Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

lol δεν παίζω καν με τον mage τώρα, μόνο τα dailies. Είμαι στον prot pala ίσως για το υπόλοιπο του ICC/expansion λόγο guild drama.

 

WE WANT SLEEPY σε fps!!!! Φτάνει πια το wow :-D. Εγώ εδώ και ένα μήνα απλά κάνω trasmute και cloths :P. Σε λίγες ημέρες τελειώνει το account μου (και πάλι :P). Επιστροφή στο cataclysm. Βγαίνουν τόσα πολλά και καλά games αυτόν τον καιρό που πραγματικά, η διάθεση gaming χρόνου για wow είναι καθαρή σπατάλη.

 

Fire είμαι και είναι μακράν πιο διασκεδαστικό,αν κ πλέον δεν παίζω γιατί σε 1 εβδομάδα μπαίνω φαντάρος.

 

Επιτέλους θα μπορώ να κοιμάμαι ήσυχος :P!!!! Καλό κουράγιο....

 

P.s. αν διαθέτεις πλουτόνιο, μπορώ να σε πετάξω με την delorean μου 9 μήνες μπροστά :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Το είχε στο mmochampion. Ο λόγος ότι έκαναν exploit saronite bombs ενώ είδαν ότι κάτι δεν πήγαινε καλά (έκανε respawn ένα platform και δεν χρειαζόταν να κάνουν dps valkyries ή κάτι τέτοιο). Οι ίδιοι λένε ότι θα τον είχαν σκοτώσει και χωρίς bug αλλά το ban το τσίμπησαν για 72 ώρες. Τώρα next week :-)

 

bullshit ban ήταν...ας το είχαν προβλέψει οι προγραμματιστές για να μην μπορεί να γίνει εξαρχής...έγιναν ρόμπα και για αυτό έπεσε το ban και αφαιρέθηκαν achievements & loot

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

bullshit ban ήταν...ας το είχαν προβλέψει οι προγραμματιστές για να μην μπορεί να γίνει εξαρχής...έγιναν ρόμπα και για αυτό έπεσε το ban και αφαιρέθηκαν achievements & loot

 

Δεν είπα ότι έφταιγαν οι Ensidia, απλά είπα τι έγινε περίπου. Πιστεύω ούτε η Βlizzard ήξερε τι έφταιγε για το bug και απλά είπαν saronite bombs για ξεκάρφωμα, μέχρι να το φτιάξουν. Fail anyway.

 

World first θα κάνουν ΚΑΙ στο hard mode, δε νομίζω τα άλλα guilds να τον ρίξουν τον LK μέσα στην πρώτη εβδομάδα, θα είναι μεγαλύτερο fail αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα παιδοπουλα.Ειχα ρωτησει πριν καιρο για το αν μπαινει το cartographer κανονικα και σε mac και μου ειχατε πει ναι.Εβαλα οντως το add on,το ειδε το παιχνιδι.Το ενεργοποιησα και ας ειναι out of date αλλα δεν μπορω να καταλαβω πως θα μου τα βγαζει στην οθονη του παιχνιδιου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντε ρε παιδες δωστε καμια συμβουλη γιατι εχω καιρο να ασχοληθω.Ευχαριστω πολυ!

Απλα το cartographer μου αρεσε γιατι ελεγε και που να πας συμφωνα με το lvl σου.Δεν ξερω αν και αυτο που μου προτεινεις κανει το ιδιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ απο την άλλη το γούσταρα. Και μάλιστα το γούσταρα πολύ!

 

+1

 

Σε αναγκαζει να μαθεις κατι ρε παιδι μου. Καπως να αναβαθμισεις το παιχνιδι σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...