Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μπα....οτι βρεις με κατω απο 15g....

50g με τιποτα.....

δεν ειναι το θεμα οτι θα θελουν frozen orbs οσο αυτα που μπορεις να παρεις με αυτο....π.χ.

αν με 15g που κανει το frozen orb, το αλλαζεις για frost lotus (π.χ) που κανει 30-50g ή eternal fire που κανει 25g-30g, ή crusader orb (6x15g=90) που κανει 150g και δινεις αυτα στο ah. Yπομονη, λιγα λιγα, δες τι αναγκη μπορει να εχουν οι alts σου μιας και μπορεις να παρεις οσα crusader orbs θες και να φτιαξεις τα crafted σχεδον τζαμπα. Επισης τα cds σε tailoring και bs απο οτι ξερω δεν θα υπαρχουν πλεον και κανε τα κουμαντα σου.

 

Κατα τα αλλα χτες αλλαξα ολα τα stonekeeper shards που ειχα, καπου 3000 απο ολους τους alts, και το εκανα honor (200.000 honor, καθε 70.000 αγοραζα λογω cap) και απο εκει τα εκανα epic gems....χεχεχε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Reforging - While these changes will go a long way to making a wider variety of stats more attractive, we understand that sometimes you simply don’t want more Hit Rating on your gear or you’d rather have more Haste than more Crit. In Cataclysm, we are going to give players a way to replace stats on gear as part of the existing profession system. As a general rule of thumb, you’ll be able to convert one stat to 50% of another stat. While some conversions (like converting Stamina to Strength) won’t be permitted, the goal is to let you customize your gear more.

 

Επιτέλους!!! Γενικά βλέπω πως πλεον ο καθενας θα μπορεί να κανει τις επιλογές του αναλογα το στυλ παιχνιδιου του και να μην εχουν ολοι μα ολοι το ιδιο gear.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

1) 30000 Gold ---> ΔΩΡΕΑ ΣΤΟ GUILD

 

2) Lvl80 Arcane Mage, GS 5970 ----> DELETE

Lvl80 Retri Pala, GS 5400 ---> DELETE

 

3) Subscription cancelled....

 

4) Account Password = fucked up

 

5) Tα DVDs/κουτια του game , τα εκανα 1000 κοματια και τωρα ειναι ατη χωματερη.

 

6) Uninstalled both Retail & PTR versions.

 

7) LOL . Ι FEEL SUPER GOOD & FREE !

 

H φλασια μου ηρθε ξαφνικα τωρα που εγινα μπαμπας και ειχε αρχισει να μου τη βαραει το game...

 

Παντως ειμουν εθισμενος, και το καταλαβα τωρα....

 

Γιατι εστω και μιση ωρα τη μερα εμπαινα , να παρω τα ΕοF απο random, χωρια απο τα raids...

 

Ενα ΣΚ τo σκεφτομουν αν θα εφευγα εκδρομη, γιατι θα εχανα τα ΕοF 2 ημερων !!....

Δυο φορες που επεσε η ADSL σε raid ICC25, φρικαρα......, εχασα και τα loot!

Σε ραιd, και η μανα μου να πεθαινε δεν εδινα σημασια...

..Αggressive stand

Και αλλα πολλα...

 

Never again MMORPG !!!!!!

αντε κανα starcraft2 Offline !

 

PS: Η απο πανω μεθοδος δεν ειναι για ολους ,.. δεν χρειαζεται καποιος να ειναι τοσο RADICAL, αλλα για μενα κανει θαυματα.

Ποτε δεν ειμουν ανθρωπος με μετρο, αντιθετως .. και με πολλα vices στο παρελθον!

Επεξ/σία από stefanos9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλοι εθισμένοι έχουμε υπάρξει με το wow, δεν είσαι ο μόνος ωστόσο βρίσκω κάπως υπερβολική την όλη αντίδραση σου.

 

Anyway, να σου ζήσει το "gnomeάκι" :P!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) 30000 Gold ---> ΔΩΡΕΑ ΣΤΟ GUILD

 

2) Lvl80 Arcane Mage, GS 5970 ----> DELETE

Lvl80 Retri Pala, GS 5400 ---> DELETE

 

3) Subscription cancelled....

 

4) Account Password = fucked up

 

5) Tα DVDs/κουτια του game , τα εκανα 1000 κοματια και τωρα ειναι ατη χωματερη.

 

6) Uninstalled both Retail & PTR versions.

 

7) LOL . Ι FEEL SUPER GOOD & FREE !

 

H φλασια μου ηρθε ξαφνικα τωρα που εγινα μπαμπας και ειχε αρχισει να μου τη βαραει το game...

 

Παντως ειμουν εθισμενος, και το καταλαβα τωρα....

 

Γιατι εστω και μιση ωρα τη μερα εμπαινα , να παρω τα ΕοF απο random, χωρια απο τα raids...

 

Ενα ΣΚ τo σκεφτομουν αν θα εφευγα εκδρομη, γιατι θα εχανα τα ΕοF 2 ημερων !!....

Δυο φορες που επεσε η ADSL σε raid ICC25, φρικαρα......, εχασα και τα loot!

Σε ραιd, και η μανα μου να πεθαινε δεν εδινα σημασια...

..Αggressive stand

Και αλλα πολλα...

 

Never again MMORPG !!!!!!

αντε κανα starcraft2 Offline !

 

PS: Η απο πανω μεθοδος δεν ειναι για ολους ,.. δεν χρειαζεται καποιος να ειναι τοσο RADICAL, αλλα για μενα κανει θαυματα.

Ποτε δεν ειμουν ανθρωπος με μετρο, αντιθετως .. και με πολλα vices στο παρελθον!

 

 

Έπρεπε να το τραβούσες σε βίντεο και να το ανέβαζες στο Youtube.

 

Θα έσπαγες τα κοντέρ στα views:p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) 30000 Gold ---> ΔΩΡΕΑ ΣΤΟ GUILD

 

2) Lvl80 Arcane Mage, GS 5970 ----> DELETE

Lvl80 Retri Pala, GS 5400 ---> DELETE

 

3) Subscription cancelled....

 

4) Account Password = fucked up

 

5) Tα DVDs/κουτια του game , τα εκανα 1000 κοματια και τωρα ειναι ατη χωματερη.

 

6) Uninstalled both Retail & PTR versions.

 

7) LOL . Ι FEEL SUPER GOOD & FREE !

 

H φλασια μου ηρθε ξαφνικα τωρα που εγινα μπαμπας και ειχε αρχισει να μου τη βαραει το game...

 

Παντως ειμουν εθισμενος, και το καταλαβα τωρα....

 

Γιατι εστω και μιση ωρα τη μερα εμπαινα , να παρω τα ΕοF απο random, χωρια απο τα raids...

 

Ενα ΣΚ τo σκεφτομουν αν θα εφευγα εκδρομη, γιατι θα εχανα τα ΕοF 2 ημερων !!....

Δυο φορες που επεσε η ADSL σε raid ICC25, φρικαρα......, εχασα και τα loot!

Σε ραιd, και η μανα μου να πεθαινε δεν εδινα σημασια...

..Αggressive stand

Και αλλα πολλα...

 

Never again MMORPG !!!!!!

αντε κανα starcraft2 Offline !

 

PS: Η απο πανω μεθοδος δεν ειναι για ολους ,.. δεν χρειαζεται καποιος να ειναι τοσο RADICAL, αλλα για μενα κανει θαυματα.

Ποτε δεν ειμουν ανθρωπος με μετρο, αντιθετως .. και με πολλα vices στο παρελθον!

 

Έτσι το έκοψα γι' αυτό. Όταν κανονίζαμε για snowboard Σ/Κ και η guild είχε raid έπιανα τον εαυτό μου να μην ενδιαφέρεται για την λατρεία του, το snowboard, και να διψάω για raids και για loots.

Βέβαια εσύ έκανες και delete τους χαρακτήρες και gz γιατί θέλει μεγάλα cohones γι' αυτό.

 

Δεν φταίς εσύ που δεν έχεις μέτρο, είναι τέτοιου είδους τα MMORPG που σε βάζουν σε ένα διαρκή ανταγωνισμό, στα όρια του αρρωστημένου. Αν επιστρέψω ποτέ, θα επιστρέψω συνειδητά με χρονόμετρο στις ώρες παιχνιδιού, όχι επειδή το θέλει η Blizzard.

 

Welcome back to life και να σου ζήσει το τέκνον. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πολυ απλά ένιωσα καλύτερα όταν κατάφερα να παίζω με μέτρο. Δεν είναι άσχημο να το κόβεις για ένα μεγάλο διάστημα, αλλά δε βλέπω το λόγο να μην κάνω κάτι που μου αρέσει όπως το να ασχολούμαι με το WoW μαζί με άλλα πράγματα που μου αρέσουν. Κάποιες φορές θα βρεθείς με 1-2 ώρες για σκότωμα. Ε από το να δώ τηλεόραση χίλιες φορές! Πραγματικά τώρα νιώθω πολύ καλύτερα και από τις εποχές που έπαιζα πολύ άλλα και από τις εποχές που δεν έπαιζα καθόλου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Για την ακρίβεια buffάρονται οι παίκτες. +5% health, heal & damage.

 

Αλλά όσοι θέλουν μπορούν να το απενεργοποιήσουν.

 

θα φτάσει μέχρι 30% όσο περνάει ο καιρός...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα φτάσει μέχρι 30% όσο περνάει ο καιρός...

 

Αϊ καλά, 30% περισσότερo health, σημαίνει να έχεις tanks με ~65-70k ζωή....

 

Πάει το έχουν ξεφτυλίσει τελείως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...