Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αϊ καλά, 30% περισσότερo health, σημαίνει να έχεις tanks με ~65-70k ζωή....

 

Πάει το έχουν ξεφτυλίσει τελείως.

 

τώρα έχεις 60-70 hp tanks. Με το 30% αστα να πάνε... Θα πατάει το αρκούδι last stand που τώρα πιάνει 130 και πηγαίνει στα 170 και άντε να τον fullareis

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πουλαω το account μου για οποιον ενδιαφερεται(WoW, BC και Wrath) και εχω 22 μερες παιχνιδιου που μενουν.

 

Ο main ειναι ενας draenei paladin level 80 στον twillight hammer pvp. Exει epic mount και epic flying mount, dual spec prot,ret. Ειναι ντυμενος με wrathful,relentless και furius και εχει 4500 golds.

 

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twilight's+Hammer&cn=Yperaspisths

 

Tιμη 60 ευρο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) 30000 Gold ---> ΔΩΡΕΑ ΣΤΟ GUILD

 

2) Lvl80 Arcane Mage, GS 5970 ----> DELETE

Lvl80 Retri Pala, GS 5400 ---> DELETE

 

3) Subscription cancelled....

 

4) Account Password = fucked up

 

5) Tα DVDs/κουτια του game , τα εκανα 1000 κοματια και τωρα ειναι ατη χωματερη.

 

6) Uninstalled both Retail & PTR versions.

 

7) LOL . Ι FEEL SUPER GOOD & FREE !

 

H φλασια μου ηρθε ξαφνικα τωρα που εγινα μπαμπας και ειχε αρχισει να μου τη βαραει το game...

 

Παντως ειμουν εθισμενος, και το καταλαβα τωρα....

 

Γιατι εστω και μιση ωρα τη μερα εμπαινα , να παρω τα ΕοF απο random, χωρια απο τα raids...

 

Ενα ΣΚ τo σκεφτομουν αν θα εφευγα εκδρομη, γιατι θα εχανα τα ΕοF 2 ημερων !!....

Δυο φορες που επεσε η ADSL σε raid ICC25, φρικαρα......, εχασα και τα loot!

Σε ραιd, και η μανα μου να πεθαινε δεν εδινα σημασια...

..Αggressive stand

Και αλλα πολλα...

 

Never again MMORPG !!!!!!

αντε κανα starcraft2 Offline !

 

PS: Η απο πανω μεθοδος δεν ειναι για ολους ,.. δεν χρειαζεται καποιος να ειναι τοσο RADICAL, αλλα για μενα κανει θαυματα.

Ποτε δεν ειμουν ανθρωπος με μετρο, αντιθετως .. και με πολλα vices στο παρελθον!

 

 

lol τελικα δεν τη γλυτωνεις με τιποτα !!

 

εστειλα pm σε ενα GΜ σημερα και μεσα σε 4 ωρες εκανε restore τον main μου !!!

(ε..ξαναβρηκα το password μεσω του secret question, και το s/w online ..!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
lol τελικα δεν τη γλυτωνεις με τιποτα !!

 

εστειλα pm σε ενα GΜ σημερα και μεσα σε 4 ωρες εκανε restore τον main μου !!!

(ε..ξαναβρηκα το password μεσω του secret question, και το s/w online ..!)

 

ε μα και εσύ, 5970 GS τον αφήνουν? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

lol τελικα δεν τη γλυτωνεις με τιποτα !!

 

εστειλα pm σε ενα GΜ σημερα και μεσα σε 4 ωρες εκανε restore τον main μου !!!

(ε..ξαναβρηκα το password μεσω του secret question, και το s/w online ..!)

 

Ρε, ξανακύλησες? Φτου κι από την αρχή? Ρε, είσαι πατέρας πια, κάτσε να ξελαμπικάρεις λίγο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

..χα

 

Επαιξα ενα random χτες.... 20mins play in one week, lol

 

Δεν θα ανανεωσω καρτα τωρα...

 

Αλλα τους χαρακτηρες λεω να τους κρατησω αφου μου τους ρεστοραρανε !!!! Και μαλλον αυτο θα κανω.

 

Εκτος αν του βαλω sell ενα συμβολικο ποσο για να ξεμπλεκουμε.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτείνω να κρατήσεις τους χαρακτήρες σου, να απέχεις κανένα δίμηνο, για να ξαναβρείς τον εαυτό σου ολοκληρωτικά και με καθαρό μυαλό πλέον, να μπορέσεις να ξαναπαίξεις με μέτρο.

 

Προτείνω επίσης να αλλάξεις avatar, γιατί όπως φαίνεται σου έχει γίνει εμμονή το όλο θέμα. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κρατησε τους χαρακτηρες σου και αστους να υπαρχουν απλα . Εγω το ειχα παρατησει λογω γαμου και τρεξιματος 8 μηνες και πλεον μπαινω παιζω χαβαλε καπου καπου κανα heroic οταν εχω ρεπο και η γυναικα μου δουλευει και ΜΟΝΟ τοτε . Οταν ειναι σπιτι δεν υπαρχει το wow .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολα μπορούν να συνδυαστούν WoW, βόλτα και εκδρομές με φίλους και οικογένεια, γενικά τα πάντα. Εγώ παίζω παιχνίδια 10 χρόνια τώρα ξεκινώντας απο Diablo II και πέρα. Προτιμώ να παίξω κανένα παιχνιδάκι παρά να δω TV. Ομως πηγαίνω και τις βόλτες μου και σινεμά και εκδρομές όταν το επιτρέπουν τα οικονομικά μου. Το gaming είναι κι αυτό μια απόλαυση όπως τόσα άλλα πράγματα στη ζωή! Οπως και το ποδόσφαιρο για το 90% των αντρών!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα συμφωνήσω με τον athinamj. Το να πας σε 2 raid τη βδομάδα και να παιζεις κανα 30λεπτα με 1 ωρα την ημερα πέρα απο χαλαρωτικό είναι και ευχάριστο για σένα. Το θεμα ειναι να καταφέρεις να περιοριστείς σε αυτούς τους χρόνους.

Παντως πλην μιας μικρης περιοδου περσι ποτε δεν εβαλα το wow πάνω από τη βολτα με φίλους, σινεμα, καφε κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

σιγουρα...και εγω εχω παιξει απειρα παιχνιδια.

 

Αλλα πιστευω οτι τα αλλα παιχνιδια (apart from MMORPGs) δεν εχουν καμια σχεση με το WoW , οσο αφορα το level εθισμου, τις ωρες καψιματος, τις ωρες διαβασματος !, κλπ..

 

Εγω ετσι θα το παω απο δω και περα, πχ αν περασουν 7 μερες και εχω 2-3 ωρες να σκοτωσω, θα ευχαριστηθω στο maximum ενα raid ...!

 

Μια που μου ηρθε, γραφοντας /played σας λεει το συνολικο real χρονο που εχετε φαει μεσα στο game... Για ποσταρετε κανα νουμερο και ποτε ξεκινισατε wow , να βρουμε το mean ΩKPD σας (Ωρες καψιματος per Day) !!!

 

Προτείνω επίσης να αλλάξεις avatar, γιατί όπως φαίνεται σου έχει γίνει εμμονή το όλο θέμα. :P

...που να σου πω κιολλας οτι εκανα register στο ιnsomnia, μονο λογω αυτου του thread !

Επεξ/σία από stefanos9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...