Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλά τέτοιο πράγμα δεν έχω ξανασυναντήσει.

 

* 2ο(!) try Professor, wipe στο 0.1%.... Τελικά μας πήρε αρκετά παραπάνω.

* 1ο kill Blood Queen, με το που έκανε enrage (πέθανε το tank,και στο καπάκι αυτή).

* 2o kill Blood Queen, enrage, πεθαίνουν όλοι εκτός απο ένα rogue, πριν κάνει reset πεθαίνει απο τα dots!!

* Wipe στην Sindragosa στο 0.02%!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλό είναι όσοι δεν έχουν frozen orbs να κάνουν need από εδώ και πέρα γιατί αρκετοί δεν διαβάζουν τα patch notes.

 

Εχθές ήμουν 1+ ώρα σε ένα raid group για ICC25 ώσπου ο raid leader (huntard) με έκανε kick χωρίς λόγο. Σήμερα είδα ότι πήγε μόνο ICC10 εώς το δεύτερο boss. Serves him right:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι εμπειριες μου με κακους hunter εχουν περασει ανεπιστρεπτί και στο παλιο γκιλντ και εδω που παιζω τωρα εχουμε εξαιρετικους Hunter! Περιέργως από τους πιο ψαγμένους πάνω στο game. Πάντως τώρα που το λες δεν εχω δει ποτε RL hunter.. Ούτε σε pug!

 

Eκανα την DK τανκ και τα σπάει :-D αλλά μαλλον θα εχω πρόβλημα με το TPS σε Raids :-( καμια ιδέα για rotation σε frost DK?

- Γίνε blood? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ο prot paladin με ret gear τα σπαει στην αρενα και pvp γενικοτερα. Επαιζα για χαβαλε με ενα rogue και ειχαμε 3 νικες και καμια 15 ηττες. Μολις γυρισα σε prot με το ιδιο gear ,εχουμε ξεσκιστει στις νικες και απο 3-15 ειμαστε στο 32-26. Και να φανταστειτε δεν εχω κανα τρελο one hand και καμια φοβερη shield. Eπισης παιζουμε χωρις mic και στην ουσια χωρις συννενοηση. Ειμαι περιεργος να δω που θα φτασουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαβάσατε για το trojan που βγήκε, ούτε authenticator σε σώζει. http://www.mmo-champion.com/news-2/authenticator-accounts-hacked-icc-quests-crimson-deathcharger/

Ψάχνεις τον υπολογιστή σου για το αρχείο "emcor.dll" και το κάνεις delete. Μετά μπαίνεις στο account σου και αρχίζεις το QQ:p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...