO = World of Starcraft :confused:

 

η blizzard το έχει διαψεύσει, έχει δηλώσει ότι θα είναι διαφορετικό από το lore των άλλων παιχνιδιών της

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...