Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κανενας χαλαρος παικτης ωρε παιδια στον Twilght Hammer υπαρχει?Ειμαι 35 lvl mage human και το ειχα παρατησει το παιχνιδι κανενα χρονο και ψαχνω παρεα.

 

Ειμαι σχεδον εντελως noob ομως..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είπα να παίξω λίγο χαλαρά, αλλά ώρες ώρες εκνευρίζομαι με τα achievements και το gearscore και όλες αυτές τις νέες μόδες ;p Ζητάνε achievement για τον Toravon! Αν είναι δυνατόν! Μιλάμε για γελοίο fight. Zητάνε achievements για ICC. Αν κάποιος το έχει σημαίνει ότι έχει και guild. Αν έχει guild γιατί να κάνει τον κόπο να μπλέξει με pugs?

 

Και τι σημαίνει το μεγάλο gearscore στην τελική? Μπορεί κάποιος να χει items με μεγάλο item level και τα items να μην είναι τα πιο κατάλληλα. Ο,τι να ναι.. Όταν φοράγαμε tier5 κάτι τέτοιοι τύποι πάλευαν με τα πρώτα boss του Karazhan.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όχι δεν είναι αρκεί να σου πέσουν αυτά που θέλεις γρήγορα. Έχω κολλήσει 4,8κ gs στον paladin γιατί κάθε φορά που πέφτει κάτι καινούριο κάνω pass στο main tank (γιατί ο pala μου είναι alt) με αποτέλεσμα να μην παίρνω τίποτα, και έχω και τύχη που είναι τελείως γτπ οπότε δεν πέφτει κάτι από τα προήγουμενα bosses.

 

ουφ έπρεπε να το βγάλω από μέσα μου:mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπου μπορεί και το αξίζει why not. Άλλωστε έχουμε πολλούς παίκτες όπου οι alt τους είναι το ίδιο με τους main τους. Εκτός αυτού πάρα πολλές φορές έχουμε βάλει alt σε main raid γιατί απλά δεν είχαμε το class την ημέρα εκείνη. Τέσπα το συγκεκριμένο θέμα είναι κάπως "ιδιαίτερο" και μπορού να γίνουν πολλές παρεξηγήσεις και "μαλώματα" στην προσπάθεια να καταλήξουμε κάπου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω ένα μικρό προβληματάκι και θα ήθελα να το αναφέρω. Παίζω WoW πάνω απο 1,5 χρόνο χωρίς κανένα πρόβλημα. Εχω iMac 24''. Τον τελευταίο καιρό παίζω Wintergrasp χωρίς κανένα ιδιαίτερο πρόβλημα, μόνο λίγο lag όπως και στο Dalaran! Χθες το βράδυ καθώς ήμουν στο Wintergrasp κράσαρε το παιχνίδι, όχι ο υπολογιστής, και έπρεπε να ξαναμπώ (φυσικά δεν πρόλαβα τον αγώνα). Κάνοντας ένα ψάξιμο στο νετ, είδα οτι πολλοί αντιμετωπίζουν αυτό το πρόβλημα στο Wintergrasp και στο Dalaran πολλές φορές. Να σημειώσω οτι έπαιζα full screen!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε μην τα θέλουμε κι όλα, σιγά μην passάρουν main chars για alts σε guild runs :P

 

εννοείται ότι δεν θα passάρουν αλλά όταν έρχομαι με τον alt το κάνω για κάποιο λόγο, ή το χρειάζεται το guild για να γίνει αυτό το run ή εγώ είμαι μαζοχίστρια. :P Άσε που αν rollάρω ποιος ξέρει πόσο θάψιμο θα φάω όταν κοιμάμαι:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...